Ivana Hájková

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 606 627 838
E-mail ivana.hajkova@re-max.cz
Web ivanahajkova.cz
Adresa RE/MAX Dynamic
RE/MAX Dynamic, Kanovnická 75/4
370 01 České Budějovice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Profesionální přístup, nadstandardní jednání. Osobní charisma makléřky."

Hodnocení: 10/10

"OK"

Hodnocení: 10/10

"Vstřícná, ochotná, flexibilní, sympatická co víc si přát :-)"

Hodnocení: 10/10

"Cílevědomá,komunikativní a vynikající makléřka,která ví co je nejlepší pro klienty."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 606 627 838
E-mail ivana.hajkova@re-max.cz
Web ivanahajkova.cz
Adresa RE/MAX Dynamic
RE/MAX Dynamic, Kanovnická 75/4
370 01 České Budějovice, Česká republika

 

DOSAŽENÉ VZDĚLÁNÍ A OCENĚNÍ

 


 

 

 

 

       

 

 

 

 

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÉHO MAKLÉŘE?

 

Pokud uvažujete o prodeji své nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře, dříve či později si položíte otázku: “Jakého realitního makléře mám pověřit prodejem?“

Nejlepší reklama každé firmy i samotného makléře jsou spokojení klienti. Proto by Vaše první kroky měly být k Vaším nebližším či známým, kteří mají zkušenost s realitním makléřem a rádi se o ni s Vámi podělí. Pokud nemáte reference od nejbližších nebo se chcete sami porozhlédnout po vhodném makléři, systém hodnocení makléřů v RE/MAXu Vám může rozhodování výrazně ulehčit. Všichni makléři RE/MAX jsou po prodeji nemovitosti ohodnoceni přímo klienty a tyto reference si můžete přečíst na webových stránkách RE/MAX. Můžete také zadat  jméno makléře do internetového vyhledávače či jen slovní spojení: realitní makléř České Budějovice a všímejte si, jaké informace se objeví. Makléř, který svou práci dělá dobře a profesionálně, bude mít spoustu odkazů, jak na prodávané nemovitosti, tak na již zrealizované. Projděte si inzeráty nabízených nemovitostí, zhodnoťte popis nemovitosti, fotografie, informace a zda daný makléř kromě statických fotografií prezentuje nemovitost třeba i formou video prohlídek. Hlavně si uvědomte, jaký celkový dojem na Vás celá prezentace dělá. Zaměřte se především na vlastní prezentaci makléře. Dobří makléři jsou aktivní, nabízí bezplatné poradenství, publikují v tištěných médiích a dokáží sebe a svoji práci představit formou video prezentace.

Vyberte si toho makléře, u kterého na Vás zapůsobily, jak reference, tak i profesionálně zpracovaná prezentace. Neberte prezentaci prodávané nemovitosti na lehkou váhu, protože je to to první, čím daný makléř zaujímá potenciální kupce. A první dojem je i u nemovitostí ten nejdůležitější!

Dalším zásadním kritériem při výběru dobrého makléře bude telefonický rozhovor. Všímejte si, jak na Vás makléř působí, protože stejně bude působit i na potencionálního kupce Vaší nemovitosti. Všímejte si jeho komunikačních dovedností. Určitě by se měl makléř již v telefonu zajímat o Vaši nemovitost, o Vás samotné, o důvody prodeje, časový plán apod.

Po zhodnocení všech těchto kritérií si vyberte takového makléře, který na Vás udělal nejlepší dojem. Na první schůzce se nezapomeňte makléře zeptat na jeho vzdělání a zkušenosti, rozsah poskytovaných služeb, marketingový a časový plán prodeje Vaší nemovitosti, způsob zajištění bezpečnosti celé transakce a také na to, jestli všechny nabízené služby jsou hrazeny z dohodnuté provize.

Odpovědi na tyto otázky Vám hodně napoví o kvalifikaci daného makléře.

Nejdůležitější faktor je stále ten lidský. Motivací makléře by měla být na prvním místě snaha pomoci svému klientovi a ne vidina tučné provize.

