Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Zdeněk Šupina - RE/MAX Elite Reality

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Zdeněk Šupina je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 73064491.

Zdeněk Šupina

Makléř - RE/MAX Elite Reality

Telefon:
+420 737 729 446
Adresa:
17. listopadu 525/9
78701 Šumperk

Vzdělání a ocenění

100% Club CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Zdeněk Šupina-něco málo o mě

Reality a já?

Jako realitní makléř pracuji od roku 2010 a mým zaměřením je především prodej bytů a rodinných domů. Má nabídka služeb zahrnuje nejen prodej, nákup či pronájem nemovitostí, ale také konzultace a řešení problémů souvisejících s insolvencí a exekucemi. To vše je samozřejmě doplněno prověřeným právním servisem s možností zastupování na katastrálním či finančním úřadě. 

Obchodní činností se zabývám více jak 15 let, ale profese realitního makléře mě zaujala nejvíce. Jde o velmi různorodou činnost, ktreá mě stále zajímá a baví. Dovolte mi Vás o tom přesvědčit svým osobním přístupem a pomoci Vám splnit si a realizovat Vaše sny a potřeby na realitním trhu. 

Proč RE/MAX?Pro svůj vstup na realitní trh jsem si vybral partnera pro společnou cestu a tím byla a stále je realitní společnost RE/MAX. Vzhledem k celkové struktuře a propracovanému způsobu vzdělávání nových makléřů podpořené zázemím největší realitní sítě na světě bych i dnes volil naprosto stejně. Myslím, že má volba byla správná a nejlepším zrcadlem mé práce je zpětná vazba a reference od spokojených klientů. Pomohl jsme již desítkám prodávajících i kupujících a rád pomohu i Vám.

Zdeněk Šupina-reality s jistotou

Jistota a spolehlivost, to jsou mé základní pilíře při prodeji či nákupu nemovitostí.

Se mnou se nemusíte bát rizik spojených s prodejem či nákupem nemovitostí.

Zdeněk Šupina-certifikovaný realitní makléř

Bude mi velkou ctí pomoci Vám s prodejem Vaší nemovitosti nebo s hledáním nového domova.

Specializace - prodej a nákup nemovitostí

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti

Specializace - jazyk

  • Angličtina
  • Slovenština
Zdeněk Šupina - certifikovaný realitní makléř
Zdeněk Šupina - certifikovaný realitní makléř

Mapa realizovaných zakázek

Podívejte se na přehlednou mapu mých posledních realizovaných zakázek.

Na mapě je pouze ukázka mých realizovaných obchodů za poslední čtyři roky. Dvanáct let praxe se mi zde nepodařilo dostat :-)

Mapa realizovaných zakázek
Mapa realizovaných zakázek

Reference

"Profesionální služby"

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální práce pana Šupiny. Určitě doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Absolutní spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Vše super."

Hodnocení: 5/5

"Pan Šupina je velmi profesionální, příjemný a empatický člověk. Je na něj spolehnutí, ve všem nám vyšel vstříc a veškeré dohodnuté věci dodržel. Díky jeho přístupu proběhl prodej domu velmi rychle a k naší plné spokojenosti. Jeho jednání hodnotíme nejvyšší kvalitou."

Hodnocení: 5/5

"Pan Zdeněk Šupina je makléř, kterého bychom bezvýhradně doporučili nejenom našim přátelům a kolegům, ale naprosto každému, kdo by potřeboval služby realitní kanceláře. Služby realitní kanceláře RE/MAX jsou dokonalé. Pan Šupina je člověk, který je ochoten jakkoli pomoci, když klient se dostane do nějakého problému. My víme o čem mluvíme, protože i nás potkali nečekané problémy a starosti s prodejem bytu a následnou koupí nového. Pan Šupina je tu vždycky - připraven kdykoliv pomoci situaci okamžitě řešit, když se dostanete do problémů a vy víte, že pan Šupina vždycky pomůže problém vyřešit a cítíte se být v bezpečí. Pane Šupina, tolik, tolik Vám za všechno děkujeme. Ivana Kranichová Zdeněk Kranich "

