offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Mgr. Radek Pavlíček - RE/MAX Delta
Nemovitosti makléře

Mgr. Radek Pavlíček je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87112507.

Mgr. Radek Pavlíček

RE/MAX Delta

Telefon:
+420 607 449 868
Adresa:
RE/MAX Delta
RE/MAX Delta, Smetanovo nábřeží 954/4
690 02 Břeclav, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 100% Club Platinum

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Mgr. Radek Pavlíček

Jsem realitní makléř, pro kterého je klient na prvním místě. Všechny mé kroky směřují k tomu, abych nemovitost prodal rychle a za maximální možnou cenu. Používám moderní technologie, využívám sílu sociálních sítí a různé druhy marketingu.

Jsem vystudovaný učitel tělesné výchovy a zeměpisu, který odložil glóbus a pověsil tenisky na hřebík v roce 2008. Ve stejném roce jsem začal působit jako realitní makléř v brněnské pobočce realitní kanceláře Sting. Odtud mne osud zavál do Břeclavi, kde jsem v roce 2013 změnil dres a začal působit pod hlavičkou celosvětové značky RE/MAX. Více o mně se dozvíte ZDE

Při své práci se snažím klást důraz na upřímný a férový vztah se svými klienty. Jsem přesvědčen o tom, že jen tak se dá v tomto oboru dlouhodobě uspět.  Je pro mě obrovskou radostí, dělat práci dobře a být za ni odměněn nejen finančně, ale i zpětnou vazbou od mých spokojených klientů. Reference si můžete přečíst ZDE.

Kromě výše zmíněného se vždy snažím získat ty nejlepší podmínky pro své klienty. Při prodeji věnuji maximální úsilí přípravě prodávané nemovitosti, které obnáší úklid, obvykle vymalování a homestaging (příprava nemovitosti před prodejem s následnou profesionální prezentací). 

Od roku 2014 se specializuji na tvorbu videoprohlídek nemovitostí, které následně aktivně propaguji na sociálních sítích (především facebook a youtube). Na svém facebookovém profilu mám více než 800 fanoušků (k roku 2019), takže o každé mé nové nabídce ví rychle "celé Břeclavsko".

Často používám moderní způsob prodeje formou OPEN HOUSE (den otevřených dveří), který šetří čas prodávajícím a v případě více zájemců o nemovitost jsem schopen ke každé zakázce uspořádat elektronickou aukci, která transparentním způsobem zajistí mým klientům maximální cenu za jejich nemovitost. Jak takový prodej funguje a jaké může přinést výsledky se dozvíte ZDE.

Bude mi velkou ctí se s vámi potkat a být součástí velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti bezesporu je.

Mgr. Radek Pavlíček - specialista na marketing nemovitostí

Homestaging aneb první dojem prodává

Nemovitost v původním stavu - před homestagingem
Nemovitost v původním stavu - před homestagingem
Stejná nemovitost s homestagingem
Stejná nemovitost s homestagingem

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"S panem Pavlíčkem jsem byla velkými spokojena vyšel nám vstříc ve všem i když to v této situaci nebylo mnohdy lehké (žiju v zahraničí) , poradil ,vysvětlil a vyřídil vše za nás. Děkuji Juricová "

Hodnocení: 10/10

"S panem Pavlíčkem je radost spolupracovat. Odborník a člověk na svém místě. "

Hodnocení: 10/10

"Pohoda."

Hodnocení: 10/10

"S panem Pavlíčkem jsem nadmíru spokojen, jako vždy odvedl profesionální práci v nadstandardu. Je radost s ním spolupracovat. K. Kurial"

Hodnocení: 10/10

"Vstřícný, ochotný a profesionální přístup."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Velice vstřícný, otevřený a aktivní přístup pana makléře Radka Pavlíčka při prodeji nemovitosti. Můžeme plně doporučit."

Hodnocení: 10/10

"vynikající kvalita služeb-nemám co dodat"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Celkový přístup pana Pavlíčka byl na vysoké úrovni, určitě ho doporučím dále a v případě potřeby se na něj s důvěrou znovu obrátím."

Hodnocení: 10/10

"Pana makléře jsme si vybrali pro jeho výbornou prezentaci bytů, domů, atp. na internetu (video, den otevřených dveří, dekorace bytu). Musím říci, že pan Pavlíček je profesionální a dobře poradí. Byt jsme prodali bez problémů. Vše vyřídí, zjistí a zajistí. Poskytuje maximální servis. Pana makléře určitě doporučujeme (pět hvězd :)) a tímto mu ještě jednou děkujeme."

