Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Fenix -, Rokycany

5,0

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 723 688 489

Realitní kancelář RE/MAX Fenix, Rokycany

Telefon:
+420 723 688 489
E-mail:
Adresa:
Jiráskova 220
33701 Rokycany
zobrazit na mapě
  • 9:00 - 16:00
  • 9:00 - 12:00
  • 9:00 - 16:00
  • 9:00 - 12:00
  • po telefonické domluvě

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Management

Volné pozice

Facebook

Google Recenze 5

Iveta Seflova

před 2 měsíci

Bez textového hodnocení.

Hay Jaaf

před 2 měsíci

"Profesionální práce"

Inna Vatamanjuk

před měsícem

"Můžu vřele doporučit, ze vším mi paní poradila, vysvětlila a vypomohla na . Jestli hledáte kvalitní služby určitě doporučuji."

Michal Bartoš

před 9 měsíci

"Musím se přiznat, že jsem donedávna služby realitních kanceláří vnímal tak trochu jako zbytečný mezičlánek mezi prodávajícím a kupujícím. Počátkem tohoto roku jsme se rozhodli koupit nemovitost, její ž prodej zprostředkovávala realitní kancelář. Mé představy o tom, že takovýto prodej je banálním právním úkonem vzaly rychle za své. Při zaměření se zjistilo, že část domu (cca 2m2) stojí zčásti na dvou sousedních pozemcích a před vlastním prodejem je nutné, aby původní majitelé tyto 2m2 od sousedů odkoupili. Jeden z pozemků měl čtyři majitele a u jednoho z nich byla v kupní smlouvě z osmdesátých let chyba v jeho rodném čísle a tento dokument byl tudíž právně neplatný. Tak bych mohl pokračovat neboť to nebyly jediné komplikace, plynoucí z chyb, vzniklých v dřívějších dobách. Za to, že tyto řádky mohu psát za stolem s výhledem na zahradu naší „nové“ chalupy vděčíme tomu, že prodej zprostředkovávala velmi zkušená realitní makléřka paní Janka Hájková. Bod po bodu s ledovým klidem rozplétala problémy, které se postupně objevovaly. Kromě její profesionality musím ocenit i lidský přístup a serióznost. Na čem jsme se domluvili – to platilo. Pokud bych někdy v budoucnu chtěl realizovat nějaký nákup či prodej nemovitosti – vím na koho se obrátit."

Slavica Hořínková

před 9 měsíci

"Paní makléřka, velký profesionál. Věnuje klientům svůj čas i mimo pracovní dny. Večer pro ni také problém není. Mohu vřele doporučit Slavica Hořínková"