Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Bc. Veronika Bartošová - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Bc. Veronika Bartošová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 76236331.

Bc. Veronika Bartošová

Makléřka - RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 721 422 142
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:
• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Veronika Bartošová
Veronika Bartošová

Reference

"Naprosto věcné a příjemné jednání."

Hodnocení: 5/5

"Velmi děkuji makléřce paní Bartošové. Svým vysokým profesionálním přístupem ve mě vzbudila důvěru hned při našem prvním setkání. Byl jsem seznámen s možnostmi a průběhem celého obchodu. Vždy mě o všem průběžně písemně nebo telefonicky informovala. Rád bych vyzdvihl její profesionalitu, zkušenosti, spolehlivost a nadšení při výkonu své profese. Byl jsem s její prací nadmíru spokojen a určitě mohu doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Poskytnutá služba makléřem odpovídala mým požadavkům a byla nad běžný standard, který jsem dostal od jiných RK v průběhu několika posledních let, kdy často využívám služeb RK. Všechny domluvené schůzky byly včas a perfektní. I klient byl vždy plně a s předstihem informován o mých záměrech a podmínkách."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální"

Hodnocení: 5/5

"Paní Bartošovou jsem požádala, aby mi pomohla najít vhodné nájemníky do mého bytu. Z vlastní zkušenosti vím, že najít ideálního nájemníka není vůbec jednoduché. Paní Bartošové se to však povedlo, a to do jednoho týdne. Po celou dobu jednání byla vždy vstřícná, neustále mě o všem informovala a zařídila potřebné dokumenty. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální úroveň, dochvilná a velmi vstřícná."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"Velice schopná, příjemná a ochotná. Nalezení vhodného nájemce trvalo necelý týden. I následně, po podepsání smlouvy mi několikrát nezištně poradila. Mohu jen a jen doporučit!"

Hodnocení: 5/5