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček je velmi ochotný, spolehlivý, vstřícný člověk, který svou práci dělá na 100%. Výborná komunikace, seriózní vystupování, není opravdu co vytknout. Doporučení jsem dostala od své kamarádky a určitě doporučuji všem, kteří hledají realitního makléře! Zkrátka TOP!"

Hodnocení: 10/10

"Rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost se službami pana Mgr. Pavlíčka. Profesionalita na nejvyšší úrovni při prezentaci a prodeji nabízené nemovitosti, perfektní vystupování a přístup ke svým klientům. Děkujeme a můžeme jen doporučit dalším zájemcům."

Hodnocení: 10/10

"Děkuji panu makléři Pavlíčkovi za jeho skvělou práci :-)"

Hodnocení: 10/10

"Pan realitní makléř Pavlíček byl velmi vstřícný a ochotný,o všem nás informoval,poradil a vyřídil vše co bylo pro nás složité a čemu jsme nerozuměly. Všem vřele p.Pavlíčka doporučuji! Šedá"

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček je realitní profík. Nejen, že zná potřebné právní a procesní kroky v průběhu celého realitního případu, ale při prodeji využívá a) moderní metody vizualizace nemovitosti, b) komunikaci a marketing 21st., c) výhodné a nevšední metody prodeje. Výsledkem je spokojený prodejce, natěšený kupující a hladký proces celého prodejního koloběhu."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"p.Pavlíček je profesionál na pravom mieste,ktorého služby veľmi radi využijeme aj v budúcnosti,pokiaľ k tomu budeme mať možnosť. Ešte raz veľké Ďakujem pre p.Pavlíčka. S pozdravom Ján Koiš a Erika Kališová"

Hodnocení: 10/10

"Zdravím -- H odnocení Makléře p. Pavlíčka bez komentáře za VELKÝCH. 10 !!!!!! 10!!!!!! 10 !!!!!!!!!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"vysoce nadstandartní a současně profesionální přístup, ochota, rychlost, inovativní myšlení"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup v jakékoliv situaci. Ochota a spolehlivost!"

Hodnocení: 10/10

"Velice vstřícné jednání, spolehnutí na to, že na čem jsme se domluvili tak bylo. Dobré rady a tipy na co se zaměřit a na co méně."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce proběhla na dobré úrovni. Je vidět, že pan Pavlíček je člověk na svém místě a ví co dělá."

Hodnocení: 8/10

"Na pana Pavlíčka jsem dostala doporučení od svých přátel, kterým prodával byt. S přítelem jsme delší dobu hledali vhodný dům ke koupi a zároveň jsme se rozhodli pro prodej našeho bytu. Shodou okolností pan Pavlíček měl nabídku domu, přesně dle našich představ. Pan Pavlíček nám tedy zařizoval koupi nového domu a zároveň prodej našeho bytu. Hodnocení? To nejlepší z nejlepších. Nemám co vytknout a jsem nad míru spokojená. Pokud hledáte spolehlivost a profesionální přístup v oblasti realit, troufám si říct, že nemá konkurenci. Pro klienty dělá, dle mého názoru nadstandardní služby, jeho přístup je přátelský a vezme telefon kdykoliv, pokud člověk něco neví, pomůže. Shrnula bych to asi takto, pokud nechcete mít těžkou hlavu s papírováním, nechcete se strachovat o své peníze a nemovitost a naopak chcete mít 100% jistotu spolehlivosti, obraťte se na pana Pavlíčka, je to ten nejlepší krok, který můžete udělat. My bychom mu svěřili po této zkušenosti, opravdu cokoliv, ještě jednou děkujeme. Markéta Kováčová"

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivost,primost,ferovost,ochota,pripravenost"

Hodnocení: 10/10

"Perfektní!"

Hodnocení: 10/10

"Skvělé jednání,profesionální přístup vřele doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní přístup p.Pavlíčka při prodeji specifické nemovitosti, jejiž prodej nebyl vůbec jednoduchý."

Hodnocení: 10/10

"Děkuji touto cestou za služby a pomoc. Makléř p. Pavlíček je opravdu po všech stránkách jedinečný. Byla jsem moc spokojená s jeho službami a pomocí."

