offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Jana Kučerová - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Jana Kučerová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 49857657.

Jana Kučerová

RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 725 293 121
Adresa:
RE/MAX G8 Reality 2
RE/MAX G8 Reality 2, Kleinerova 1466
27201 Kladno, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
7.5

Reference

"Paní Kučerová mi prodávala uz druhou nemovitost a jeji práce je velice profesionální a perfektní. "

Hodnocení: 10/10

"Silnou stránkou paní Kučerové je výborná orientace na trhu nemovitostí pramenící z její dlouholeté zkušenosti práce v realitách. Cením si jejího proaktivního přístupu k hledání řešení často složitých situací. Po několika úspěšně realizovaných transakcích mohu služby této realitní makléřky skutečně doporučit. Jiří Znamenáček"

Hodnocení: 10/10

"Prodej domu přes Vašeho makléře byl pro nás velkým utrpením. Celou dobu prodeje nám makléř podával různé a neúplné informace a neustále jsme je museli upomínat, instruovat apod. Vzhledem k tomu, že zároveň prodával dům i kupujícím jsme šli do ústraní. právní služby - to byl také děs a hrůza. Naštěstí jsme si vzali vlastního právníka, který nám pomohl a vše ohlídal. Uzavření rezervační smlouvy - po cca 4 měsících jsme se dozvěděli do kdy je termín rezervace. Makléřka nám jej nesdělila - věděla proč. Zkoušeli jsme si stěžovat u nadřízené pobočky, ale tam jsme dopadli také jak sedláci u Chlumce. Jsem nevěřící, ale tady už jsem začínal modlit, aby prodej co nejdříve skončil a měli jsme od Vašeho makléře klid. Lituji, že jsme se nerozhodli pro jiného makléře / společnost."

Hodnocení: 0/10

"Pani Janu Kučerovou znám delší dobu, její laskavost a obětavost se nedá popsat slovy. Mám s ní velmi dobré obchodní transakce při prodeji nemovitostí. Velmi doporučuji. Děkuji Helena Froňková"

Hodnocení: 10/10
.