Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Family -, Most

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 606 669 909

Realitní kancelář
RE/MAX Family

Telefon:
+420 606 669 909
Adresa:
Višňová 1011
43401 Most
zobrazit na mapě

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Informace o kanceláři

PROČ SI VYBRÁT PRÁVĚ NÁS?

Jsme součástí největší světové sítě realitních kanceláří. V současnosti má RE/MAX přes 120 tisíc makléřů působících ve více jak 7 tisících kancelářích po celém světě. V České republice je více jak 120 kanceláří, kde pracuje přes 1200 makléřů.

Naše pobočka Re/MAX Family je vlastněna a provozována otcem a synem. Jsme rodinná firma, která si zakládá na spolehlivosti, serióznosti a férovém jednání. Jan Vlasák starší podniká od roki 1993. V rodinné firmě s manželkou řídí maloobchod a velkoobchod se spotřebním zbožím. Po založení pobočky RE/MAX Family věnuje většinu času realitám.

Jan Vlasák mladší začal podnikat v roce 2011. Po krátké zkušenosti v rodinné firmě se osamostatnil a věnoval se finančním, pojišťovacím a realitním službám. Získal zkušenosti u největších firem v těchto oborech na trhu. Krátce před založením naší pobočky se věnoval personalistice a zaškolování nových obchodních zástupců. Naše zkušenosti, energie a podpora systému RE/MAX je základem vašeho úspěchu. Máme jedinečný systém vzdělávání a odměňování. Stačí chtít, to ostatní vás naučíme! Možnost kariérního růstu, kdy si makléři mohou vytvořit svůj vlastní tým, nemá v České republice konkurenci.

KDE NÁS NAJDETE?

Najdete nás v budově OC ELDA v 1. patře

Adresa:

Višňová 1011, Most 434 01