Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Ilona Claudia Kraus - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Ilona Claudia Kraus je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 71477039.

Mgr. Ilona Claudia Kraus

Makléřka - RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 608 228 229
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Podrobné informace

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:
• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

..
..

Reference

"Vše bylo super. Díky"

Hodnocení: 5/5

"Vše super"

Hodnocení: 5/5

"Velmi příjemný a profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"S paní Krau, jsem byla velice spokojená, příjemná paní, milá, ochotná, vše zařídila. Takže za mně spokojenost a mohu paní Kraus jen doporučit "

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji velké osobní nasazení a snahu vyjít vstříc požadavkům."

Hodnocení: 5/5

"Příjemné vystupování, včasné informace a profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kraus je naprosto profesionální, vstřícná a člověk na svém místě. Umí zázraky na počkání. Velmi mily a obetavy přístup. Pokud budu potřebovat využít realitní služby, tak jedině s ní. Moc děkuji za takové lidi, vždy s úsměvem na tváři, jako je paní Kraus."

Hodnocení: 5/5

"Vysoká kvalita služeb."

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych vyzdvihla vysokou profesionalitu, vstřícnost, přístup a trpělivost při výběru vhodných nájemců. Není to moje první zkušenost s vysokým standardem služeb, který Mgr. Claudia Kraus poskytuje a proto jsem se s důvěrou opět na ní obrátila a byla jsem opět vysoce spokojena s kvalitou její práce. Mohu jí i Vaši kancelář jen doporučit i dalším klientům. Děkuji. Jaroslava"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, velmi vtřícné a přátelské jednání. Byla jsem velice spokojená a ještě jednou moc děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kraus byla velmi ochotná, milá a flexibilní. Její profesionální a příjemné chování určitě napomohlo k velmi rychlému pronájmu chaty."

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální přístup, naprosto skvělé jednání, rychlý prodej bez jakýchkoliv problémů k všestranné spokojenosti."

Hodnocení: 5/5