Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Zdeněk Beneš - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Zdeněk Beneš je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 11202327.

Zdeněk Beneš

...klient nemá být spokojený, klient má být nadšený...

RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 725 293 136
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Spokojený klient je určitě fajn, ale moji klienti jsou NADŠENÍ klienti...

Každý obchodní případ je originální a má své kouzlo jedinečnosti. Proto je potřeba k němu přistupovat zodpovědně, plnohodnotně a s osobním přístupem...

Co můžete ode mě očekávat u každého obchodního případu:


Určitě příprava – po seznámení se s nemovitostí je důležité vyhodnotit aktuální technický stav, možnosti do budoucna, vlastnické vztahy, výhody pro budoucího majitele a pod.

Širší vztahy – v případě prodeje domů je potřeba prověřit přístupy, inženýrské sítě, ale i povodňové mapy a územní plán pro případné rozvojové akce města či obce. U bytových jednotek je důležitá znalost poměrů ve Společenství vlastníků (či v bytovém družstvu) a výši stálých nákladů. V obou případech je dobré něco znát i o sousedských vztazích a o lokalitě s ohledem na občanskou vybavenost.

Před prodejem - příprava nemovitosti k atraktivnímu nafocení, případně k vytvoření působivého videa, s možností úprav interiéru se službou home stagingu a s plnohodnotným popisem vytvoříme reklamu na vaši nemovitost.

Marketingový plán – zde uvážíme pomyslné misky vah, kdy na jedné straně je rychlost prodeje a na druhé, cena nemovitosti, každý klient má své potřeby…

Prodej nemovitosti – oslovení klientů, kteří hledají vhodnou nemovitost; současně je nabídka vyexportována na přední placené realitní servery, se sledovaností, kde je průběžně aktualizována a upravována. Dále je možné použít další prodejní nástroje, jako je plachta na nemovitosti nebo třeba inzerce v tištěných médiích

Informovanost – domnívám se, že klient je určitě rád, když ví, jaká je sledovanost nabídky, kolik zájemců nás oslovilo a jak si na trhu s jeho nemovitostí stojíme.

Prohlídka nemovitostí („první vlaštovka") – snažím se domluvit dostatečný předstih, aby to bylo pro všechny strany přijatelné. Pro kupujícího jsou důležité všechny informace, což pro připraveného makléře není problém. Zde je důležitý férový vztah a správě a objektivně podané informace.

Uzavření obchodu – po konzultaci a konečném odsouhlasení všech dokumentů se smlouvy podepisují buď v některé kanceláři sítě RE-MAX, případně v renomované advokátní kanceláři, se kterou spolupracujeme, včetně spolupráce s bankou při vyplácení úvěrů či při „zastavování“ nemovitostí za účelem financování.

Další kroky – vložení Návrhu na vklad na katastr (na správu družstva) a předání nemovitosti dle vyjednaných podmínek.

Šťastný konec – ale v žádném případě pro vašeho makléře - po předání nemovitosti vám pomohu s převodem energií a po převodu vlastnických práv pro vás zajistím podání příslušných daňových tiskopisů.

Tedy konec – ještě ne – v lednu následujícího roku se vám opět ozvu s upozorněním na daňovou povinnost. Samozřejmě vám opět pomohu s formuláři a po podání si váš makléř oddychne, protože případ bude kompletně ukončen. I když – bude se těšit na další doporučení od NADŠENÉHO klienta…

 

Reference

"Rychlé, korektní jednání, 100% servis prodeje, doporučuji"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Kvalitní jednání, hýří zkušeností, má velice pozitivní myšlenky pozitivní hodnocení, má dlouholeté zkušenosti, je komunikativní, umí zaujmout svým jednáním "

Hodnocení: 5/5

"Rychlá a vstřícná reakce."

Hodnocení: 5/5