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček je profesionál, svoji práci dělá zodpovědně,zcela získal naši důvěru, byli jsme s ním maximálně spokojeni a určitě bychom ho doporučili."

Hodnocení: 10/10

"S makléřem panem Pavlíčkem jsem byla velmi spokojena, mohu ho všem doporučit."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Po všech stránkách bez připomínek, naopak p.Pavlíček byl velmi vstřícný a podal vysoce profesionální výkon. Byl jsem mile překvapen rozsahem služeb a zejména dodržením všech domluvených termínů"

Hodnocení: 10/10

"S kvalitami poskytovaných služeb a celkovým přístupem jsme byli velice spokojeni. Vstřícnost, ochota a flexibilita byly vždy na prvním místě."

Hodnocení: 10/10

"Děkuji za velmi profesionální přístup. Pan Mgr Pavlíček vykonává svou práci na 100% Jsem maximálně spokojena. :-) :-) :-). Jeho služby budu doporučovat o jiným."

Hodnocení: 10/10

"S kvalitou poskytovaných služeb p. Pavlíčka jsme byli spokojeni. Můžeme jen potvrdit recenze předchozích klientů. Dokáže díky své profesionální prezentaci nemovitosti oslovit více lidí než konkurence."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s panem Pavlíčkem splnila naše očekávání a určitě ho budeme doporučovat. Především ve videoprezentacích nemovitostí je bezkonkurenční."

Hodnocení: 10/10

"S prací pana Radka Pavlíčka jsem byla velmi spokojená, přičemž se jednalo již o druhou úspěšnou spolupráci. V případě tohoto konkrétního prodeje jsem jej oslovila sama právě na základě předchozí výborné zkušenosti. Vzhledem k tomu, že prodávaný RD byl ve spoluvlastnictví více osob, šlo o složitou komunikaci a vyjednávání, které pan Pavlíček zvládl vždy korektně, profesionálně, s nadhledem a v konečném výsledku ke spokojenosti všech zúčastněných. Ve svém jednání byl vždy velmi vstřícný, ochotný, slušný a spolehlivý. Na základě svých dvou zkušeností bych jej určitě doporučila komukoliv."

Hodnocení: 10/10

"Perfektní komunikace, velmi příjemné a seriozní vystupování. Pan Pavlíček je opravdu člověk na správném místě, není co vytknout. Díky jemu jsme naši nemovitost prodali za co nejvyšší možnou cenu. Děkujeme velmi :-) A co se týče video prohlídek, tak jedním slovem ,,boží,, :-)"

Hodnocení: 10/10

"Nikdy nebylo žádné nečekané překvapení Kroky prodeje nemovitosti byly jasně vysvětleny Doba schůzek byla podřízena našim potřebám Jednoduché řízení bez nadbytečného množství papírů a formalit Příjemné vystupování Snaha prodat nemovitost za co nejvyšší tržní aktuální cenu"

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček byl naprosto profesionální. Už dlouho jsem se s podobným přístupem nesetkala."

Hodnocení: 10/10

"Se službami realitního makléře Mgr. Radka Pavlíčka jsem byla maximálně spokojená, vždy mi vyšel vstříc, okamžitě reagoval na mé dotazy a zodpověděl je. Určitě ho svým známým doporučím."

Hodnocení: 10/10

"Výborná komunikace a hodnotné rady velice profesionálního makléře. Přes pana Pavlíčka jsem cca před třemi lety koupila byt, ve kterém nyní žiji a i po těch letech jsem neváhala kontaktovat právě jeho k dalšímu obchodu. Má mou plnou důvěru, což je v dnešní době velká vzácnost. Přesně ví, co dělá, zná trh a jeho cenných rad i mimo konkrétní obchod si velice vážím. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitního makléře, určitě se obrátím opět na něj."

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček byl velice vztřícný, ochotný, iniciativní, rychlý a naprosto spolehlivý. Na jeho práci bych mu nemohla nic vytknout. Všem zájemcům o prodej nebo koupi nemovitosti jej vřele doporučuji."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivý člověk, doporučuji! Vše proběhlo dle dohody, navíc vytvořil reálnou video prohlídku nemovitosti, což prodej zatraktivnilo!"

