Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Slavomír Roll - RE/MAX Future

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Slavomír Roll je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 66787394.

Slavomír Roll

Makléř - RE/MAX Future

Telefon:
+420 731 669 928
Adresa:
U Koruny 1742/16
50002 Hradec Králové

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Podrobné informace

Jsem certifikovaný realitní makléř s působností cca do 50 km od Hradce Králové v rámci Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Více než 570 zrealizovaných zakázek zprostředkování prodejů, pronájmů a výměn?

Ano, taková je bilance mé činnosti na realitním trhu za období od 1. 5. 1998 dodnes. A to nejen v rámci realitní sítě RE/MAX, ale i z minulosti z mého působení v realitní kanceláři LORD v Hradci Králové a následné samostatné činnosti realitního makléře ve vlastní provozované kanceláři na adrese: S. K. Neumanna 725/10, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové.

Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí. Občas se kromě prodeje či pronájmu vyskytne požadavek na výměnu nemovitostí, která se řeší zpravidla směnnou smlouvou. Pro zúčastněné to však není zcela ideální volba, neboť tito ne vždy dokáží najít uspokojující kompromis ve svých požadavcích. Proto spíše doporučuji jít cestou prodeje a koupě, neboť jsou zde nastaveny jasné podmínky.

Při náběru zakázky se snažím klientům vyjasnit veškeré souvislosti, aby pochopili, co mohou očekávat, a nepojali žádné obavy.

Při následné realizaci se mj. snažím klientu sdělit, co jej čeká, nic nezatajit a říci mu i to, o čem nevěděl, nebo to, co by pro něho mohlo mít nepříjemné následky. Tato upřímnost se mi vždy vyplatila, a dokonce mi klienti vícekrát sdělili, že jim takovou informaci předtím žádný z předchozích zprostředkovatelů neřekl, a že si proto takového upozornění váží. A pokud něco nevím, zaváži se, že to zjistím, a nehraji si na vševědoucího.

Mým cílem je oboustranná spokojenost, tzn. nejen spokojenost prodávajícího/pronajímatele, ale i spokojenost strany, která si nemovitost kupuje, nebo pronajímá. Nesouhlasím s tvrzením některých makléřů, že makléř se má vždy starat o to, aby byl spokojen jen ten, kdo mu zakázku zadává. Vycházím z toho, že obchod je dobře proveden jen tehdy, jsou-li s jeho výsledkem spokojeny obě strany, nikoli jen strana zadavatele, nehledě na to, že referenci na makléře dává nejen strana prodávajícího/pronajímatele, ale svým způsobem i strana kupujícího/nájemce.

Sázím na přátelský přístup a na otevřené a férové jednání, což se mi v podstatě až doposud dařilo. Věřím, že když se klientu vše vysvětlí, je ubezpečen, že mu bude vyhověno a pozná, že mu ze strany zprostředkovatele nehrozí žádné pochybení, mělo by se podařit zakázku zrealizovat ke spokojenosti všech zúčastněných.

Mé zaměstnání je i mým koníčkem, proto ho dělám tak dlouho.

Můj první živnostenský list mi byl vystaven dne 1. 6. 2000 a od té doby se věnuji realitní činnosti formou OSVČ.

Domnívám se, že vše je spíše o lidech a ne až tak o firmě, v níž se makléř nachází. Společnost, v níž nyní působím, mi však pomáhá lépe se v oblasti realit pohybovat, využívat jejího zázemí a postavení na trhu, včetně pomoci a znalostí mých spolupracovníků.

Při práci volím zavedené postupy, které jsou osvědčeny jejich letitým používáním. Za dobu, co realitní činnost vykonávám, se tato výrazně změnila. V roce 2020 byl přijat Realitní zákon, který vyžaduje dodržovat určité postupy včetně zvýšené evidence údajů, dokládání listin a povinnosti profesního pojištění makléře.

Úschovu finančních prostředků řeším tak, jako mí kolegové, prostřednictvím místní renomované advokátní kanceláře PPS advokáti, s.r.o. Smluvní strany si tak mohou být jisty vysokou odborností, kvalitou zpracování listin, pojištěním a bezpečím, které tato AK deklaruje speciální certifikací.

Co pro vás tedy zajistím:

– vyjádřím svůj názor na vámi požadovanou cenu nemovitosti s ohledem na stávající ceny a realizované obchody v daném místě a čase

– nemovitost nafotím a nechám k ní vyhotovit přehledné půdorysy, event. i videozáznam

– připravím listiny, nutné k uzavření obchodu, tj. smlouvu o poskytování realitních služeb, AML dotazník, informace o zpracování osobních údajů, objednávku realitních služeb...

– obstarám nabývací listinu, list vlastnictví, snímek z katastrální mapy, technickou dokumentaci, v případě omezení vlastnického práva listiny, kterých se to týká, u družstevních nemovitostí smlouvu o převodu členského podílu, event. nájemní smlouvu

– zajistím vyhotovení PENB, event. si vyžádám vyúčtování k energiím za poslední tři roky

– nemovitost zainzeruji na zavedených inzertních internetových portálech a v reklamním tisku

– vyvinu úsilí k nalezení nejvýhodnějšího kupujícího/nájemce v co nejkratším termínu

– připravím dohodu o složení blokovacího depozita

– zajistím vypracování příslušné smluvní dokumentace

– v případě zájmu zprostředkuji pro kupujícího financování koupě nemovitosti

– sjednám úschovu finančních prostředků u shora uvedené AK

– zajistím podání převodních listin na podatelnu příslušného katastrálního úřadu či pověřené osobě příslušného bytového družstva

– zajistím vyhotovení předávacího protokolu a následného předání nemovitosti včetně zápisu stavu měřidel a předání klíčů

– dohlédnu na provedení převodu odběru energií u příslušných dodavatelů.

