Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Petr Lang - RE/MAX G8 Reality 3

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Petr Lang je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 72250933.

Petr Lang

Manažer kanceláře - RE/MAX G8 Reality 3

Telefon:
+420 777 333 159
Adresa:
Francouzská třída 2022/15
32600 Plzeň

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM 1. stupně Certifikovaný insolvenční specialista Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Působím na pozici manažera a mentora realitní kanceláře RE/MAX G8 v Plzni na Francouzské třídě 2022/15. V oboru působím již od roku 2001, zprostředkuji bezpečný a profesionální prodej i pronájem Vašich nemovitostí.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:
• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Petr Lang
Petr Lang

Realizace

Reference

"Prodej mého bytu proběhl hladce a bez starostí. Jsem ráda, že mi pan Lang byl doporučen. Spolu s panem Sýkorou se o vše potřebné postarali. Komunikace perfektní. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Naprosto perfektní po všech stránkách. Pana Langa znám již z několika předchozích akcí a stejně jako dříve i tentokrát byla jeho činnost naprosto profesionální, prodej se uskutečni velmi rychle a bez jediného zádrhelu. Jeho služby můžu vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Celý proces pronájmu proběhl rychle a bez potíží, s panem makléřem se velmi dobře jedná, jsem spokojená. "

Hodnocení: 5/5

"I have two properties in Plzeň that I have been letting to clients through Mr. Petr Lang and Mr. Ludek Sykora. My experience has indeed been very positive. Both gentlemen have been very accommodating and always been ready to assist with all the paperwork as well as with any problems that arose during the tenancies. I thoroughly recommend this branch of Remax. Other real estate agencies have been quite a nightmare to deal with."

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme spokojeni.V případě potřeby se opět ozveme.S pozdravem Křivánkovi."

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř(Petr Lang) byl velmi ochotný a vstřícný. Jelikož jsem na něj měl velmi dobré reference tak jsem si vybral právě jeho. "

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný a lidský přístup, rychlé a bezproblémové jednání, komplexní služby, hladký průběh prodeje nemovitosti. Moc děkuji. "

Hodnocení: 5/5

"A truly pleasurable experience where the service was quick and professional. I am most satisfied by the experience and would recommend this agency for others seeking to rent accomodation."

Hodnocení: 5/5

"Jsem velice rád, že jsem svěřil prodej nemovitosti právě panu Langovi. Je to opravdový profesionál, který vše jasně vysvětlí. Jak Petr Lang pověděl, tak se stalo. Je to muž činu. Děkuji za vše. Tomáš"

Hodnocení: 5/5

"S prací pana makléře Petra Langa při prodeji bytu jsem byl velmi spokojen.Vše vyřídil a zajistil rychle na vysoké úrovni. Moc děkuji Ouhrabka Josef"

Hodnocení: 5/5

"Zde není co vytknout. Kdykoliv měl pan makléř nové informace k prodávané nemovitosti ihned se s námi spojil. Domlouvané termíny setkání přizpůsobil i našemu času, prodej nemovitosti proběhl v dost krátkém časovém období. Zařídil i převod elektřiny a plynu u dodavatele těchto služeb. Jen více takových makléřů."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální prodej nemovitosti, děkuji!"

Hodnocení: 5/5

"Služby rychlé, kvalitní, profesionální"

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang pracuje velmi profesionálně, na veškeré záležitosti reaguje rychle a odborně, v kontaktu je velmi vstřícný a ochotný. Prodej nemovitosti proběhl bez problémů, v pořádku, jsem naprosto spokojená. "

Hodnocení: 5/5

"S Petrem Langem jsem již dříve spolupracovala, takže jsem se na něj obracela s důvěrou i tentokrát. Jeho profesionální přístup, promyšlené jednání, přátelské vystupování a zkušenosti vedly k tomu, že prodej proběhl nebývale rychle a bez nejmenších problémů. Služby Petra Langa mohu s klidným svědomím doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang - profesionál na svém místě, spolehlivý a příjemný člověk. Seznámil nás s procesem prodeje bytů, stanovením optimální ceny podle aktuální situace na trhu, zajistil vyklizení nábytku a nafocení pro inzerci. Byl s námi v kontaktu, o každém kroku prodeje nás informoval. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

" Pan Petr Lang je makléřem plně orientovaným v oboru , je vstřícný a spolehlivý v informacích o jednotlivých krocích vč. výsledku a byl schopen zorganizovat a zajistit řadu prohlídek nemovitosti s dodržením protiicovidových v dané době."

