Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Active Broker -, Tachov

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 371 120 180

Realitní kancelář
RE/MAX Active Broker

Telefon:
+420 371 120 180
Adresa:
náměstí Republiky 751
34701 Tachov
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Kancelář otevřena Po - Pá 08:30 - 17:00

 

 • Kompletní služby klientům včetně právního poradenství externí advokátní kanceláří
 • Tým certifikovaných makléřů
 • Naprostá bezpečnost celé transakce
 • Realitní poradenství, zpracování tržního posouzení nemovitosti

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Informace o kanceláři

RE/MAX Active Broker - „Děláme maximum, abyste Vy mohli dělat minimum“

Záleží nám na spokojenosti našich klientů, proto se snažíme poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni. O tom, že jdeme správnou cestou, svědčí 100 % kladných recenzí našich zákazníků.

Poskytované služby :

 • Bezplatné cenové odhady
 • Bezplatné osobní poradenství během Vaší návštěvy v kanceláři 
 • Cenově výhodné tržní odhady pro dědická řízení zpracované do dvou dnů
 • Prodej nemovitosti včetně kompletního servisu
 • Pronájem Vaší nemovitosti za maximální cenu na trhu
 • Vyhledání nemovitosti dle Vašich požadavků

Zásadní výhody při spolupráci s naší kanceláří :

 • Všichni naši makléři jsou zkušení odborníci ve svém oboru s vysokou úspěšností prodeje či pronájmu nemovitostí
 • „Lokální expert“ - naši makléři Vám doporučí nejvyšší možnou prodejní cenu za Vaši nemovitost. Tyto znalosti plynou ze zkušeností a mnoha desítek realizovaných prodejů na místním trhu za posledních 9 roků.
 • Dbáme na pravidelné školení a další vzdělávání našich makléřů.
 • Využíváme potenciálu moderních technologií. Nafocení nemovitosti profesionálním fotografem a videoprezentace je dnes již samozřejmostí.
 • Maximální inzertní záběr - portály Sreality, webové stránky RE/MAX, celosvětový portál RE/MAX global, Facebooková placená reklama a další propagační kanály.

Obchod, to jsou mezilidské vztahy...

Slavomír Kortan, majitel RE/MAX Active Broker

Jako majitel kanceláře, ale také jako realitní makléř usiluji o korektní a dlouhodobé vztahy s našimi klienty. Jedině stoprocentně spokojený klient Vás totiž bude doporučovat dále. Vždy se proto snažíme jednat v nejlepším zájmu klienta a nabídnout mu ty nejlepší možné služby v oblasti realitního trhu. 

Slavomír Kortan, majitel RE/MAX Active Broker
Slavomír Kortan, majitel RE/MAX Active Broker

Naše reference

Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velmi důležitá, je to pro nás zajímavý a užitečný nástroj, vypovídající o tom, zda-li jsme se vydali správnou cestou.

Pavel Vomáčka : Velmi profesionální a vstřícný přístup, rychlé reagování na všechny vzniklé nesrovnalosti s uzavřením kupní smlouvy týkající se koupě pozemku. Pan Kortan je profesionál ve svém oboru všem vřele doporučuji. A zároveň děkuji za poskytnuté služby.

Th.Lic Ing. René Milfait Th.D. : Pan Slavomír Kortan ve své osobě a svém přístupu a jednání spojil profesionalitu s transparentností, přesností, korektností s lidskými postoji laskavostí, příjemným vystupováním, úctou, a to s ohledem na všechny zúčastněné strany. Toto hodnocení a pozitivní zkušenost platí tím více i bez ohledu na to, že jsme měli před tím v jiné souvislosti silně negativní zkušenost s realitním makléřem (nějaký Reindl, Dům realit), který jako hlavní prostředek používal lži, zatajování informací, uvádění v omyl a porušoval závazný etický kodex jeho zastřešující organizace. Proto už jsme několika spoluobčanům, kteří nemají důvěru v realitní kanceláře obecně nebo právě měli negativní zkušenost s uvedeným makléřem (Reindl, Dům realit) nebo o ní slyšeli od druhých, mohli vydat svědectví o nové, dobré zkušenosti s panem Kortanem a doporučovat jim ho. Děkujeme.

Eva Dombrovská : U pana Kortana oceňuji tu nejvyšší profesionální pomoc, velmi vstřícné a přátelské jednání, naprostou dochvilnost, vysvětlení každého kroku při prodeji. Považuji ho za absolutně nejlepšího makléře!

Audrey Luksickova : Very professional. We would definitely work with Ms. Švábková again.

Zdeňka straková : Pan Kortan odvedl naprosto profesionální práci, nadto on osobně je velmi milý a příjemný člověk.
Bez problémů můžu komukoli doporučit služby RE/MAX a pana Kortana zvlášť. Určitě i já jeho služby ještě v budoucnu využiji.

Margita Fujáková : Přes tuto agenturu jsem již dříve kupovala byt a byla jsem také velice spokojena. Pan Vaněk je velice ochotný a je s ním výborná komunikace.Prodej proběhl bez sebemenších problémů a za to mu tímto i velice děkuji.

Kontaktujte nás!

Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti realit, neváhejte se na nás obrátit. Budeme silným a spolehlivým spojencem v celém procesu prodeje nemovitosti.

Snažíte se prodat svou nemovitost a nedaří se Vám to? Prodej nemovitosti skýtá mnoho administrativních náležitostí. Než sami začnete nabízet svou nemovitost k prodeji, přijďte se poradit k nám do kanceláře. Nejsme skoupý na slovo, a tak Vám řekneme náš názor na cenu, na marketingovou strategii a co vše byste měli pro úspěšný prodej udělat.

Videoprohlídky nemovitostí určených k prodeji...

Prodej rodinného domu v Tachově

Prodej bytu 3+1 Mariánské Lázně

Prodej hotelu v Mariánských Lázních

Prodej rodinného domu v Tachově

Prodej bytu 4kk v Mariánských Lázních

Prodej bytu 2+1 v Tachově

Prodej zahrady v Tachově

Prodej bytu 2+1 Stadtrodská ulice