Ing. Radek Grée

Vždy hraju fér ...

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 602 560 249
E-mail radek.gree@re-max.cz
Web www.remax4you.cz
Adresa RE/MAX 4 you
RE/MAX 4 you, Nám. 1. máje 95
430 01 Chomutov, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"S panem ing. Radkem Grée jsme byli velmi spokojeni! Neumím si představit lepší služby! Naprostá spolehlivost ve všech ohledech , trpělivost s námi - pokud jsme nerozuměli jednotlivým krokům. Profesionalita na vysoké úrovni . A také lidskost - prodávali jsme domek po mamince. Velmi oceňuji celkový nestranný realistický přístup . Opravdu si neumím představit lepšího makléře . A také vidím, že je dobře obrátit se při prodeji na realitní kancelář - nejlépe RE/MAX. Pana ing. Grée moc ráda doporučím zájemcům o prodej nebo koupi nemovitosti ."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s realitním makléřem panem Ing. Radkem Grée ve věci prodeje našeho bytu byla perfektní. Zadaný prodej naší nemovitosti zajistil velmi kvalifikovaně a zodpovědně, kdy zejména podrobným prostudováním a jednáním ve věci nabídky poskytnutí tzv. bankovní záruky ze strany jednoho ze zájemců o koupi zabránil případným značným problémům s úhradou kupní ceny. Prodej se díky přístupu pana Ing. Grée zrealizoval v poměrně krátkém časovém období. Ještě jednou děkujeme za velmi příjemné a milé jednání pana Ing. Radka Grée a firmě REMAX přejeme více takovýchto spolupracovníků. Mačudovi Chomutov"

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Narosto profesionální přístup od prvního okamžiku, nemám o realitkách přiliš valný názor. Díky panu Gree jsem si naprosto opravila názor.Se vším poradil, vše zařídil prostě služba od A do Z. Klobouk dolů velmi pozitivní zkušenost!!!!"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 602 560 249
E-mail radek.gree@re-max.cz
Web www.remax4you.cz
Adresa RE/MAX 4 you
RE/MAX 4 you, Nám. 1. máje 95
430 01 Chomutov, Česká republika

Dobrý den, 

vítám Vás na mých stránkách. Když už jsme se tady setkali, sluší se, abych řekl něco o sobě. 

Reality mne baví celý život, ale býval to takový koníček při zaměstnání. Velkou část svého profesního života jsem jsem pracoval ve velké mezinárodní společnosti, obchodující s manipulační technikou. Celých 17 let - od obchodníka po regionálního vedoucího obchodu.

Říká se, že na změnu není nikdy pozdě. Proto jsem se rozhodl skočit po hlavě do toho, co mne vždy bavilo - do realit. 

Proč RE/MAX? Volba byla jednodušší, než jsem čekal. Hledal jsem to, na co jsem byl zvyklý - silnou a zdravou firmu, která je postavena na úctě ke klientovi a poskytuje možnost růstu. Firmu s reputací a bez negativních referencí mezi lidmi. Proto RE/MAX. 

Co Vám mohu nabídnout? Budu o Vás s radostí pečovat. Dostanete kompletní servis tak, abyste se mohli věnovat své práci a rodině a já zařídím to ostatní. Pomoc s nastavením správné ceny, vyhledání nejlepšího kupce, kompletní právní servis vč. přepisu energií - to je samozřejmost. U zajímavých nemovitostí doplňuji fotografie videoprohlídkou, aby si potenciální zájemce udělal co nejlepší obrázek. A co je velmi důležité - na prvním místě je bezpečí pro Vás, Vaši nemovitost i Vaše finance.

Na těchto stránkách najdete reference mých klientů, kterým jsem se o prodej již postaral. Zavolejte, pokud se budete chtít zařadit mezi ně. Těším se na Vás. 

S úctou 

Radek Grée