Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Lenka Stránská - RE/MAX Anděl 3

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Lenka Stránská

Ředitelka kanceláře - RE/MAX Anděl 3

Telefon:
+420 602 510 876
Adresa:
Májová 634/48
35002 Cheb

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Certifikovaný insolvenční specialista Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Realizace

Reference

"Dobrý den, v mém životě nastalo období, kdy jsem byla nucena zcela změnit svůj dosavadní život. Ztrátou /smrtí / rodičů i manžela jsem se rozhodla prodat dům, ve kterém jsme 35 let společně žili. Oslovila jsem vaší realitní kancelář zcela náhodou. Od první schůzky mi byly podávány profesionální informace, doporučení a rady. Bylo jen na mě, jak se k nim postavím a využiji jich. Schůzky s makléřem probíhaly podle dohod a předem stanovených termínů. Díky událostem spojených s energetickou a finanční krizí, se prodej domu sice prodloužil, ale přesto uskutečnil. Velice děkuji paní Lence Stránské za profesionální jednání spojené se vstřícností, ochotou a velmi milým vystupováním. V její přítomnosti jsem se cítila bezpečně a bez obav. Věřila jsem jejím krokům a postupům v práci. V případných mých nejasnostem jsem mohla kdykoliv zavolat a ona mi ochotně ve všem vyšla vstříc. Děkuji, že mohu v klidu a bez starosti navázat na další etapu svého života , kterou mi paní Lenka pomohla odstartovat. Bylo mi ctí jí poznat. Doporučuji případným zájemcům o realitní služby, aby využili společnost RE/MAX a přeji stejnou spokojenost na obou stranách, jaká byla I v našem případě. Vlasta Cicková"

Hodnocení: 5/5

"Paní Lenka Stránská je velmi milá a ochotná makléřka, se kterou je radost spolupracovat. Vyslechne moje požadavky a následně semnou rozebírá jejich možnosti a nejlepší postupy. Je trpělivá když mám potřebu více komunikovat a jsem v určitých věcech neznalá. Je to osoba na správném místě. Vlasta Cicková "

Hodnocení: 5/5

"Bezproblémová komunikace, vstřícnost, spolehlivost"

Hodnocení: 5/5

"Po tom, co jsem byla zklamaná jednáním jednoho nejmenovaného samostatného realitního makléře, jsem se s trochou obav obrátila na Vaši firmu. Hned se mi ozvala p. Stránská a od té doby jsem jen koukala, jak má práce profesionálního realitního makléře vypadat. Paní Stránská má profesionální i osobní přístup, měla jsem vždy všechny informace ještě před tím, než bych vůbec stačila o ně požádat. Jsem z její práce velmi nadšená a budu ji určitě všude doporučovat. Člověk většinou neprodává nemovitost tak často a spolupráce s firmou Remax a jmenovitě paní Stránskou přinesla do mé duše klid a velkou spokojenost. Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"bez problémů "

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, P.Stranska byla úplně úžasná a samostatná. Spolupráce s ní byla pro mě 100%bez problémů, byla strašně ochotná a rychlá. Ráda jsem ji poznala! Hezký den Klára Trs Kolarevičová"

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme velice spokojeni"

Hodnocení: 5/5

"Již jsem se setkala s firmou REMAX, to by lo v Praze. Byla jsem spokojena. Proto jsem si opět vybrala Vás. P.Lenka Stránská mě velice mile překvapila svým přístupem ke klientovi a všem doporučuji vybrat si ke spolupráci právě tuto paní.Je profesionální, spolehlivá a hlavně lidská a velice příjemná. Mgr.Jiřina Rymešová a p.Věra Dubšíková"

Hodnocení: 5/5

"Paní Stránská velice ochotná až do konce prodeje. Když jsem jí volal po telefonu nikdy nebylo znát ,že bych jí otravoval."

Hodnocení: 5/5

"S kvalitou poskytovaných služeb a s celkovým, profesionálním přístupem paní Lenky Stránské jsem byl velice spokojen."

Hodnocení: 5/5