Potřebujete vyhotovit odhad ceny nemovitosti pro účely vyřízení dědictví či posouzení tržní hodnoty?

Odhad ceny pro účely posouzení tržní hodnoty vám vyhotovím zdarma do druhého dne, odhad pro účely vyřízení dědictví za přijatelnou cenu nejpozději do týdne.

Chcete nemovitost pojistit (neživotní pojištění majetku), nebo zřídit pojištění občanské odpovědnosti k nájemnímu vztahu?

Zprostředkuji vám takové pojištění zdarma za nejvýhodnějších podmínek na trhu prostřednictvím smluvního partnera.

Musíte nemovitost vyklidit, nebo se přestěhovat?

Zprostředkuji vám tuto službu zdarma prostřednictvím zavedené seriózní vyklízecí firmy.

Uvažujete o interiérové či celkové rekonstrukci nemovitosti?

Zprostředkuji vám tuto službu zdarma prostřednictvím prověřených osob, vykonávajících tyto práce v odpovídající kvalitě, relativně rychle a za přijatelnou cenu.

Víte o někom, kdo bude v budoucnu prodávat či pronajímat nemovitost?

Ozvěte se, vaše snaha bude oceněna vyplacením příjemné provize.

Reference

"Vše proběhlo dle dohody"

Hodnocení: 5/5

"S makléřem, panem Rollem, jsem byl nadmíru spokojen, především si cením jeho pečlivosti a full servisu, který poskytuje."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlive a slušné jednání.Vše na čem jsme se domluvili platilo, umí poradit."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, velmi ochotný a vstřícný. "

Hodnocení: 5/5

"Služby poskytované realitním makléřem p. Slavomírem Rollem hodnotím velmi kladně. Je ochotný, obětavý a vždy bylo k mé spokojenosti. "

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Rolla jsem byla spokojená a určitě bych ho doporučila"

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji zejména otevřené a přátelské jednání pana Rolla a profesionální zajištění celého prodeje. Děkuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"s panem makléřem jsem dlouhodobě spokojen a vždy je naše spolupráce k oboustrané spokojenosti"

Hodnocení: 5/5

"s panem makléřem jsem dlouhodobě spokojen a vždy je naše spolupráce k oboustrané spokojenosti"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Snaha a vstřícnost. "

Hodnocení: 4/5

"Rychlé jednání, velká spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo jak mělo. "

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř slíbil vše co splnil. Nájemní smlouva, podmínky pronájmu, oprava garáže... vše v naprostém pořádku. Pan makléř se mi ozval sám a nabídl pomoc s pronájmem."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"p. Roll je spolehlivy profesional. Jedna velmi rychle a efektivně. Tim padem nemam z pronajmem bytu zadne starosti a jsem mu za to vděčný."

Hodnocení: 5/5

"Ochota,zájem,spolupráce,"

Hodnocení: 5/5

"VŠE OK,"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem s prací makléře Slavomíra Rolla spokojena. Pronajímala jsem byt 3+1 v Hradci Králové. Přihlásilo se více zájemců, nechala jsem výběr na něm. S tímto výběrem jsem velice spokojena. Hana Matějková"

Hodnocení: 5/5

"K požadovanému hodnocení makléře Slavomíra Rolla můžeme prohlásit, že jsme byli velice spokojeni s jeho přístupem k řešení prodeje našeho bytu. Můžeme vřele doporučit dalším zájemcům. manželé Vychytilovi"

Hodnocení: 5/5

"sděluji Vám, že s Vašimi službami jsem a i v minulosti jsem byl spokojen. Dokladem toho je především ta skutečnost, že jsem nadále po těchto zkušenostech využíval a využívám Vašich služeb při řešení věcí spojených s pronájmem bytu na adrese Exnarova ul, Hradec Králové. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální jednání."

Hodnocení: 5/5

"služby jsou poskytnuté na profesionální úrovni"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"profesionální přístup, respektování požadavků klienta"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Spolupracujeme již léta a vždy k naprosté spokojenosti.Jeho přístup je korektní a zcela profesionální."

Hodnocení: 5/5

"Se spoluprací s panem Slavomírem jsem byla velmi spokojená. Jednalo se o pronájem mého bytu v Jaroměři. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Velice mu děkuji za vstřícný přístup a odborné rady. Pana Slavomíra mohu vřele doporučit každému, kdo chce bezstarostně pronajmout a nebo prodat nemovitost. Havelková Dana"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, kultivované vystupování, seriózní jednání, ochota, výborná znalost zákonů a pravopisu českého jazyka. Jako klient jsem k němu měla naprostou důvěru a také jsem se nezklamala. Pana Rolla jsem doporučila již 2x svým známým. Všichni jsme byli velmi spokojeni. Za sebe dávám v hodnocení 1000%."

Hodnocení: 5/5

"Podle mého názoru byly služby na vysoké profesionální úrovni. Vždy jednal slušně, korektně, věcně. Snažil se vyhovět mým požadavkům. Neměla jsem dobré zkušenosti s pronájmen bytu. Proto si velmi vážím toho, že mě upozornil na některá úskalí v této záležitosti a tím mi velmi pomohl."

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme velice spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální prostředí v kombinaci s profi péčí, hladký průběh obchodu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Za léta spolupráce nikdy nezklamal, splnil to, co slíbil"

Hodnocení: 5/5

"Pan Roll vystupoval vždy velmi profesionálně, byl trpělivý a vytrvalý, zároveň se snažil respektovat naše požadavky a vyhovět jim."

Hodnocení: 5/5

"Velmi dobrá a rychlá komunikace."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"dobrý přístup, profesionální jednání."

Hodnocení: 5/5