Hodnocení: 10/10

"veškerá spolupráce byla výborná, vždy zareagoval na telefon a na jakékoliv nové požadavky kladně"

Hodnocení: 10/10

"Již druhá spolupráce s panem Pavlickem a opět plná spokojenost.Hlavně prezentace prodávané nemovitosti je na té nejvyšší úrovni..Natáčení dronem,videoprohlidka a podrobná fotodokumentace.k tomu jako vždy schváleny a hlavně upřímný..můžu vřele doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Díky panu Pavlíčkovi proběhl prodej naší nemovitosti naprosto hladce. Pan Pavlíček jednal vždy naprosto profesionálně, skutečně se ve svém oboru velmi dobře orientuje. Bylo znát, že si nás jako klientů váží a snaží se nám vyjít maximálně vstříc. Zároveň byl v jednání velice milý a přátelský, ochotný reagovat na naše dotazy a přání i během večera nebo o víkendech. Jeho servis byl naprosto bezchybný, ale získal si nás i svou péčí, vstřícností a osobním přístupem. Rozhodně bych jeho služby každému doporučila!!!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Mgr. Pavlíček nám poskytl maximálně profesionální služby, navíc s velmi lidským a vstřícným osobním přístupem. Jeho práci vyjadřuji velké uznání a díky."

Hodnocení: 10/10

"spolehlivý, ochotný, přitom nevtíravé jednání"

Hodnocení: 10/10

"Spoľahlivosť - všetko, na čom sme sa s p. Pavlíčkom dohodli, platilo. Profesionalita - celý proces predaja a s tým súvisiace aktivity prebehli bez problémov."

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček je profesionál a svoji práci bere opravdu seriózně - výborná prezentace nemovitosti, jednání se zájemci o nemovitost, samotný prodej...Pro mne nejlepší makléř, se kterým jsem zatím měla možnost se setkat a nebylo jich málo. :-)"

Hodnocení: 10/10

"Před tím, než jsme s manželem osobně navštívili pana Pavlíčka s prosbou, jestli by nám pomohl najít větší byt, jsem ho hledala sama cca 1,5 roku na internetu, ale nepovedlo se. Pan Pavlíček nám však sehnal krásný byt na úžasném místě přímo v centru Břeclavi, což je při dnešním nedostatku bytů docela zázrak, a pomohl nám prodat náš stávající menší byt. Pan Pavlíček se vždy choval velmi profesionálně, velice nám pomáhal po celou dobu od začátku až do úplného konce, je přesný, dochvilný a hlavně drží slovo. Často jsme ho kontaktovali dokonce i o víkendu nebo po pracovní době a vždy byl velice ochotný. Navíc jsme všechny smlouvy řešili i přes našeho právníka, což celý průběh koupě a prodeje bytů zdržovalo, avšak to bylo pro nás velmi důležité, a pan Pavlíček nám i přesto počkal a vždy vyhověl našim požadavkům a přáním. Pomohl nám dokonce vyplnit i daňové přiznání, provedl přepisy měřičů, poskytl spoustu cenných rad a informací a vždy nás podržel. Má výborný přehled v oblasti realit. Nebýt pana Pavlíčka, tak asi stále hledám bydlení na internetu. Pana Pavlíčka jsem již doporučila i našim přátelům, kteří také hledají nové bydlení. Děkujeme. Frýzovi"

Hodnocení: 9/10

"Jestli máte obavy svěřit svou nemovitost do rukou makléře, jako jsem měl já, tak už se neobávejte. Pan Pavlíček je profesionál se vším všudy. Perfektní prezentace nemovitosti, příjemné vystupování, skvělé služby a hlavně lidský přístup. Skvělé, děkuji :)"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální,ale ne nepříjemě dravý. Jednání s ním má svou příjemnou lidskou stránku."

Hodnocení: 10/10

"kvalita vysoká"

Hodnocení: 10/10

"S panem Pavlíčkem jsem byl maximálně spokojený,neni víc co dodat."

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček je velice schopný makléř.Nabídl mě perfektní služby včetně nádherné reklamy. Dům mám prodaný tři měsíce a stále jsme spolu v kontaktu. Žila jsem 13 let v USA realitní makléř se stal naším rodiným přítelem a tu samou službu jsem našla u pana Pavlíčka, proto bych ho vřele doporučila ostatním klientům. S pozdravem Dvořáková."

Hodnocení: 10/10

"Se službami Mgr.Pavlíčka jsme byli maximálně spokojeni.Na naše doporučení si u něj nyní rezervovala dům i naše příbuzná.Budeme dál pouze doporučovat. "

Hodnocení: 10/10

"Velmi dobrý prozákaznický přístup a znalosti v oblasti prodeje nemovitostí jak techniké tak právní."