Hodnocení: 5/5

"Pana Šupinu vřele doporučuji, spolupráci s ním hodnotím na výbornou. Jak při prodeji garáže, tak i při prodeji bytu byl s námi stále v kontaktu a vše dokonale vysvětlil. Pan Šupina je člověk na pravém místě. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Panu Šupinovi moc děkuji za pomoc s prodejem bytu a garáže. Během naší spolupráce dokázal, že jde o profesionálního realitního makléře s empatickým a vstřícným přístupem. Mohu jen doporučit. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Při prodeji nemovitosti jsem od pana Šupiny dostal velice profesionální přístup. Vše vyřízeno do tří týdnů . Maximální spokojenost. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Pan Šupina je muž na svém místě, vyzná se v realitách, umí jednat s lidmi, splní co slíbí a má ke všemu takový opravdový přístup. Žádné mazání medu (jak se říká) kolem huby. Proto panu Šupinovi ještě jednou děkuji a všem ho jako makléře vřele doporučil."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivý, diskrétní, umí jednat s lidmi, obětavý, důsledný vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Neuvěřitelný odborník,zařídí úplně vše.Navíc příjemný člověk.Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"Služby byly velmi profesionální a vysoko nad rámec čistě pracovní spolupráce. Pan Šupina vysvětlil všechny fáze, které nás při prodeji nemovitosti čekaly, pomohl zařídit některé komplikované procesy, vždy si našel čas nejen při prodeji, ale i po něm. Poradil i další věci s prodejem spojené, které už by mohly jít mimo něj (převody energií, platba daně z nemovitosti v příštích letech, atd.). Velmi rád se na něj obrátím kdykoli budu ohledně nemovitostí cokoli potřebovat. Jeho služby mohu jen doporučit i ve srovnání s dalšími realitními agenty, se kterými jsem se do té doby setkal."

Hodnocení: 5/5

"Top realitní makléř, velká spokojenost, o vše se postará a zařídí vše okolo vaší nemovitosti.Velice profesionální přistup a ochota.Příjemné vystupování."

Hodnocení: 5/5

"S prací pana Zdeňka Šupiny jsme byli velmi spokojení. Vstřícnost, ochota, komunikace, pohotovost, rychlost a velmi milý lidský přístup, s tím se už tak často nesetkáváme. Ještě jednou moc děkujeme za pomoc, rady a vše, co jste pro nás udělal. Moc si toho vážíme a moc to pro nás bylo milým překvapením a urychlilo to celý proces prodeje. Doporučujeme pana Zdeňka Šupinu všem ostatním klientům, budete velmi spokojeni. Ještě jednou děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Pan Šupina je spolehlivý a zkušený makléř naseho rehionu. Veškeré ukuny proběhly hladce, vše na čem jsme se domluvili tak bylo dodrženo. Mohu jen doporučit "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní přístup a jednání. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vstřícné a profesionální jednání a přístup"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální jednání, rychlost, srozumitelnost, vstřícnost."

Hodnocení: 5/5

"Opravdový " PAN " realitní makléř, který ví co dělá a dělá to velice dobře a profesionálně. Všem 100% doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální práce."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní servis a ochota makléře. Profesionální vystupování."

Hodnocení: 5/5

"Pana Šupinu bych určitě doporučila všem. Je ochotný a okamžitě řeší každou situaci"

Hodnocení: 5/5

"Velmi dobrý makléř. Okamžitě telefonoval při každé nové informaci o prodeji našeho domu."

Hodnocení: 5/5

"S panem Šupinou se komunikovalo velice příjemně, měl přehled, ihned předával informace."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Prodej domu neni uzavreny, jeste se jedna se Sporitelnou Wüstenrot ktera hypotheku povoli. U prodeje nemovitosti s ciziny muzeme rozhodne Pana Zdenek Supina doporucit. Konal vynikajici praci a udrzoval pravidelny kontakt."

Hodnocení: 5/5

"Věcný a korektní přístup, efektivní tah na branku, rychlá reakce na průběh řešení - variantní řešení! Sympatický/empatický a přátelský způsob jednání se zákazníkem ústící v příjemný pocit zákazníka z veškerého jednání."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný, zkušený a spolehlivý makléř. Určitě ho doporučím známým."

Hodnocení: 5/5

"Spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní komunikace a ochota."

Hodnocení: 5/5

"Výborná kvalita služeb; 100% spolehlivost; vysoce profesionálnípřístup; rychlost v práci; přímá a jasná komunikace; příjemné jednání; vše vždy důkladně projednáno, zařízeno. Maximální spokojenost s poskytovanými službami."

Hodnocení: 5/5