Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ondřej Porner - RE/MAX G8 Reality

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ondřej Porner je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08690359.

Ondřej Porner

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí. Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Makléř - RE/MAX G8 Reality

Telefon:
+420 736 264 827
Adresa:
Rohanské nábřeží 678/27
18600 Praha 8 - Karlín

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Certifikáty

Báječný rok 2021 - květen 2. místo
Báječný rok 2021 - květen 2. místo
Báječný rok 2021 - duben 3. místo
Báječný rok 2021 - duben 3. místo

Certifikáty

Skvělý rok 2023

Skvělý rok 2023 - listopad 1. místo

Skvělý rok 2023
Skvělý rok 2023

Reference

"Profesionální, pozitivní přístup. Příjemné jednání a "zápal" pro svojí práci makléře mě usvědčilo, že služby pana makléře budu vřele doporučovat a pokud bude příležitost i sama ráda znovu využiji."

Hodnocení: 5/5

"Top makléř i člověk, na kterého se vždy dá spolehnout a pro kterého nejde o práci ale poslání. Ondřeje jsme vybrali z desitek makléřů a vybrali jsme na jedničku. Jde o zaříkávače nemovitostí :) "

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost se službami pana makléře :-) . Prodej proběhl rychle, bez starostí a bez problémů. A proto ho ráda doporučím dál."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Jsem moc rada, ze jsem ho poznala a využila i jeho služeb. Nepotkala jsem doposud většího profesionála a současně i odborníka v oboru realit, který se opravdu vyzná a řekne Vám vše na rovinu, jak to je. Pokud někdy budu ještě potřebovat realitního makléře, obrátím se jedině na pana Ondřeje Pornera. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a přesto velmi přátelský přístup. Nádherná prezentace a home staging. Vždy přesný dle domluvy."

Hodnocení: 5/5

"Pro mě a moji přítelkyni je pan Porner doslova požehnáním. Naprosto profesionální přístup, kamarádský a ochotný ihned v rámci možností pomoci. Nemohu opravdu říci jediné špatné slovo. Mám velmi dobrou možnost posoudit manažerské kvality pana Pornera protože v současné době kupuji domek od jiné realitní agentury a tam je to vše naopak. Jsme velmi rádi za pana Pornera. Doporučuji , je to opravdu profesionál. "

Hodnocení: 5/5

"Rozepsat vsechny kvality maklerskych sluzeb pana Pornera by se na jeden formular neveslo. Jsem mu nesmirne vdecna za vse, co pro nas udelal. Jsem presvedcena, ze je skutecne velikym prinosem pro spolecnost RE/MAX. Verte mi, ze na takto profesionalni urovni by si pral mit vsechny zamestnance kazdy. "

Hodnocení: 5/5

"100% spokojenost "

Hodnocení: 5/5

"Realitní kancelář REMAX v zastoupení realitního makléře Pana Pornera mohu jedině doporučit největší spokojenost z naší strany. Pan Porner se velice snaží uspokojit jak prodávající stranu tak kupující a vynakládá na to vše své úsilí. Z naší strany jsme doporučili dalším a jsou také velmi spokojeni. Zda by jsme prodávali či kupovali nemovitost určitě by jsme volili tuto realitní kancelář."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup, případu se pan Ondřej věnoval s plným nasazením, navštívil okolí, nechal si vyprávět o jeho přednostech, majitele informoval o podniknutých krocích. Nemáme sebemenších výhrad."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5