Věřím, že teď už takového makléře poznáte.

 


SE MNOU ZAŽIJETE KLIDNÝ A BEZSTAROSTNÝ OBCHOD


Očekáváte profesionální přístup, oporu při jednání, časovou flexibilitu? Mé služby pro Vás zahrnují kompletní servis - vyřídím veškeré nezbytné telefonické, administrativní a právní kroky, jednání s katastrem nemovitostí, finančním úřadem. Mohu Vám zaručit osobní přístup, znalost oboru, časovou flexibilitu, profesionální jednání.


MÝM CÍLEM JE VÁŠ ÚSMĚV NA KONCI OBCHODU.


Oblast působení Jihočeský kraj: České Budějovice, Český Krumlov a okolí, Veselí nad Lužnicí, Soběslav, Tábor a okolí, Jindřichův Hradec a okolí.

Realitní praxe od roku 2006.


JSEM TU PRO VÁS.

www.ivanahajkova.cz


-----------------------------------------------------------------------

 


REFERENCE OD KLIENTŮ

 

„S prací p. Hájkové jsme byli velmi spokojeni. Vystupovala profesionálně a vždy ochotně.“ Manželé Markovi, koupě RD Dříteň

-------------------------------

„Paní Hájková mi zařizovala vše ohledně koupě bytu, byla velmi ochotná, vstřícná a milá. Vše potřebné vyřídila velmi profesionálně a rychle a byla vždy ochotná naslouchat a zodpovědět veškeré otázky nebo vyřešit nejasnosti. Ještě jednou velký dík. Všem případným klientům spolupráci s paní Hájkovou doporučuji.“ Kratochvílová, koupě bytu Bezdrevská

-------------------------------

„Maximální spokojenost,makléřka byla velice ochotná,šikovná a hlavně rychlá :-))“ Palatová, kupující bytu J. Opletala

-------------------------------

„Paní Hájková je úžasná profesionálka, vlídná, přátelská, spolehlivá, přesná, ochotná.“ Plojharová, kupující RD Dříteň

-------------------------------

„Vždy profesionální.Dle mého názoru nad rámec běžných služeb.“ Dalibor Čáp, kupující bytu 

-------------------------------

„Naprostá spokojenost s přístupem makléřky. Profesionalita je zde 100%.“ Fraňková, kupující bytu Ant. Barcala

-------------------------------

„Příjemné otevřené jednání, profesionalita. Děkujeme.“ manželé Sněhotovi, koupě garáže

-------------------------------


Dobry den, v nedavne dobe jsem pres vasi realitni kancelar kupovala byt v Ceskych Velenicich. Celou dobu se o me starala pani Hajkova k me velke spokojenosti. Byla velice vstricna a mila, diky ni mam byt, vyridila za me i vse, co k tomu patri, bez ni bych byla ztracena. Stejne spokojena jsem byla i s pani Radkou Vackovou, ktera mi pomohla vyridit slusnou hypoteku. Preji vasi kancelari mnoho spokojenych zakazniku, jako jsem byla ja. Budu vas uprimne doporucovat. Jeste jednou touto cestou obema dekuji.

S pozdravem velmi spokojena klientka Irena Kamisova

(koupě bytu České Velenice)