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang mi byl doporučen od známého z českobudějovické pobočky G8. Pan Lang je velice příjemný lidský a nadstandardně profesionální makléř. Dovedl rychle prodat moji nemovitost , během pár dní! Opravdu člověk na svém místě. Budoucí klienti se nemusí ničeho obávat. Vřele doporučuji. Pavel Hajšman"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce, pan Lang je skutečný profesionál a práce ho očividně baví. Je vždy (i mimo pracovní dobu) ochoten poradit, vysvětlit, zařídit,... Z prodeje bytu jsme měli trochu strach - nemáme s tím příliš zkušeností a také jsme neměli (díky zařizování nového bydlení) moc čas věnovat se ještě prohlídkám, úřadům, právníkům,... Díky panu makléři proběhl prodej (v podstatě) bez naší účasti, velmi rychle a pravděpodobně i za takovou částku, ke které bychom se prodejem bez profesionála ani nepřiblížili. Opravdu můžeme jen doporučit. Děkujeme, Vinšovi"

Hodnocení: 5/5

"Přistup pana makléře Petra Langa byl naprosto precizní, lidský a profesionální. Byla to moje první zkušenost s prodejem nemovitosti a celý proces proběhl (až překvapivě) velmi hladce. Moc děkuji za spolupráci a pana makléře s klidným srdcem doporučuji všem. Michal Zeman"

Hodnocení: 5/5

"kvalitní a profesionální"

Hodnocení: 5/5

"velmi příjemné jednání."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Perfektní spolupráce, profesionál na svém místě."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Langa jsem byla velice spokojená a všem známým ho určitě a bez obav doporučím."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana makléře Langa jsem byl nadmíru spokojený. Prodej mého bytu byl zajištěn velmi profesionálně a rychle. Pan Lang byl vždy vstřícný a ochotný pomoci například i se zajištěním vystěhování starého nábytku. Služby pana makléře Langa velmi doporučuji a v budoucnu znova rád využiji. Děkuji. J.Vítek"

Hodnocení: 5/5

"vše skvělé"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang si zaslouží mimořádné poděkování za zprostředkování prodeje našeho bytu. Samotný prodej proběhl nad naše očekávání velmi rychle, přestože se jednalo o atypický byt. Velice jsme ocenili, že prohlídky bytu se uskutečnily pouze s vážnými zájemci. Celý obchod proběhl k naší velké spokojenosti hladce. Pan Lang byl vstřícný a ochotný vždy pohotově reagovat na naše různé dotazy. Svoji práci dělá maximálně odpovědně a profesionálně. Proto bychom se na něho opět s důvěrou obrátili. DOPORUČUJEME!!!"

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř Lang provedl službu doslova na klíč, předčil mé očekávání. Výborná orientace na trhu s nemovitostmi, skvělé jednání, ochota, rychlost, profesionalita."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S p.P.Langem jsme byli velice spokojeni.Jeho přístup k nám byl mimořádný a může být vzorem pro ostatní makléře.Služby Reality RE/MAX jsme využili podruhé a vždy jsme se setkali s vynikajícím přístupem ke svým zákazníkům. Drašarovi"

Hodnocení: 5/5

"Vše super!!!Profesionál ve svém oboru.Vřele doporučuji pana Langa"

Hodnocení: 5/5

"jasné, přímé, spolehlivé a rychlé jednání"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Spolupracuji s panem Langem již delší dobu a vždy jsem se setkal s naprosto profesionálním a 100% přístupem. Myslím, že p. Lang svoji práci dělá opravdu skvěle a že se opravdu snaží, aby klienti získali maximum. Náš poslední pronájem se zatím vyvíjí bez problémů, jsem tedy spokojený."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup. Co sám nemohl zařídit s tím nám pomohl, nebo poradil. Vřele doporučuji každému, kdo chce mít prodej bez starostí."

Hodnocení: 5/5

"S poskytovanými službami pana makléře jsem byla spokojena. .....jak sám řekl, najala jsem si profesionála....."

Hodnocení: 5/5

"Pan Petr Lang nám vše vysvětil, byl ochotný, o každé změně nás ihned informoval, byl vstřícný, dochvilný, příjemný, byli jsme velmi spokojeni. Kalčíková"

Hodnocení: 5/5

"S panem Langem jsem byl na 100% spokojen. Profesionální přístup, vstřícné jednání, velmi ochotný poradit. Prodal moji nemovitost za více, než jsem doufal. Všechno zařídil od začátku až do konce. Průběžně mě sám informoval v jakém stádiu se prodej nachází. Mohu jen doporučit. Moc panu Langovi děkuji. Štrunc"

Hodnocení: 5/5

"Jednání p.Langa bylo profesionální, příjemné, je spolehlivý"

Hodnocení: 5/5

"Quick, efficient, friendly service. Well prepared contracts and everything went as planned. I would thoroughly recommend."

