Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Marek Kotík - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Marek Kotík je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 45849722.

Ing. Marek Kotík

Makléř - RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 722 222 228
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

100% Club CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.8

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:
• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Ing. Marek Kotík
Ing. Marek Kotík

Reference

"Pan Kotík je profesionál na svém místě. Vše bylo brilantní, rychlé a bez problémů. Jsme rádi, že právě on nám pomohl s prodejem našeho bytu. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 2/5

"Vstřòcnost, preciznost, velmi dobrá komunikace, rychlá zpětná vazba. Byl jsem velice mile překvapen. "

Hodnocení: 5/5

"S Markem Kotíkem mám dlouholeté zkušenosti. Je to profesionál, který opravdu umí. Každému bych ho doporučil. Moc mě pomohl a proto Velké díky. Vašek Anděl "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální vstřícný přístup"

Hodnocení: 5/5

"Pana Kotíka mohu všem vřele doporučit, je to profesionál, na kterého se opravdu člověk může spolehnout. Moc děkuji, byla jsem se službami velice spokojena."

Hodnocení: 5/5

"Excelentní profesionální přístup. Nejvyšší spokojenost s přátelským a lidským přístupem makléře, pana Kotíka. Mnohokrát děkuji. Petr Kovář a synové."

Hodnocení: 5/5

"Pan Kotík je velice profesionální a ve své práci opravdový odborník. Díly němu jsem byt prodala za větší cenu než ve kterou jsem doufala."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní profesionální přístup a jednání."

Hodnocení: 5/5

"Pan Kotík jednal velmi korektně a příjemně. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová. Prodej bytu proběhl zcela v jeho režii, nemuseli jsme se o nic starat a vše proběhlo k naší spokojenosti. Mohu jedině doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Pan Kotík je profesionální makléř."

Hodnocení: 5/5

"- profesionální přístup - rychlé jednání - vysoká flexibilita Pana Ing. Kotíka mohu vřele doporučit všem, kteří uvažují o prodeji, či koupi nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Bezvadný přístup, nemám nejmenší námitku, s Markem byl prodej bez práce a bez problémů"

Hodnocení: 5/5

"Super support , all inclusive"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní"

Hodnocení: 5/5

"Pracuje rychle a spolehlive."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S panem ing.Kotíkem jsme při prodeji nemovisti byli maximálně spokojeni s rychlostí, profesionalitou a komunikací. Svým přístupem nás provedl bezproblémově celým procesem prodeje."

Hodnocení: 5/5

"Vše super."

Hodnocení: 5/5