Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Centrum -, Ostrava, Moravská Ostrava

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 604 457 486

Realitní kancelář
RE/MAX Centrum

Telefon:
+420 604 457 486
Adresa:
Porážková 3339/46
70200 Ostrava, Moravská Ostrava
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po-Pá 8.00 - 17.00

 

  • Na telefonu jsme Vám k dispozici i mimo otevírací dobu.

Certifikovaní makléři SILVER

Realitní makléři

Management

Volné pozice

Informace o kanceláři

RE/MAX Centrum Váš spolehlivý partner

Rozumíme tomu, co potřebujete a umíme to zajistit. Jsme odborníky na svém místě, kteří Vám poskytnou poctivé a profesionální realitní služby. Na realitním trhu působíme již 13 let. 

Být součástí RE/MAX Centrum znamená, že je pro nás důležitá důvěra, spolehlivost, spolupráce, týmový duch, vzdělávání se, odbornost, profesionalita a poctivost.

Vyberte si ke spolupráci kteréhokoliv z našich makléřů. Nešlápnete vedle. Jsou zdejší a dobře znají mravy našeho kraje. Vědí, jak to tady chodí a jak se kde bydlí. Budou Vám pevnou oporou během celého realitního procesu.

Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem nebo koupi bytu, domu, pozemku, chalupy, garáže, hradu, zámku.

RE/MAX Centrum Ostrava
RE/MAX Centrum Ostrava

Naše cíle a hodnoty

Jistotou, že pro Vás uděláme to nejlepší je, že patříme pod koncept silné mezinárodní značky. Spojili jsme svá jména se společností RE/MAX, která je širokou veřejností vnímána jako nejdůvěryhodnější.

Partnerství

Nasloucháme, respektujeme a chráníme Vaše zájmy a potřeby. Věnujeme Vám 100% pozornost a péči.

Spolehlivost

Mluvíme narovinu a slíbujeme jenom to, co umíme dodržet. Vždy přednostně chráníme Vaše zájmy.

Poctivost

Spolehněte se, že Vám za každou cenu poskytneme kvalitní služby, protože jsou zárukou naší odměny.

RE/MAX Centrum Ostrava
RE/MAX Centrum Ostrava

Jsme tady pro Vás

Více informací o naší kanceláři i službách, které pro Vás můžeme udělat najdete na našem webu.

www.remax-centrum.cz

Jsme RE/MAX Centrum realitní kancelář v centru Ostravy a působíme v celém Moravskoslezském kraji. Našim makléřům poskytujeme plnou podporu a profesionální zázemí, protože víme, že naše péče o ně se odrazí na jejich péči o zákazníky. Chceme, aby naše jméno znělo našim zákazníkům jako symbol poctivých a spolehlivých realitních služeb. Pomůžeme Vám, když potřebujete prodat dům, byt, pozemek, chatu, nebo pronajmout. Zpracujeme pro Vás profesionální odhad ceny, nastavíme prodejní strategii, vytvoříme profesionální prezentaci Vaši nemovitosti od kvalitních fotek, přes video, virtuální 3D prohlídku, až po projektovou vizualizaci. Pro rychlý a bezpečný průběh máme připravený tým právníků a hypotečních specialistů.

Google Recenze 5

Karel Bažan

před měsícem

"Velký dík panu Adamčíkovi z RE/MAXu za kompletní servis při prodeji bytu! Od nastavení ceny, nafocení, inzerce, profesionální komunikace se zájemci a veškerým právním servisem. Byli jsme maximálně spokojeni a můžeme tuto pobočku vřele doporučit. Děkujeme"

Karla Krátká

před 6 měsíci

"Pan Žalský je prostě milý, vstřícný a přímý odborník na svém místě. Nic pro něj není problém. Jedná narovinu. Dodržuje domluvené termíny. Prodávajícího připraví na vše. A kupujícího nepoškodí. Rozhodně si zaslouží i 10 hvězdiček."

Lucie Halfarova

před 11 měsíci

"Super kancelář a příjemné prostředí. Mám opakovanou zkušenost s makléřem Ondřejem Žalským. Obchod vždy dotažen do konce, informace předávány přesně a vždy jsou dodržené termíny. Firmu tvoří hlavně lidé a pan Žalský je pro mě přes reality jednička. V případě, že budu řešit další nemovitost tak se zde opět ráda obrátím."

Marcel Divácký

před 8 měsíci

"Služby realitní kanceláře RE/MAX Centrum hodnotím velmi pozitivně. Pomohli mi rychle a spolehlivě s právními podklady při řešení nákupu nemovitosti a zajistili mi i výhodné financování. Služby kanceláře a konkrétně pak služby hypoteční poradkyně paní Hradecké mohu doporučit."

Martina Havlaskova

před 2 týdny

"Profesionalni pristup, rychlost, cena odpovidajici aktualni situaci v dane oblasti a u prislusnych typu nemovitosti."