Hodnocení: 10/10

"Dle mých zkušeností je nejlepší z nejlepších!!! Jedním slovem profesionál. "

Hodnocení: 10/10

"Se službami pana Pavlíčka jsme byli velmi spokojeni. Vytvořil výbornou videoprezentaci domu, v komunikaci se zájemci o dům i s námi se choval vždy profesionálně. Po špatných zkušenostech s několika jinými realitními kancelářemi byl pro nás pan Pavlíček příjemným překvapením. "

Hodnocení: 10/10

"Děkuji panu Pavlíčkovi za profesionální i za osobitý přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti. Se službami jsme byla velmi spokojená. Pokud došlo k nějakým drobným nedostatkům, byly operativně vyřešeny. "

Hodnocení: 10/10

"Bezpochyby nejlepší realitní makléř na Břeclavsku"

Hodnocení: 10/10

"Kdykoliv je k dispozici "

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček mi zprostředkoval prodej bytu, jsem s jeho službami plně spokojená. Byl vstřícný, korektní (nepodával záměrně mylné informace ke svému prospěchu jako jiní makléři nejmenované RK) a vše řešil ke vzájemné spokojenosti prodejce/kupujících. Jeho služby všem doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální, rychlé jednání. Zcela odlišný přístup k prodeji nemovitosti, než u předešlých RK. Doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"Vyuzili jsme sluzeb REMAX s panem Mgr Pavlickem jsme na sto procent spokojeni .Je to clovek, ktery si svoji praci dela na vice nez sto procent. Poradi a vyresi kazdou situaci. Nas prodej domu,byl slozitejsi protoze bydlime v zahranici a kupujici je taky cizinec. Pan Mgr Pavlicek vedl jednani v anglictine a nemcine .Moc dekujeme panu Mgr Pavlickovi za odvedenou praci.Pokud budu potrebovat sluzby maklere-zase jenom REMAX pan Mgr Pavlicek DEKUJEME manzele Kondllovi Maria Enzersdorf Austria"

Hodnocení: 10/10

"Pan PPavlicek byl od zacatku spoluprace az do jejiho konce velmi spolehlivy a hlavne uprimny. Co jsme si kdy domluvili,tak bylo vzdy splneno a vse fungovalo na 100%.Muzu vrele doporucit,absolutni profesional.Mojmir Bezucky"

Hodnocení: 10/10

"Souhlasím za předpokladu anonymního hodnocení. Nepřeji si uvést veřejně moje jméno ani můj mail"

Hodnocení: 10/10

"Vysoká kvalita komunikace, přesnost a rychlost při zajištění požadavků."

Hodnocení: 10/10

"jsem dokonale se službami spokojen, výborná spolupráce"

Hodnocení: 10/10

"Pan Pavlíček je slušný, trpělivý a ve své práci zkušený člověk. Velmi dobře se mi s ním spolupracovalo, vždy se s ním dalo rozumě domluvit a rozhodně jej doporučuji dalším zájemcům o spolupráci s realitkou REMAX. Žamberská s bratry Polínkovými. Děkujeme"

Hodnocení: 10/10

"Prodej našeho bytu proběhl díky skvělé práci pana Pavlíčka velmi rychle a to dokonce za vyšší cenu, než jsme čekali! Mockrát za všechno děkujeme, pane Pavlíček!"

Hodnocení: 10/10

"Naprosto bezproblémový a rychlý prodej, informovanost, odbornost, lidský přístup. Jestli hledáte profesionála v oboru realit, tak jste ho právě našli :)"

Hodnocení: 10/10

"Jsem rád, že jsem dostal od známého kontakt na pana Pavlíčka a že jsem mu uvěřil, když mi na schůzce vysvětloval, že je pro prodej lepší nabízet nemovitost přes jednoho kvalitního zprostředkovatele. Do té doby jsem měl dům v několika realitkách a k ničemu to nevedlo. Pana Pavlíčka mohu všem doporučit, pracuje profesionálně a čestně a alespoň v mých očích změnil pohled na práci realitního makléře. Jak píše na svém profilu, jde to dělat i tak, aby byli všichni spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"slušnost, vstřícnost, profesionalita, "

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem naprosto spokojena, vše dopadlo k mé spokojenosti. Ráda doporučím. . . "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost.Perfektní komunikace"

Hodnocení: 10/10
.