offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Michaela Motyčková - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Ing. Michaela Motyčková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06102964.

Ing. Michaela Motyčková

RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 605 889 330
Adresa:
RE/MAX G8 Reality 2
RE/MAX G8 Reality 2, Kleinerova 1466
27201 Kladno, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Proč právě REMAX? A proč právě já?

Značka REMAX G8 Reality pro Vás znamená především vysoký standard služeb a dodržování etického kodexu. Já osobně si uvědomuji, že prodej nemovitosti je pro mnoho z Vás často největší životní krok. Proto ke každému případu přistupuji vždy s maximální zodpovědností a stoprocentním nasazením.

V jakých lokalitách působím?

Mojí expertní oblastí je především Slánsko, Kladensko, Praha a okolí.

A co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu?

Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Na základě důkladné cenové analýzy určím tržní cenu nemovitosti.

Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu atd.

Příprava prodeje nemovitosti- toto je jedna z kláčových částí prodeje- na řadu přichází pečlivá příprava interiéru - tzv. homestaging, profesionální fotograf, příprava videoprohlídky a zpracování půdorysů.

Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji o všem, co se právě děje.

Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím a poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Více informací o mně a mé práci naleznete na www.michaelamotyckova.cz

Těším se na spolupráci s Vámi :-)

Ing. Michaela Motyčková
Ing. Michaela Motyčková

Facebook

Realizace

Reference

"Příjemná a spolehlivá profesionálka. Předností je vstřícné jednání na vysoké úrovni odbornosti"

Hodnocení: 10/10

"krásná žena,která je 100% profesionálka....perfektní služby jak prezentace nabídky....příprava smlouvy---vše nej....Remax udělal terno,že má takovou makléřku....."

Hodnocení: 10/10

"Se službami jsem byl velice spokojen, oceňuje zejména vstřícnost, rychlé a profesionální jednání."

Hodnocení: 10/10

"Paní Motyčková velmi profesionální, vždy perfektně připravena, spolupráce od první schůzky až po předání nemovitosti vynikající. "

Hodnocení: 10/10

"Dobrá práce."

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost s celým procesem prodeje nemovitosti. Vše proběhlo rychle a bezproblémově. Velmi profesionální a příjemné jednání a vystupování p. Motyčkové. Od začátku mi vše krok po kroku vysvětlila. O všem mě vždy ihned informovala."

Hodnocení: 10/10

"Úžasná makléřska"

Hodnocení: 10/10

"Paní ing. Motyčková je neskutečný profesionál.Makléřské služby na vysoké úrovni!!! Prodej našeho bytu proběhl v rekordním čase.Spolupráce neměla jedinou chybu.Vše zařídí,obstará o všem informuje.Bonusem je její příjemné,klidné a milé vystupování.A to,že je to krásná žena o tom žádná:-) Můžeme s čistým svědomím jen doporučit. Šumáci"

Hodnocení: 10/10

"Vážená paní Ing. Michaela Motyčková je velmi erudovanou osobou v dané problematice. Je velmi složité najít sebemenší výtku. Mohu zcela zodpovědně říci, že její zcela profesionální přístup budí na celou Vaší společnost jedině pozitivní světlo. Vždy na paní inženýrku budu velmi rád vzpomínat a pokud to bude jen trochu možné, budu jí jen a jen všem doporučovat, pokud budou chtít svou nemovitost prodat. Mohu říci, že více takových makléřů je potřeba. Osobně mám zkušenosti z makléři jiných realitních společností, kteří byli spíše ostudou této profese. "

Hodnocení: 10/10

"Paní Motyčková pracovala s vysokou profesionalitou, vše bylo vždy do nejmenšího detailu včas připraveno a domluveno. Byla velmi ochotná, komunikovala i mimo pracovní dobu a snažila se vyjít maximálně vstříc obou stranám. Obdivovala jsem její schopnost skvěle, mile, profesionálně jednat se zájemci o můj byt. S čistým svědomím ji mohu opravdu všem doporučit, kdybych něco někdy ještě prodávala, určitě bych si přála s ní zase spolupracovat."

Hodnocení: 10/10

"Paní Motyčková je moc milá, vstřícná a naprosto úžasná profesionální realitní makléřka!!!! "

Hodnocení: 10/10

"S paní Motyčkovou jsem byla velice spokojená perfektní a profesionální přístup, Komunikovali jsme na dálku a o vše se postarala, prostě je úžasná. V krátké době sehnala kupce. Klidně bych dala dvacet hvězdiček :-)"

Hodnocení: 10/10

"Velmi příjemná spolupráce a profesionální přístup s výsledkem velmi rychlého prodeje. Spokojenost na straně prodávajících i kupujících. Radost ze spolupráce. Děkujeme moc Míše a Těšíme se na další. M+P"

Hodnocení: 10/10

"S Paní Ing. Michaelou Motyčkovou jsem byl velice spokojen. Od začátku naší spolupráce byl z její strany nasazen profesionální přístup.¨ Určitě budu dále doporučovat, a jenom chválím!!!!"

Hodnocení: 10/10

"Jsme rádi že jsme si vybrali p.Motyčkovou ,byly jsme maximálně spokojeni :-)"

Hodnocení: 10/10

"paní Motyčková je jednička spolupracovali jsme již podruhé a pokud budu potřebovat, jistě ji opět požádám o pomoc rozhodně ji doporučím i známým"

Hodnocení: 10/10

"Naprosto bezkonkurenční přístup ke klientovi - prodávajícímu i kupujícímu."

Hodnocení: 10/10

"o nic jsem se nemusel starat, vše bylo naprosto O.K."

Hodnocení: 10/10

"Nemovitost jsem chtěl po předchozím zkušenostech prodat opět sám bez realitka. Po doporučení od známého jsem souhlasil s první schůzkou a vzal si týden čas na rozmyšlenou. Po sepsání smlouvy šlo pak vše nad očekávání rychle. Byt se nakonec prodal za vyšší částku a já měl požadovanou částku do dvou měsíců na účtu. Vše proběhlo bez problémů a hlavně s mou minimální účastí. Jsem víc než spokojen. Nový majitel pokud vím také. Děkuji"

Hodnocení: 10/10

"100 % profesionální vystupování"

Hodnocení: 10/10