Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Zdeněk Beneš - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Zdeněk Beneš je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 11202327.

Zdeněk Beneš

...klient nemá být spokojený, klient má být nadšený...

Makléř - RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 725 293 136
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

Makléři Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Spokojený klient je určitě fajn, ale moji klienti jsou NADŠENÍ klienti...

Každý obchodní případ je originální a má své kouzlo jedinečnosti. Proto je potřeba k němu přistupovat zodpovědně, plnohodnotně a s osobním přístupem...

Co můžete ode mě očekávat u každého obchodního případu:


Určitě příprava – po seznámení se s nemovitostí je důležité vyhodnotit aktuální technický stav, možnosti do budoucna, vlastnické vztahy, výhody pro budoucího majitele a pod.

Širší vztahy – v případě prodeje domů je potřeba prověřit přístupy, inženýrské sítě, ale i povodňové mapy a územní plán pro případné rozvojové akce města či obce. U bytových jednotek je důležitá znalost poměrů ve Společenství vlastníků (či v bytovém družstvu) a výši stálých nákladů. V obou případech je dobré něco znát i o sousedských vztazích a o lokalitě s ohledem na občanskou vybavenost.

Před prodejem - příprava nemovitosti k atraktivnímu nafocení, případně k vytvoření působivého videa, s možností úprav interiéru se službou home stagingu a s plnohodnotným popisem vytvoříme reklamu na vaši nemovitost.

Marketingový plán – zde uvážíme pomyslné misky vah, kdy na jedné straně je rychlost prodeje a na druhé, cena nemovitosti, každý klient má své potřeby…

Prodej nemovitosti – oslovení klientů, kteří hledají vhodnou nemovitost; současně je nabídka vyexportována na přední placené realitní servery, se sledovaností, kde je průběžně aktualizována a upravována. Dále je možné použít další prodejní nástroje, jako je plachta na nemovitosti nebo třeba inzerce v tištěných médiích

Informovanost – domnívám se, že klient je určitě rád, když ví, jaká je sledovanost nabídky, kolik zájemců nás oslovilo a jak si na trhu s jeho nemovitostí stojíme.

Prohlídka nemovitostí („první vlaštovka") – snažím se domluvit dostatečný předstih, aby to bylo pro všechny strany přijatelné. Pro kupujícího jsou důležité všechny informace, což pro připraveného makléře není problém. Zde je důležitý férový vztah a správě a objektivně podané informace.

Uzavření obchodu – po konzultaci a konečném odsouhlasení všech dokumentů se smlouvy podepisují buď v některé kanceláři sítě RE-MAX, případně v renomované advokátní kanceláři, se kterou spolupracujeme, včetně spolupráce s bankou při vyplácení úvěrů či při „zastavování“ nemovitostí za účelem financování.

Další kroky – vložení Návrhu na vklad na katastr (na správu družstva) a předání nemovitosti dle vyjednaných podmínek.

Šťastný konec – ale v žádném případě pro vašeho makléře - po předání nemovitosti vám pomohu s převodem energií a po převodu vlastnických práv pro vás zajistím podání příslušných daňových tiskopisů.

Tedy konec – ještě ne – v lednu následujícího roku se vám opět ozvu s upozorněním na daňovou povinnost. Samozřejmě vám opět pomohu s formuláři a po podání si váš makléř oddychne, protože případ bude kompletně ukončen. I když – bude se těšit na další doporučení od NADŠENÉHO klienta…

 

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Rychlé, korektní jednání, 100% servis prodeje, doporučuji"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Kvalitní jednání, hýří zkušeností, má velice pozitivní myšlenky pozitivní hodnocení, má dlouholeté zkušenosti, je komunikativní, umí zaujmout svým jednáním "

Hodnocení: 5/5

"Rychlá a vstřícná reakce."

Hodnocení: 5/5