Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Centrum -, Ostrava, Moravská Ostrava

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 775 757 505

Realitní kancelář
RE/MAX Centrum

Telefon:
+420 775 757 505
Adresa:
Porážková 3339/46
70200 Ostrava, Moravská Ostrava
zobrazit na mapě

Otevírací doba: Po-Pá 8.00 - 17.00

 

  • Na telefonu jsme Vám k dispozici i mimo otevírací dobu.

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Management

Volné pozice

Informace o kanceláři

Pomůžeme Vám prodat, pronajmout nebo koupit.

U nás to na 1️⃣ zvládnou všichni makléři. Jsme Vašimi spolehlivými odborníky, kteří Vám poskytnou poctivé a profesionální realitní služby. Rozumíme tomu, co potřebujete a umíme to zajistit.

Vyberte si ke spolupráci kteréhokoliv z našich makléřů. Nešlápnete vedle. Jsou zdejší a dobře znají mravy našeho kraje. Vědí, jak to tady chodí a jak se kde bydlí. Budou Vám pevnou oporou během celého realitního procesu.

✅ Máme více jak 15 let zkušeností. Realitní trh našeho kraje známe jako své boty a ke každému klientovi přistupujeme se závazkem jednat vždy v jeho prospěch a chránit jeho zájmy.

✅ Za zády nám stojí skutečně silná mezinárodní značka se 48letou zkušeností na realitním trhu, která již 9. rokem obhájila titul SUPERBRAND.

✅ Našim společným cílem je naplňování firemního motta poskytnout Vám přesně takové realitní služby, jaké si přejete. Stavíme svá jména na důvěře, spolehlivosti, odbornosti, profesionalitě a poctivosti.

Máme příjemné a přátelské pracovní prostředí

Pravidelně se školíme
Pravidelně se školíme
Společně konzultujeme a radíme se
Společně konzultujeme a radíme se

Naše služby

Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem nebo koupi bytu, domu, pozemku, chalupy, garáže, hradu, zámku. ✅ Poskytneme Vám kompletní realitní služby. Provedeme Vás celým realitním procesem bez starostí a bezpečně.

Prodáváme za maximální cenu. Využíváme časem prověřené know-how sítě RE/MAX, díky kterému děláme správné kroky, které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji.

✅ Vyděláme Vám až o 20% navíc. Děláme efektivní marketing nemovitosti, placenou inzerci, online reklamu a maximálně využíváme výhod prodejní síly sítě RE/MAX.

✅ Ušetříme Vám více než 50% času. Využíváme časem prověřené know-how sítě RE/MAX, díky kterému děláme správné kroky, které vedou k úspěšnému a rychlému prodeji.

Více o benefitech, které získáte spolupráci s námi na našem webu.

www.remax-centrum.cz

Náš tým profesionálních makléřů

Úspěchy slavíme
Úspěchy slavíme
Kdo chyběl, stojí opodál
Kdo chyběl, stojí opodál

Jsme RE/MAX Centrum realitní kancelář v centru Ostravy a působíme v celém Moravskoslezském kraji. Našim makléřům poskytujeme plnou podporu a profesionální zázemí, protože víme, že naše péče o ně se odrazí na jejich péči o zákazníky. Chceme, aby naše jméno znělo našim zákazníkům jako symbol poctivých a spolehlivých realitních služeb. Pomůžeme Vám, když potřebujete prodat dům, byt, pozemek, chatu, nebo pronajmout. Zpracujeme pro Vás profesionální odhad ceny, nastavíme prodejní strategii, vytvoříme profesionální prezentaci Vaši nemovitosti od kvalitních fotek, přes video, virtuální 3D prohlídku, až po projektovou vizualizaci. Pro rychlý a bezpečný průběh máme připravený tým právníků a hypotečních specialistů.