offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Petr Lang - RE/MAX G8 Reality 3

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Petr Lang je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 72250933.

Petr Lang

RE/MAX G8 Reality 3

Telefon:
+420 777 333 159
Adresa:
RE/MAX G8 Reality 3
RE/MAX G8 Reality 3, Francouzská třída 2022/15
32600 Plzeň, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Působím na pozici manažera a mentora realitní kanceláře RE/MAX G8 v Plzni na Francouzské třídě 2022/15. V oboru působím již od roku 2001, zprostředkuji bezpečný a profesionální prodej i pronájem Vašich nemovitostí.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:
• Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

• Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

• Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

• Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

• Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

• Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

• Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Petr Lang
Petr Lang

Reference

"Pan Lang pracuje velmi profesionálně, na veškeré záležitosti reaguje rychle a odborně, v kontaktu je velmi vstřícný a ochotný. Prodej nemovitosti proběhl bez problémů, v pořádku, jsem naprosto spokojená. "

Hodnocení: 5/5

"S Petrem Langem jsem již dříve spolupracovala, takže jsem se na něj obracela s důvěrou i tentokrát. Jeho profesionální přístup, promyšlené jednání, přátelské vystupování a zkušenosti vedly k tomu, že prodej proběhl nebývale rychle a bez nejmenších problémů. Služby Petra Langa mohu s klidným svědomím doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang - profesionál na svém místě, spolehlivý a příjemný člověk. Seznámil nás s procesem prodeje bytů, stanovením optimální ceny podle aktuální situace na trhu, zajistil vyklizení nábytku a nafocení pro inzerci. Byl s námi v kontaktu, o každém kroku prodeje nás informoval. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Děkujeme."

Hodnocení: 5/5

" Pan Petr Lang je makléřem plně orientovaným v oboru , je vstřícný a spolehlivý v informacích o jednotlivých krocích vč. výsledku a byl schopen zorganizovat a zajistit řadu prohlídek nemovitosti s dodržením protiicovidových v dané době."

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang mi byl doporučen od známého z českobudějovické pobočky G8. Pan Lang je velice příjemný lidský a nadstandardně profesionální makléř. Dovedl rychle prodat moji nemovitost , během pár dní! Opravdu člověk na svém místě. Budoucí klienti se nemusí ničeho obávat. Vřele doporučuji. Pavel Hajšman"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce, pan Lang je skutečný profesionál a práce ho očividně baví. Je vždy (i mimo pracovní dobu) ochoten poradit, vysvětlit, zařídit,... Z prodeje bytu jsme měli trochu strach - nemáme s tím příliš zkušeností a také jsme neměli (díky zařizování nového bydlení) moc čas věnovat se ještě prohlídkám, úřadům, právníkům,... Díky panu makléři proběhl prodej (v podstatě) bez naší účasti, velmi rychle a pravděpodobně i za takovou částku, ke které bychom se prodejem bez profesionála ani nepřiblížili. Opravdu můžeme jen doporučit. Děkujeme, Vinšovi"

Hodnocení: 5/5

"Přistup pana makléře Petra Langa byl naprosto precizní, lidský a profesionální. Byla to moje první zkušenost s prodejem nemovitosti a celý proces proběhl (až překvapivě) velmi hladce. Moc děkuji za spolupráci a pana makléře s klidným srdcem doporučuji všem. Michal Zeman"

Hodnocení: 5/5

"kvalitní a profesionální"

Hodnocení: 5/5

"velmi příjemné jednání."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Perfektní spolupráce, profesionál na svém místě."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Langa jsem byla velice spokojená a všem známým ho určitě a bez obav doporučím."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana makléře Langa jsem byl nadmíru spokojený. Prodej mého bytu byl zajištěn velmi profesionálně a rychle. Pan Lang byl vždy vstřícný a ochotný pomoci například i se zajištěním vystěhování starého nábytku. Služby pana makléře Langa velmi doporučuji a v budoucnu znova rád využiji. Děkuji. J.Vítek"

Hodnocení: 5/5

"vše skvělé"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang si zaslouží mimořádné poděkování za zprostředkování prodeje našeho bytu. Samotný prodej proběhl nad naše očekávání velmi rychle, přestože se jednalo o atypický byt. Velice jsme ocenili, že prohlídky bytu se uskutečnily pouze s vážnými zájemci. Celý obchod proběhl k naší velké spokojenosti hladce. Pan Lang byl vstřícný a ochotný vždy pohotově reagovat na naše různé dotazy. Svoji práci dělá maximálně odpovědně a profesionálně. Proto bychom se na něho opět s důvěrou obrátili. DOPORUČUJEME!!!"

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř Lang provedl službu doslova na klíč, předčil mé očekávání. Výborná orientace na trhu s nemovitostmi, skvělé jednání, ochota, rychlost, profesionalita."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S p.P.Langem jsme byli velice spokojeni.Jeho přístup k nám byl mimořádný a může být vzorem pro ostatní makléře.Služby Reality RE/MAX jsme využili podruhé a vždy jsme se setkali s vynikajícím přístupem ke svým zákazníkům. Drašarovi"

Hodnocení: 5/5

"Vše super!!!Profesionál ve svém oboru.Vřele doporučuji pana Langa"

Hodnocení: 5/5

"jasné, přímé, spolehlivé a rychlé jednání"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Spolupracuji s panem Langem již delší dobu a vždy jsem se setkal s naprosto profesionálním a 100% přístupem. Myslím, že p. Lang svoji práci dělá opravdu skvěle a že se opravdu snaží, aby klienti získali maximum. Náš poslední pronájem se zatím vyvíjí bez problémů, jsem tedy spokojený."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup. Co sám nemohl zařídit s tím nám pomohl, nebo poradil. Vřele doporučuji každému, kdo chce mít prodej bez starostí."

