MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Alliance -, Praha 4 - Braník
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 724 314 317

Realitní kancelář RE/MAX Alliance, Praha 4 - Braník

Telefon:
+420 724 314 317
Adresa:
RE/MAX Alliance, Branická 27/45
147 00 Praha 4 - Braník, Česká republika
zobrazit na mapě

Certifikovaní makléři 2. stupně

Certifikovaní makléři 1. stupně

Management

Informace o kanceláři

Kde nás najdete?

Realitní kancelář RE/MAX Alliance sídlí v Praze na adrese Branická 27/45, Praha 4, Braník a zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí v Praze a celém Středočeském kraji.

Zajímáte se o prodej bytů v Praze 4, nebo máte v plánu koupit nějaký pěkný rodinný dům? My vám rádi pomůžeme s obojím. V pražských pobočkách realitní kanceláře RE/MAX se věnujeme koupi i prodeji realit, a to nejen v naší metropoli. Kdybyste náhodou nechtěli nic prodávat, ani kupovat, ale ve vašem hledáčku byl levný byt k pronájmu v Praze 4 – i s tím vám rádi vypomůžeme. V naší široké nabídce je celá záplava krásných bytů všech rozměrů i dispozic. Bydlení v pražském bytě vám poskytne veškerý komfort a za klidem můžete vyrážet na vesnici nebo na samotu u lesa či vody. Ostatně podívejte se sami, jaké rozkošné chaty a chalupy se v naší nabídce ukrývají.

Zajímáte se o prodej bytů v Praze 4, nebo máte v plánu koupit nějaký pěkný rodinný dům? My vám rádi pomůžeme s obojím. V pražských pobočkách realitní kanceláře RE/MAX se věnujeme koupi i prodeji realit, a to nejen v naší metropoli. Kdybyste náhodou nechtěli nic prodávat, ani kupovat, ale ve vašem hledáčku byl levný byt k pronájmu v Praze 4 – i s tím vám rádi vypomůžeme. V naší široké nabídce je celá záplava krásných bytů všech rozměrů i dispozic. Bydlení v pražském bytě vám poskytne veškerý komfort a za klidem můžete vyrážet na vesnici nebo na samotu u lesa či vody. Ostatně podívejte se sami, jaké rozkošné chaty a chalupy se v naší nabídce ukrývají.