Translate with 
MENU ZAVŘÍT

5,0

Nemovitosti

Volejte:
+420 607 449 860

Pobočka
RE/MAX Delta

Telefon:
+420 607 449 860
Adresa:
Smetanovo nábřeží 954/4
69002 Břeclav (okres Břeclav)
zobrazit na mapě

Kancelář pobočky

RE/MAX Delta

RE/MAX Delta

Telefon:
+420 607 449 860
E-mail:
  • Otevírací doba: Po-Čt: 8:30 až 16:00 Pá: 8:30 až 15:00
  • Vyplatíme odměnu za DOPORUČENÍ klienta, který prodává byt či dům.Možnost dlouhodobější spolupráce. Pro bližší informace kontaktujte svého makléře RE/MAX.
  • PŘIPOJTE SE K NAŠEMU TÝMU! ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA EMAIL: delta@re-max.cz
  • Zajistíme nejvýhodnější hypotéku - RE/MAX Hypotéku přímo u nás v kanceláři. Vše za Vás vyřídí náš hypoteční makléř .

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Volné pozice

4.6

Frantisek Smid

před 7 měsíci

"RE/MAX předkládá klientům srozumitelné smlouvy, férové pro obě strany a bez právnických kliček. Makléř, p. Pavlíček, s nímž jsme jednali, byl velmi vstřícný a hladce nás provedl celou koupí od prohlídky po předání klíčů. Kdybychom chtěli v budoucnu prodat nebo koupit nemovitost, tak se určitě obrátíme na něho."

Lenka Kadlíčková

před 10 měsíci

"Tímto bych chtěla moc poděkovat panu Pavlíčkovi, za jeho profesionální i lidský přístup při prodeji rodinného domu. Pana Pavlíčka můžu s klidným svědomím jen a jen doporučit. Velká spokojenost "

Marek Nushart

před rokem

"Prohlídka nemovitosti uskutečněná paní makléřkou Veleckou byla profesionálně připravena.Její vystupování a chovaní bylo velice příjemné.Na veškeré otázky byla schopna srozumitelně a adekvátně odpovědět."

Vilém Modlitba

před rokem

"Rád bych zde ohodnotil práci makléře společnosti RE/MAX Delta Břeclav. Konkrétně se jedná o osobu Bc. Markéta Velecká. Při prohlídce nemovitosti, byla připravená odpovědět na všechny dotazy týkající se nemovitosti. Znalost lokality byla velkou výhodou. I přes velký počet uchazečů, byla velmi dobrá komunikace. ***Jednoznačně DOPORUČUJI !!! ***"