Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Radim Brožek - RE/MAX Eso

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Radim Brožek je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48309567.

Mgr. Radim Brožek

Makléř - RE/MAX Eso

Telefon:
+420 602 609 981
Adresa:
Masarykova 518/4a
46001 Liberec

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. 

Mým cílem je, abych svým klientům ušetřil čas a starosti, které jsou s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti obvykle spojeny a zprostředkoval klientovi vždy nejvyšší možnou cenu za jeho nemovitost - profesionálně, rychle a především bezpečně. 

 

Postup prodeje

Prodejte svou nemovitost bez starostí.

1. Zjišťování informací

Důsledná příprava je základem úspěchu. Detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení. 

Zajímá mě nejen samotná nemovitost, ale i širší vztahy - znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

2. Příprava prodeje a stanovení prodejní ceny

Poradím Vám, jaké kroky učinit pro efektivní prodej Vaší nemovitosti, a to od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru (služba home staging), až po atraktivní nafocení nemovitosti.

Zohledním individuální specifika Vaší nemovitosti a doporučím prodejní cenu pomocí srovnání aktuálních nabídek a specializované databáze prodejů - tzv. cenových map.

Připravím nemovitost na prohlídky a zajistím potřebný průkaz energetické náročnosti (PENB).

3. Navrhnu optimální marketingovou strategii

Zajistím profesionální fotografie, půdorysy, případně videoprohlídky Vaší nemovitosti a zpracuji kompletní profesionální prodejní prezentaci. Tyto marketingové aktivity pomohou Vaši nemovitost prodat rychleji a hlavně za více peněz.

4. Propagace a prezentace

Zajistím inzerci na všech významných realitních serverech a využiji i další vhodné marketingové prostředky (plachty, vývěsky, letáky ap.) k maximální propagaci Vaší nemovitosti. 

O inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám - pravidelně ji aktualizuji a topuji. 

5. Prohlídky nemovitosti

Vyberu vhodné zájemce o nemovitost a předem je seznámím se všemi důležitými informacemi. Při prohlídce je pak seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran. 

Přítomnost majitele na prohlídkách není nutná. 

6. Průběžná komunikace

O průběhu prodeje klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se zrovna nic neděje. Pravidelnou informovanost a zpětnou vazbu pokládám v obchodě za klíčovou.

7. Rezervační smlouva

Zabezpečím přípravu a podpis rezervační smlouvy a složení blokovacího depozita (rezervační zálohy) do úschovy.

8. Financování nákupu

Kupujícímu poradím s financováním nemovitosti a v případě potřeby zajistím nejvýhodnější hypotéku.

9. Kupní smlouva a smlouva o advokátní úschově

Kupní smlouva a smlouva o advokátní úschově jsou klíčové dokumenty obchodní transakce. Smluvní dokumentaci připravím s našimi právníky tak, aby byla bezpečná pro všechny strany a garantovala bezproblémový obchod.

10. Katastr nemovitostí

Zařídím složení kupní ceny do advokátní úschovy a podám návrh na vklad do katastru nemovitostí.

11. Uvolnění prodejní ceny

Vyřídím uvolnění kupní ceny u uschovatele a veškeré navazující dokumenty.

12. Předání nemovitosti

Na závěr sepíšeme předávací protokol o předání/převzetí nemovitosti. 

Klientům pomohu s převodem energií z původního na nového majitele a poradím s daňovými povinnostmi, které souvisí s prodejem nemovitosti.

 

 

Reference

"Profesionální přístup "

Hodnocení: 5/5

"Přístup pana Brožka k celé záležitosti prodeje chalupy byl od prvopočátku neuvěřitelně positivní, vstřícný a velmi efektivní. V dnešní době je dost neobvyklé narazit ve službách na takovou osobnost. Prodej trval řadu měsíců, téměř 3/4 roku a během té doby byl pan Brožek neustále aktivně vtažen do příprav chalupy na prodej, do stanovení prodejní strategie, na komunikaci s klienty až po vyřízení závěrečných formalit spojených s prodejem. Prosím, aby byla panu Brožkovi udělana mimořádná pochvala za tento přístup k prodeji a ke klientovi. Mockrát děkujeme a přejeme si více takových osob v našich službách."

Hodnocení: 5/5

"S panem makléřem jsem byla spokojená. Jeho přístup byl profesionální. Příjemné a vstřícné vystupování. Průběžně podával informace o stavu prodeje."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a naprostá spolehlivost. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti. Díky panu Brožkovi mám spolehlivého a prověřeného nájemníka"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a naprostá spolehlivost. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost,s makléřem plánujeme dlouhodobou spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"Vynikající spolupráce,doporučujeme makléře Remax dále."

Hodnocení: 5/5

"Služeb p.Brozka jsem vyuzil již opakovaně a opět k mé maximální spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"Vynikající spolupráce a vstřícnost makléře. Mohu doporučit profesionální přístup pana Brožka."

Hodnocení: 5/5

"Velmi přátelský a vysoce profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo bez sebemenčího problému,ani jsem nevěřil,že v dnešní době dělá svoji práci někdo tak skvěle,strašně mi ve všem vyšel vstříc,se vším poradil,skvělá spolupráce,vůbec nelituju těch peněz,mohu doporučit všem.Ještě jednou moc děkuju."

Hodnocení: 5/5

"profesionální spolupráce, vstřícný, lidský přístup, kreativní postup při prodeji"

Hodnocení: 5/5

"Pana Brožka mohu všem doporučit. Obrátila jsem se na něj s potřebou pronájmu bytu a vyhledání spolehlivého nájemníka. Jeho jednání bylo rychlé, spolehlivé a profesionální. Nejenže mi našel zcela spolehlivé nájemníky, ale navíc zajistil i plynulý odchod původního nájemníka. V budoucnu se budu obracet již jen na něj, a to samé mohu doporučit i komukoli jinému."

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionálni přístup, slušné jednání se službami Vaší firmy jsme nadmíru spokojeni a pana Radima Brožka jsme již doporučili Všem známým. "

Hodnocení: 5/5

"Realitní služby pana Brožka využívám pravidelně k pronájmu svých nemovitostí. Pan Brožek je profesionál, který trhu opravdu rozumí. Z vlastní zkušenosti ho mohu vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Brožka jsem byl opakovaně spokojen."

Hodnocení: 5/5

"Na přístupu pana Brožka oceňuji zejména fakt, že jsem se nemusela vůbec o nic starat, pan Brožek vše zařídil k mé plné spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pana Brožka budu vždy jen chválit a doporučovat dále. Absolutně jsem byla s jeho prací spokojená. Milé a ochotné vystupování, lidský přístup, absolutní profesionalita. "

Hodnocení: 5/5

"Práce pana Brožka byla velmi profesionální a zároveň s velmi lidským přístupem. Vše nám bylo jasně vysvětleno, dané termíny vždy platily a celý proces prodeje proběhl bez jediného problému. Služeb pana Brožka si vážíme a určitě bychom ho oslovili znovu při případném prodeji či koupi jiné nemovitosti. "

Hodnocení: 5/5

"Rychlé a profesionální jednání."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem maximálně spokojená. Naprostá profesionalita, vstřícnost, solidní a důvěryhodné vystupování, absolutně nemám co vytknout."

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji hlavně naprostou profesionalitu a vstřícnost."

Hodnocení: 5/5