Hodnocení: 5/5

"Velice polehlivej, pečlivej a rádi znova využijeme jeho služeb"

Hodnocení: 5/5

"Opětovně s panem Langem ,perfektní jednání ,profesionální přístup při prodeji bytu. Děkuji Č.Š."

Hodnocení: 5/5

"S panem Langem spolupracujeme již delší dobu a jsme s jeho servisem velmi spokojeni. Určitě se na něj obrátíme i v budoucnosti. Rychnovský"

Hodnocení: 5/5

"Vše naprosto dokonalé"

Hodnocení: 5/5

"Jsme velmi spokojeni se službou makléře Matějíčkovi"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, tak jak by měl být - jasně koncipovaný a vysvětlený postup prodeje s důležitými odkazy proč tomu tak je, s upozorněním na možná úskalí. Jednání stručné ale jasně cílené na osvětlení důležitých skutečností. Přímý ale nenásilný způsob racionálního vedení celého prodeje. Vždy maximální pocit kvalifikovanosti a způsobilosti, bez jediné známky nejasnosti. Při svém hodnocení vycházím ze svých 20ti letých obchodních zkušeností.."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"JSEM STOPROCENTNĚ SPOKOJENÁ SE SLUŽBAMI PANA LANGA,KDYKOLIV MĚ VYŠEL VSTŘÍC A POMOHL I SE STĚHOVÁNÍM,MOHU JEN DOPORUČIT.MOC DĚKUJI"

Hodnocení: 5/5

"se službami 100% spokojenost, od prvního kontaktu po celou dobu prodeje nemovitosti profesionální i lidský přístup a navíc stálý úsměv a lehkost při překonávání drobných překážek děkujeme Reiserovi"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a rychlé jednání"

Hodnocení: 5/5

"Maximální profesionalita, vstřícný přístup, komplexnost služeb."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Petr Lang je opravdový profesionál ve svém oboru. Od zadání zakázky až po konečný prodej nemovitosti perfektní komunikace a spolehlivost. Vřele doporučuji. Šabek"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, vstřícný, vše proběhlo hladce ke spokojenosti všech zúčastněných v rekordně krátkém čase."

Hodnocení: 5/5

"Prodej chalupy na vlastní pěst je velmi ošemetná záležitost. Dala jsem na doporučení přátel s velmi dobrými referencemi. Pan Petr Lang mě velmi mile překvapil svým milým a profi přístupem a pod jeho "taktovkou" byla chalupa prodána "mrknutím oka" ... Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Pan Petr Lang je absolutní profesionál a ve svém oboru člověk na svém místě . Z odborného hlediska je velmi spolehlivý , sympatický a vstřícný.Jako realitního makléře ho v budoucnosti určitě budeme využívat dále."

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang je skutečný profesionál, v minulosti jsem prodal a koupil už více nemovitostí přes jiné RK a některé i sám osobně, ale musím si přiznat, že ani já bych nedokázal to co tento makléř. Nemovitost prodal za víc než jsme předpokládal a očekával. Velký dík pane Langu a brzy nashledanou."

Hodnocení: 5/5

"Kladně hodnotím znalosti ve vazbě na insolvenční řízení."

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang je jeden z mála nadšených profesionálů. Prodal náš byt po mamince za neuvěřitelnou cenu a celý proces prodeje měl důkladně propracovaný. Jeho servis a jednání je na té nejvyšší úrovni a to jak profesní tak lidské. Má absolutní přehled a "tah na branku". Služby pana Langa mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a lidský přístup. Maximální spokojenost a pomohl mi v složité životní situaci."

Hodnocení: 5/5

"vstřícný profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"vstřícný, ochotný, informovaný, rychlý, srdečný, milý ...Petr lang je super!!!!!"

Hodnocení: 5/5

"velmi kompetentni"

Hodnocení: 5/5

"Absolutní profesionál s laskavým lidským přístupem."

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem velice spokojen s velice rychlým jednáním a velice profesionálním přístupem makléře pana Petra Langa s prodejem mé nemovitosti.Již jsem pana Langa doporučil mým známým, kteří chtějí prodat nějakou svojí nemovitost. Netrh Zdeněk"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"vstřícnost, ochota, pečlivost,vše s ohledem a ve prospěch klienta"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5