Ing. Radek Grée

Vždy hraju fér ...

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 602 560 249
E-mail radek.gree@re-max.cz
Web www.remax4you.cz
Adresa RE/MAX 4 you
RE/MAX 4 you, Nám. 1. máje 95
430 01 Chomutov, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Spolupráce s realitním makléřem panem Ing. Radkem Grée ve věci prodeje našeho bytu byla perfektní. Zadaný prodej naší nemovitosti zajistil velmi kvalifikovaně a zodpovědně, kdy zejména podrobným prostudováním a jednáním ve věci nabídky poskytnutí tzv. bankovní záruky ze strany jednoho ze zájemců o koupi zabránil případným značným problémům s úhradou kupní ceny. Prodej se díky přístupu pana Ing. Grée zrealizoval v poměrně krátkém časovém období. Ještě jednou děkujeme za velmi příjemné a milé jednání pana Ing. Radka Grée a firmě REMAX přejeme více takovýchto spolupracovníků. Mačudovi Chomutov"

Hodnocení: 10/10

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"Narosto profesionální přístup od prvního okamžiku, nemám o realitkách přiliš valný názor. Díky panu Gree jsem si naprosto opravila názor.Se vším poradil, vše zařídil prostě služba od A do Z. Klobouk dolů velmi pozitivní zkušenost!!!!"

Hodnocení: 10/10

"se všim spokojenost"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 602 560 249
E-mail radek.gree@re-max.cz
Web www.remax4you.cz
Adresa RE/MAX 4 you
RE/MAX 4 you, Nám. 1. máje 95
430 01 Chomutov, Česká republika

Dobrý den, 

vítám Vás na mých stránkách. Když už jsme se tady setkali, sluší se, abych řekl něco o sobě. 

Reality mne baví celý život, ale býval to takový koníček při zaměstnání. Velkou část svého profesního života jsem jsem pracoval ve velké mezinárodní společnosti, obchodující s manipulační technikou. Celých 17 let - od obchodníka po regionálního vedoucího obchodu.

Říká se, že na změnu není nikdy pozdě. Proto jsem se rozhodl skočit po hlavě do toho, co mne vždy bavilo - do realit. 

Proč RE/MAX? Volba byla jednodušší, než jsem čekal. Hledal jsem to, na co jsem byl zvyklý - silnou a zdravou firmu, která je postavena na úctě ke klientovi a poskytuje možnost růstu. Firmu s reputací a bez negativních referencí mezi lidmi. Proto RE/MAX. 

Co Vám mohu nabídnout? Budu o Vás s radostí pečovat. Dostanete kompletní servis tak, abyste se mohli věnovat své práci a rodině a já zařídím to ostatní. Pomoc s nastavením správné ceny, vyhledání nejlepšího kupce, kompletní právní servis vč. přepisu energií - to je samozřejmost. U zajímavých nemovitostí doplňuji fotografie videoprohlídkou, aby si potenciální zájemce udělal co nejlepší obrázek. A co je velmi důležité - na prvním místě je bezpečí pro Vás, Vaši nemovitost i Vaše finance.

Na těchto stránkách najdete reference mých klientů, kterým jsem se o prodej již postaral. Zavolejte, pokud se budete chtít zařadit mezi ně. Těším se na Vás. 

S úctou 

Radek Grée