Hodnocení: 5/5

"S poskytovanými službami pana makléře jsem byla spokojena. .....jak sám řekl, najala jsem si profesionála....."

Hodnocení: 5/5

"Pan Petr Lang nám vše vysvětil, byl ochotný, o každé změně nás ihned informoval, byl vstřícný, dochvilný, příjemný, byli jsme velmi spokojeni. Kalčíková"

Hodnocení: 5/5

"S panem Langem jsem byl na 100% spokojen. Profesionální přístup, vstřícné jednání, velmi ochotný poradit. Prodal moji nemovitost za více, než jsem doufal. Všechno zařídil od začátku až do konce. Průběžně mě sám informoval v jakém stádiu se prodej nachází. Mohu jen doporučit. Moc panu Langovi děkuji. Štrunc"

Hodnocení: 5/5

"Jednání p.Langa bylo profesionální, příjemné, je spolehlivý"

Hodnocení: 5/5

"Quick, efficient, friendly service. Well prepared contracts and everything went as planned. I would thoroughly recommend."

Hodnocení: 5/5

"Velice polehlivej, pečlivej a rádi znova využijeme jeho služeb"

Hodnocení: 5/5

"Opětovně s panem Langem ,perfektní jednání ,profesionální přístup při prodeji bytu. Děkuji Č.Š."

Hodnocení: 5/5

"S panem Langem spolupracujeme již delší dobu a jsme s jeho servisem velmi spokojeni. Určitě se na něj obrátíme i v budoucnosti. Rychnovský"

Hodnocení: 5/5

"Vše naprosto dokonalé"

Hodnocení: 5/5

"Jsme velmi spokojeni se službou makléře Matějíčkovi"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, tak jak by měl být - jasně koncipovaný a vysvětlený postup prodeje s důležitými odkazy proč tomu tak je, s upozorněním na možná úskalí. Jednání stručné ale jasně cílené na osvětlení důležitých skutečností. Přímý ale nenásilný způsob racionálního vedení celého prodeje. Vždy maximální pocit kvalifikovanosti a způsobilosti, bez jediné známky nejasnosti. Při svém hodnocení vycházím ze svých 20ti letých obchodních zkušeností.."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"JSEM STOPROCENTNĚ SPOKOJENÁ SE SLUŽBAMI PANA LANGA,KDYKOLIV MĚ VYŠEL VSTŘÍC A POMOHL I SE STĚHOVÁNÍM,MOHU JEN DOPORUČIT.MOC DĚKUJI"

Hodnocení: 5/5

"se službami 100% spokojenost, od prvního kontaktu po celou dobu prodeje nemovitosti profesionální i lidský přístup a navíc stálý úsměv a lehkost při překonávání drobných překážek děkujeme Reiserovi"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a rychlé jednání"

Hodnocení: 5/5

"Maximální profesionalita, vstřícný přístup, komplexnost služeb."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Petr Lang je opravdový profesionál ve svém oboru. Od zadání zakázky až po konečný prodej nemovitosti perfektní komunikace a spolehlivost. Vřele doporučuji. Šabek"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, vstřícný, vše proběhlo hladce ke spokojenosti všech zúčastněných v rekordně krátkém čase."

Hodnocení: 5/5

"Prodej chalupy na vlastní pěst je velmi ošemetná záležitost. Dala jsem na doporučení přátel s velmi dobrými referencemi. Pan Petr Lang mě velmi mile překvapil svým milým a profi přístupem a pod jeho "taktovkou" byla chalupa prodána "mrknutím oka" ... Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Pan Petr Lang je absolutní profesionál a ve svém oboru člověk na svém místě . Z odborného hlediska je velmi spolehlivý , sympatický a vstřícný.Jako realitního makléře ho v budoucnosti určitě budeme využívat dále."

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang je skutečný profesionál, v minulosti jsem prodal a koupil už více nemovitostí přes jiné RK a některé i sám osobně, ale musím si přiznat, že ani já bych nedokázal to co tento makléř. Nemovitost prodal za víc než jsme předpokládal a očekával. Velký dík pane Langu a brzy nashledanou."

Hodnocení: 5/5

"Kladně hodnotím znalosti ve vazbě na insolvenční řízení."

Hodnocení: 5/5

"Pan Lang je jeden z mála nadšených profesionálů. Prodal náš byt po mamince za neuvěřitelnou cenu a celý proces prodeje měl důkladně propracovaný. Jeho servis a jednání je na té nejvyšší úrovni a to jak profesní tak lidské. Má absolutní přehled a "tah na branku". Služby pana Langa mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální a lidský přístup. Maximální spokojenost a pomohl mi v složité životní situaci."

Hodnocení: 5/5

"vstřícný profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"vstřícný, ochotný, informovaný, rychlý, srdečný, milý ...Petr lang je super!!!!!"

Hodnocení: 5/5

"velmi kompetentni"

Hodnocení: 5/5

"Absolutní profesionál s laskavým lidským přístupem."

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem velice spokojen s velice rychlým jednáním a velice profesionálním přístupem makléře pana Petra Langa s prodejem mé nemovitosti.Již jsem pana Langa doporučil mým známým, kteří chtějí prodat nějakou svojí nemovitost. Netrh Zdeněk"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"vstřícnost, ochota, pečlivost,vše s ohledem a ve prospěch klienta"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5