offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Michal Hašek - RE/MAX Cross
Nemovitosti makléře

Michal Hašek

RE/MAX Cross

Telefon:
+420 731 618 422
Adresa:
RE/MAX Cross
RE/MAX Cross, Resslova 9
301 00 Plzeň, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Lidský přístup

Jsem služebně nejstarší zástupce RE/MAXu v Plzeňském kraji. Mé první kroky na půdě RE/MAXu jsou z prosince 2005, kdy v srpnu 2005 RE/MAX vůbec poprvé vstoupil na půdu České republiky. Od roku 2010 vedu svou vlastní kancelář, kde mohu svým obchodním partnerům nabídnout vše co ke své práci potřebují.

Snažím se jim pomáhat jak v pracovním, tak v osobním životě. Neberu je jako kus, ale jako člověka, který chce být úspěšným. Vím, že podpora ze strany kanceláře je velice důležitá a to byl i důvod, proč jsem se stal sám majitelem. Není pro mě větší odměny, než spokojený makléř a klient. Díky tomuto přístupu můžeme pracovat na stěžejních developerských projektech v Plzni a jejím blízkém okolí.

Pokud máte chuť pracovat pod světoznámou značkou a v kanceláři s lidským přístupem, zavolejte, pište, nebo klidně jen přijďte :-)

Reference

"Musím pana Haška velmi ocenit za jeho profesionální přístup a maximální kvalitu odvedených služeb při prodeji mého bytu. Nebyla to moje první zkušenost s realitním makléřem, zato byla zcela odlišná od těch předchozích. Nejen, že pan Hašek dokázal prodej uskutečnit velmi rychle a dokonce za vyšší cenu než jsem původně předpokládal, že za nemovitost obdržím, ale ani jsem se nemusel vůbec o nic starat. Po dohodě organizoval všechny prohlídky samostatně, celou dobu prodeje jsem dostával průběžné informace a nakonec se postaral o veškerou související administrativu. Kéž by takto vypadaly služby všech realitních makléřů!"

Hodnocení: 10/10

"kvalita,vstřícnost a pohodové jednání"

Hodnocení: 10/10

"Velmi kvalitní servis ve všech oblastech spojených s koupí i prodejem nemovitosti. Naprostá spokojenost s poskytovanými službami."

Hodnocení: 10/10