Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 11 -, Brno

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 725 932 775

Realitní kancelář
RE/MAX G8 Reality 11

Telefon:
+420 725 932 775
Adresa:
Moravské náměstí 754/13
60200 Brno
zobrazit na mapě

Pobočky kanceláře

Uherské Hradiště (okres Uherské Hradiště)

Uherské Hradiště (okres Uherské Hradiště)

Telefon:
+420 725 932 775
Adresa:
Stojanova 508
 
Uherský Brod (okres Uherské Hradiště)

Uherský Brod (okres Uherské Hradiště)

Telefon:
+420 725 932 775
Adresa:
Mariánské náměstí 2371
 
  • Jsme RE/MAX G8 Reality. Spojení úspěšných realitních kanceláří z celé ČR. Naše pobočky najdete už ve 21 městech Čech a Moravy.
  • Našim realitním makléřům poskytujeme nadstandardní zázemí a vzdělávání. Pravidelně pořádáme školení, workshopy a semináře s předními lektory a odborníky na trhu, a to jak z Čech, tak ze zahraničí. Máme propracovanou formu mentoringu – naši makléři se mohou opřít o know-how a 20leté zkušenosti v oboru spolumajitelů kanceláří. Ctíme etický přístup. Používáme nejmodernější prodejní metody a nástroje. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Rádi vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti. Poradíme si i se složitými případy.
  • Naši makléři řeší vše za vás a během procesu prodeje či pronájmu vám budou oporou. Zajistí přípravu nemovitosti (úklid, designová úprava), profesionální fotografie, vizualizace, video a 3D prohlídku. Dále pak efektivní inzerci, vedení prohlídek a důkladné prověření zájemců. Díky tomu naleznete vhodného/bonitního kupce či spolehlivého nájemníka. Postarají se také o bezpečné právní služby a veškerou smluvní dokumentaci.
  • Zakládáme si na transparentní komunikaci – vždy budete mít přehled o tom, v jaké fázi prodeje či pronájmu se vaše nemovitost nachází. Rádi vám také pomůžeme s financováním a zprostředkujeme nejlepší hypotéku na trhu. Věděli jste, že s RE/MAX G8 Reality můžete svou nemovitost prodat i o desítky procent dráž? Naši makléři využívají aukce nemovitostí – pokud vás tato metoda zajímá, přečtěte si více na https://www.remaxg8reality.cz/prodat-nemovitost-aukce-je-zpusob/
  • áte dotazy? Neváhejte a ozvěte se nám. Konzultace poskytujeme zdarma. Jsme zde pro vás! Více na https://www.remaxg8reality.cz

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality. 21 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vznikl spojením úspěšných realitních kanceláří do jedné sítě. Našich 21 poboček RE/MAX G8 Reality najdete jak v Čechách, tak na Moravě. Díky vzájemné spolupráci poskytujeme makléřům nadstandardní zázemí a vzdělání, klientům prvotřídní realitní služby. Rosteme spolu s vámi.

  

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Setkáváme se, vzděláváme se a inspirujeme se navzájem. Uvědomujeme si, že jen spokojení makléři nabízejí klientům ty nejlepší služby.

Poznejte naše pravidla: 
• Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
• Etika podnikání je pro nás nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
• Umíme naslouchat. Našim klientům pomáháme v nelehkých životních situacích.
• Máme pokoru a stále se učíme novým věcem. Díky tomu se neustále posouváme kupředu.

• Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům RE/MAX G8 Reality poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně. V současné době jsme semináře z velké části přesunuli do online prostředí. Webináře, online konference a mentoring jsou u nás na denním pořádku.

  

Jak vznikl fascinující příběh RE/MAX G8 Reality?

Na počátku byla vize majitelů několika kanceláří pod značkou RE/MAX: „Posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup.“ Nabízela se jedna zajímavá cesta – spojit síly s ostatními kancelářemi v různých městech ČR.

Psal se rok 2014 a my jsme začali pátrat v zahraničí, zda podobný koncept existuje. Brzy se ukázalo, že podobnou myšlenku měli kolegové v Kanadě. Netrvalo dlouho a majitelé kanceláří, tvořící dnešní jádro G8, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě jsme se přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovaly naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům – to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje Jan Štohanzl.
Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich evropských podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili podobný fungující koncept u portugalských kolegů. 
Následovala další stáž v RE/MAX v Portugalsku. „A hned po prvních hodinách jsme měli jasno. Našli jsme cestu, jak sny převést do reality. Získali jsme patřičné know how i obchodní postupy, které jsme záhy aplikovali v České republice.“
A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality. Od té doby jsme rozšířili naši působnost po celé ČR a Moravě, naše řady posílili noví makléři i mnoho spokojených klientů. „Pravidelně se umísťujeme v celonárodních i evropských žebříčcích nejlepších makléřů a kanceláří RE/MAX. To je pro nás potvrzením, že jdeme správnou cestou.“

Google Recenze 5

Jan Hanák

před 11 měsíci

"Prodej našeho domu jsme uskutečnili přes pana Jiří Belcredi Knauer. Musím říct, že je to člověk na svém místě. Prodejem našeho domu nás provedl od zaměření prostor přes nafocení domu a vložení do inzerce kde poté proběhl prodej a následný přepis na úřadech a dalších institucích. Vše bylo řádně připravené a probíhalo bez zbytečných průtahů. Jednání bylo velice příjemné, lidské a v pohodovém duchu. Moc děkujeme panu Jiří Belcredi Knauer a celému týmu RE/MAX S pozdravem Hanákovi"

Jan Opatřil

před rokem

"Na zprostředkování nájmu bytu se mi na realitním makléři Janu Škárkovi líbila profesionalita v přípravě inzerce a následná organizace prohlídek. Závěrečný podpis nájemní smlouvy proběhl s vysvětlením položek popsaných ve smlouvě. S prací pana Škárka jsem byl nadmíru spokojen."

Jindřich Vláčil

před rokem

"Pan Škárek je špičkový realitní makléř. Poznal jsem jeho práci ze strany prodávajícího i kupujícího. Je to seriózní profesionál, na kterého se znovu rád obrátím."

Lukáš Mahovský

před rokem

"Profesionální služby makléře Jana Škárek. Vše na čem jsme se dohodli vždy včas splnil a i lépe než jsem očekával. Dále jej můžu s klidným svědomím doporučit"

Radoslava Klementova

před 10 měsíci

"S makléřem Janem Škárkem mám velmi dobrou zkušenost z dřívější spolupráce. Proto jsem se na něho obrátila i při pronájmu bytu v rodinném domě. Příjemně mne překvapilo rychlé a profesionální jednání a respektování potřeb a požadavků klienta. Pan Škárek odvedl kvalitní práci, kterou příkladně reprezentoval realitní kancelář a jeho služby mohu doporučit."