-------------------------------

 
S Remaxem pres Atlantik

Prodavat ci kupovat nemovitost je dost komplikovane ve stejnem kraji ci state, ale pokud se vse vyrizuje pres Atlanticky ocean, je to temer nemozne bez spolehliveho partnera na miste . Najit kompetentni instituci je pomerne jednoduche: Remax je znam jako profesionalni a eficientni organizace; ale uspech transakce vzdy zavisi na osobnim pristupu maklere.Kdyz jsem pani Ivane Hajkove pri kratke navsteve v Remaxu v Ceskych Budejovicich nesmele vysvetlil problem: Prodej rekreacniho objektu, vyrizeni vsech administrativnich zalezitosti, pristupu, vecnych bremen, katastru a ostatnich, o nichz jsem tehdy ani nevedel ze existuji; mimochodem, vse bude treba udelat na dalku, z Kanady, ocekaval jsem odpoved: dekujeme neni mozne .“ Kde to je , muzeme to nafotit?” byla prvni reakce pani Hajkove a dve hodiny po prvnim hovoru jsme se s fotoaparatem brodili snehem k chate. “Kdy odletate?” byla dalsi otazka. “ Zitra – je to problem? ” „Neni, mam Vas telefon a e-mail a muzeme vymenovat informaci tak.“Od toho momentu prevzala pani Hajkova nejen inzerci a prodej, ale i kontrolu ostatnich zalezitosti na miste, jako financni a pravni transakce a dulezite osobni kontakty, ktere by bylo absolutne nemozne vyridit z ciziny. Co vse bylo treba udelat, nevim presne ani do dneska, ale bylo toho dost a prakticky vse mimo me casove moznosti a kompetenci. Vysledek je jasny:Chata uspesne prodana, dokonce za ocekavanou cenu, diky angazovanosti, flexibilite a individualnimu pristupu pani Ivany Hajkove v teto specialni situaci.

Milan Čermák, Kanada

(prodej chaty v chatové osadě Picina, Břehov)


-------------------------------

 
Vážený pane Matějovský,

v minulých dnech jsem prodával dům a stěhoval se do nového. Chtěl bych tímto poděkovat Vaší spolupracovnici paní Ivaně Hájkové za naprosto vynikající, trpělivý a profesionální přístup k celé transakci, která byla poměrně komplikovaná. Pouze díky ní se nakonec vše zdařilo zcela k naší spokojenosti a dnes již bydlíme v novém. Měl jsem možnost srovnávat její přístup s přístupem kolegy z jiné RK, který nám prodával nový dům a jejich výkony byly až neuvěřitelně rozdílné (něco na způsob kulhavého oslíka a závodního plnokrevníka). Díky paní Hájkové jsem si poopravil svůj názor na realitní makléře (aspoň některé) a samozřejmě od nynějška mám ve Vašem oboru někoho, koho můžu bez obav a všem doporučovat.

S pozdravem Mgr. Jiří Kraus

(prodej domu v Dřítni)


-------------------------------


Dobrý den paní Hájková,

chtěla bych vám tímto poděkovat za všechno co jste pro nás udělala,vím že to nebylo lehké,někdy to vypadalo,že to snad ani neskončí. Přeji vám i celé vaší rodině hodně štěstí,pohody,ale hlavně zdraví. Ještě jednou vám děkuji a jsem s pozdravem Papežová (prodej RD Chýnov)


-------------------------------


Dobrý den,

s p.Hájkovou jsme byly velice spokojeni,není nic co bysme mohly vytknout.O všem nás informovala, má příjemné vystupování a některé záležitosti vyřídila i za nás. Mohu jen doporučit!!! S pozdravem Pouzalová Žaneta

(koupě bytu Jindřichův Hradec)


--------------------------------


Vážená paní Hájková,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaši velikou pomoc při prodeji rodinného domu v Lomnici nad Lužnicí.Úkol to byl nelehký, ale Vy jste ho svým nasazením, ochotou a lidským přístupem, dovedla do úspěšného konce. S velikou radostí Vás doporučím lidem, kteří budou potřebovat pomoc realitní kanceláře.Přeji Vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a ještě jednou děkuji.

S pozdravem Šafářová Miroslava (prodej RD Lomnice nad Lužnicí)


--------------------------------


Dar Vám je výrazem mého poděkování za to, že jste se velmi intenzivně a velmi dobře starala o prodej mého bytu, že jste mne vždy podrobně informovala o situaci se zájemci, i když mnohá jejich jednání byla složitá. Vážím si Vaší přátelské povahy i profesionálního přístupu. Ráda se s Vámi opět setkám. Přeji Vám pěkný nadcházející víkend a klidný předvánoční čas. Petra Pejchová
(prodej bytu České Budějovice)


---------------------------------