Translate with 
MENU ZAVŘÍT

5,0

Nemovitosti

Volejte:
+420 737 265 555

Pobočka
RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 737 265 555
E-mail:
Adresa:
Boleslavská 1384
25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (okres Praha-východ)
zobrazit na mapě

Kancelář pobočky

RE/MAX Alfa

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 296 240 400
E-mail:

Otevírací doba: Otevírací doba: Po-Pá 9:00 - 17:00

 

  • Potřebujete odbornou konzultaci či pomoc při prodeji/pronájmu Vaší nemovitosti? Budeme rádi, když se obrátíte na naši kancelář.
  • Specializujeme se na Prahu, Středočeský, Jihomoravský kraj a Vysočinu.
  • Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu.

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní kandidáti

Volné pozice

Management

5

Ales Bursa

před 3 měsíci

"Rád bych vyzdvihl osobu Jakuba Šprynara a přehled, který má nejen na trhu realit, ale značně přesahuje typické znalosti a zkušenosti svého oboru o mnohé další, které jeho profesi dodávají daleko větší nadhled. Navíc bych ještě z osobního hodnocení rád doplnil, že Jakubova pevná disciplína ze sportu se velmi silně projevuje i při jednání s klienty. Jeho vystupování je nanejvýš profesionální a člověk cítí přesně to, co by od profesionálního servisu očekával (nebo ještě více). Rozhodně mi dělá radost mít možnost Jakuba vyzdvihnout alespoň touto cestou, a upřímně doufám, že při jakémkoliv jednání na poli nemovitostí budete mít příležitost jednat právě s ním."

David Hanuš

před 3 měsíci

"Naprosto skvělý a profesionální přístup, hladký prodej bytu a vše k naší spokojenosti. Bylo o nás postaráno od A až po Z :) děkujeme panu Krulichovi a jeho týmu!"

Lucka Myslivečková

před 2 měsíci

"Ještě jednou bych moc chtěla poděkovat za úžasný přístup pana Brabce. Měli jsme problém s inzercí a přístupem makléřky se kterou tato kancelář nemá nic společného, a i přes to se nám pan Brabec snažil pomoci a najít řešení našeho problému ve svém volnu, ačkoliv vůbec nemusel. Naopak se ozýval a zajímal se, dokonce nám nabídl poradenství při dalším prodeji nemovitosti. Mít nemovitost v lokalitě kde je pan Brabec s radostí a klidným srdcem bych mu prodej svěřila. S takovýmto člověkem je radost spolupracovat, a jsem velice vděčná že se ještě v dnešní době najde člověk, který se Vám nezjištně snaží pomoci. Opravdu veliké díky!"

Markéta Knotková

před měsícem

"Služeb jsem využila pro znalecký posudek ceny bytu. Oceňuji rychlý, vstřícný a profesionální přístup pana Krulicha. Za mě spokojenost a mohu doporučit."

Tomáš Hubička

před 6 měsíci

"Na škále od 1 do 10 dávám 11. Spolupráce s Remaxem, konkrétně s Danielem Krulichem a Jakubem Šprynarem byla naprosto bezchybná. Přístup, komunikace, flexibilita. Prodej bytu proběhl hladce a ke spokojenosti všech účastníků. Mohu vřele doporučit."