Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Bohdana Polgárová - RE/MAX Delux

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Bohdana Polgárová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 62107453.

Bohdana Polgárová

Makléřka - RE/MAX Delux

Telefon:
+420 774 231 266
Adresa:
Křenová 538/22
60200 Brno

Vzdělání a ocenění

CRM ISO 17024 Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

Být součástí života lidí, kterým pomáhám plnit jejich sny , mě naplňuje

Nabízím svým klientům při prodeji, pronájmu i koupi nemovitoti své znalosti, zkušenosti a osobní přístup, aby si v tomto důležitém okamžiku jejich života byli jisti, že jejich zájmy a přání jsou na prvním místě.

Pokud hledáte makléře, který rozumí nejen realitnímu trhu, preferuje  férové jednání a lidský přístup k Vám i Vašim potřebám, pak budu velmi ráda, když mě kontaktujete a potkáme se na osobní schůzce. Ta Vám napoví víc o mě i mé práci. Jistě společně najdeme to nejlepší řešení, jak Vaše přání a sny uskutečnit.

Věřím, že splním Vaše očekávání .

Bohdana Polgárová-makléř profesionál

Díky mým znalostem, zkušenostem a mému přístupu ke klientům, Vás provedu procesem prodeje, pronájmu a koupí nemovitosti bez starostí, komplikací a rizik s tímto spojených.

Specializace prodej - typ nemovitosti

  • Domy
  • Byty
  • Pozemky

Specializace pronájem - typ nemovitosti

  • Domy
  • Byty
  • Komerční prostory

Bohdana Polgárová - certifikovaný makléř
Bohdana Polgárová - certifikovaný makléř

Realizace

Reference

"Paní Polgárová je prostě super , je profík ,příjemná,lidská,její práci není co vytknout."

Hodnocení: 5/5

"co jsem potřeboval, to mně paní makléřka Polgárová zařídila. Příjemné pohodové jednání. Byl jsem službami realitní makléřky i kanceláře příjemně překvapený."

Hodnocení: 5/5

"Paní Polgárová byla vždy ochotná, velice milá , dobře poradí, spolupracuji již několik let a jsem maximálně spokojená ."

Hodnocení: 5/5

"Ochota, spolehlivost, poctivé jednání, odborná znalost, není nutné mít žádné připomínky, vše je dokonalé."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Jsem maximálně spokojená, paní Polgárová má příjemné vystupování a je vidět , že i odborný přehled , dobře se orientuje v případných problémech a vše zdárně dokáže vyřešit. Mohu ji opět jen doporučit dalším lidem co se chystají pronajmout , koupit nebo prodat nemovitost. "

Hodnocení: 5/5

"Služba a spoluprace byla výtečna. Vše proběhlo rychle a podle mé představy. Paní Polgarová je profík jak má být. "

Hodnocení: 5/5

"Naprosto nejlepší realitní makléřka, kterou jsme kdy poznali. Vždy dobře poradí, pomůže .Je to špičkový realitní makléř. Manželé Králíkovi Brno "

Hodnocení: 5/5

"Pani Polgarova je uzasna maklerka, ke ktere se opakovane vracim. Duvodu je vice: 1. je profesionalka, zna perfektne trh a jeho zvyklosti, takze dovede skvele odhadnout cenu 2. je profesionalka a chape jake podnajemce hledam a takove mi dokaze vyhledat 3. je profesionalka a dokaze spravne odhadnout lidi, takze se na jeji doporuceni mohu 100% spolehnout Urcite v budoucnu znovu vyhledam tuto spolupraci, S pozdravem, Ctibor Spacek "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S paní makléřkou Bohdanou Polgárovou jsem byla vždy maximálně spokojena, profesionální , milý, ochotný , operativní přístup, dobrý výběr seriózních nájemníků. Mohu jen doporučit. Petra Marcová"

Hodnocení: 5/5

"Paní Polgárová je velmi příjemná a ochotná. Moc jí děkuji za prodej bytu. Zástěrová"

Hodnocení: 5/5

"S prací paní Polgárové jsem byla nadmíru spokojena, neboť pracovala velmi ochotně a svědomitě a to i nad rámec ujednaného. Chovala se korektně jak je mě, tak ke straně kupující, pro prodej nemovitosti udělala maximum."

Hodnocení: 5/5

"Se službami paní Polgárové jsem byla maximálně spokojena, vždy příjemná a ochotná poradit, své práci rozumí a vykonává ji s plným nasazením. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Polgárová je dle mého názoru velice schopná makléřka, poradila, vše potřebné vyřídila, celou dobu byla se mnou v kontaktu a i cena za nemovitost byla více než uspokojivá. Paní Polgárovou doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den , jsem maximálně spokojena ."

Hodnocení: 5/5

"Velmi ráda spolupracuji s Bohdanou Polgárovou, protože vím, že její práce bude vždy stoprocentní. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti a to mi pomáhala v oblasti pronájmu mého bytu už několikrát. Mohu s čistým srdcem doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka je nejen fantastický makléř, ale zároveň fantastický člověk. Její práce ji baví, tak budete mít vždy záruku, že bude ochotná 24h denně pro vás cokoli udělat. Její certifikace není náhodná ani formální. Okamžitě máte pocit dlouholetých zkušeností v oboru, znalostí a profesionality. Pro tuto práci byste nenašli lepšího člověka, protože milá paní Bohdana je vybavena komplexně odbornými znalostmi, časovou flexibilitou, příjemným vystupováním, morální kvalitou a dalšími vlastnostmi potřebnými pro úspěšný obchod. A až to všechno proběhne k vaší spokojenosti, bude vám trochu líto, že je všechna ta zábava kolem nemovitosti pryč :)"

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, empatie."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní služby podle přání pronajímatele bytu a spokojenost i na straně nájemníka."

Hodnocení: 5/5

"S prací realitního makléře vyjadřuji velkou spokojenost, a to ve všech ohledech. Poskytnutý servis byl na velmi vysoké úrovní, zejména pokud se týka profesionálního přístupu, rychlosti vyřízení, komunikace a právního poradenství. Děkuji mnohokrát za výbornou spolupráci, vysoce profesionální a zároveň lidský přístup."

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka věnovala maximální úsilí k prodeji našeho domu, byli jsme velice spokojeni, zejména s jejím profesionálním přístupem, obětavostí a trpělivostí. Vždy nás o všem informovala a vše nám vysvětlila. Svůj čas nám obětovala i o víkendech. Velmi si vážíme takovéto spolupráce a moc děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, ochota, obětavost, vstříctnost. Vřele doporučuji. Maximální spokojenost."

Hodnocení: 5/5