Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ondřej Porner - RE/MAX G8 Reality

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ondřej Porner je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08690359.

Ondřej Porner

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí. Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Makléř - RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 736 264 827
Adresa:
Rohanské nábřeží 678/27
18600 Praha 8 - Karlín

Vzdělání a ocenění

100% Club CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Informace o makléři

Ondřej Porner - realitní specialista

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:


• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 21 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Ondřej Porner
Ondřej Porner

Certifikáty makléře

Makléř Měsíce

Skvělý rozjezd a stále se daří. Děkuji všem svým klientům za vloženou důvěru, vážím si toho.

Skvělý rok 2023
Skvělý rok 2023

Certifikáty

Makléř Měsíce

Další měsíc plný úspěchů.

Skvělý rok 2023
Skvělý rok 2023

Certifikáty makléře

Makléř Měsíce

Rok velké konkurence, úspěch vyžaduje trpělivost.

Báječný rok 2022
Báječný rok 2022

Certifikáty makléře

Makléř Měsíce

V tomto roce se mi podařilo umístit hned dvakrát za sebou na stupních vítězů.

Výjimečný rok 2021
Výjimečný rok 2021

Certifikáty makléře

Makléř Měsíce

V tomto roce se mi podařilo umístit hned dvakrát za sebou na stupních vítězů.

Výjimečný rok 2021
Výjimečný rok 2021

Certifikáty

Makléř měsíce

Makléř měsíce duben zahrnoval prodej celkem šesti nemovitostí, děkuji všem svým klientům za důvěru.

Makléř měsíce
Makléř měsíce

Certifikát makléře

Makléř měsíce

Rok 2004 se krásně rozjíždí 

Makléř měsíce duben 2004
Makléř měsíce duben 2004

Reference

"Pan Porner je Velký profesionál a moc dobře se sním spolupracovalo. "

Hodnocení: 5/5

"Pan PORNER,, nejlepší člověk na světě ! Profesionální , sympaticky , rychle jednání, výborná domluva , stále k dispozici co více říct ?! Nevěřím, že existuje lepší ! A jeho kancelář ??? Wau!!! Bozi , moderní a i s pohostenim "

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř velmi ochotný, milý, naprosto profesionální přístup, skvělá komunikace."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, vstřícné jednání, spolehlivost, rychlá komunikace, trpělivost"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, pozitivní přístup. Příjemné jednání a "zápal" pro svojí práci makléře mě usvědčilo, že služby pana makléře budu vřele doporučovat a pokud bude příležitost i sama ráda znovu využiji."

Hodnocení: 5/5

"Top makléř i člověk, na kterého se vždy dá spolehnout a pro kterého nejde o práci ale poslání. Ondřeje jsme vybrali z desitek makléřů a vybrali jsme na jedničku. Jde o zaříkávače nemovitostí :) "

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost se službami pana makléře :-) . Prodej proběhl rychle, bez starostí a bez problémů. A proto ho ráda doporučím dál."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Jsem moc rada, ze jsem ho poznala a využila i jeho služeb. Nepotkala jsem doposud většího profesionála a současně i odborníka v oboru realit, který se opravdu vyzná a řekne Vám vše na rovinu, jak to je. Pokud někdy budu ještě potřebovat realitního makléře, obrátím se jedině na pana Ondřeje Pornera. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a přesto velmi přátelský přístup. Nádherná prezentace a home staging. Vždy přesný dle domluvy."

Hodnocení: 5/5

"Pro mě a moji přítelkyni je pan Porner doslova požehnáním. Naprosto profesionální přístup, kamarádský a ochotný ihned v rámci možností pomoci. Nemohu opravdu říci jediné špatné slovo. Mám velmi dobrou možnost posoudit manažerské kvality pana Pornera protože v současné době kupuji domek od jiné realitní agentury a tam je to vše naopak. Jsme velmi rádi za pana Pornera. Doporučuji , je to opravdu profesionál. "

Hodnocení: 5/5

"Rozepsat vsechny kvality maklerskych sluzeb pana Pornera by se na jeden formular neveslo. Jsem mu nesmirne vdecna za vse, co pro nas udelal. Jsem presvedcena, ze je skutecne velikym prinosem pro spolecnost RE/MAX. Verte mi, ze na takto profesionalni urovni by si pral mit vsechny zamestnance kazdy. "

Hodnocení: 5/5

"100% spokojenost "

Hodnocení: 5/5

"Realitní kancelář REMAX v zastoupení realitního makléře Pana Pornera mohu jedině doporučit největší spokojenost z naší strany. Pan Porner se velice snaží uspokojit jak prodávající stranu tak kupující a vynakládá na to vše své úsilí. Z naší strany jsme doporučili dalším a jsou také velmi spokojeni. Zda by jsme prodávali či kupovali nemovitost určitě by jsme volili tuto realitní kancelář."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup, případu se pan Ondřej věnoval s plným nasazením, navštívil okolí, nechal si vyprávět o jeho přednostech, majitele informoval o podniknutých krocích. Nemáme sebemenších výhrad."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5