Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Josef Petýrek - RE/MAX Garant

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Josef Petýrek

RE/MAX Garant

Telefon:
+420 733 691 171
Adresa:
Česká 48/5
26601 Beroun

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Josef Petýrek - více o mně

Se mnou se nemusíte bát do toho jít...

Certifikovaný realitní specialista na Praha, Beroun, Příbram a okolí


Specializace - typ zakázky
• Prodej
• Pronájem
Specializace - typ nemovitosti
• Byty
• Domy
• Pozemky
• Komerční nemovitosti

Certifikovaný makléř RE/MAX.
Certifikovaný makléř RE/MAX.

Ke každému přistupuji individuálně.

Nabízím Vám mé dlouholeté zkušenosti s prodejem nemovitostí. Hodnocení spokojených klientů, kteří využili mých služeb naleznete níže. Budu velmi rád, když budete jedni z nich.

Jsem tu pro Vás a pro Vás zajistím: kompletní finanční poradenství, včetně výběru a zajištění financování nákupu Vámi vybrané nemovitosti, kvalitní právní servis, znalecký posudek a zaměření pozemku atd., Vaši cenu při prodeji respektuji a přizpůsobím se Vašemu času a maximálně se vynasnažím splnit Vaše požadavky. KAŽDÝ ZÁKAZNÍK JE SRDEČNĚ VÍTÁN.

Realizace

Reference

"Makléř a majitel kanceláře pan Petýrek je sympatický profesionál s přístupem k oběma stranám případného obchodu, velice ochotný, prakticky bez časového limitu se můžete na něj obrátit s vaším přáním. Jednotlivé procesy má velmi dobře sestavené, dokáže pracovat s vašimi představami a jsem si jistý, že uzavřený dobrý odchod jej potěší nejméně stejně, jako zúčastněné strany. Dokázal si poradit i s právníkem kupujícího (bohužel i takový je člen Advokátní komory) který se spíše snažil obchod kazit svoji neodborností, než obchod úspěšně realizovat. Takoví lidé jako je p. Petýrek dělají čest své profesi. Můžu s potěšením doporučit případným zájemcům."

Hodnocení: 5/5

"Na panu Petýrkovi oceňuji jeho odborný přehled, zájem pomoci s každým detailem a lidský přístup. Služby poskytované zmíněným makléřem byly na vysoké úrovni, profesionální, rychlé, kvalitní. Jednání s ním bylo korektní, konstruktivní. Určitě doporučuji. "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní vystupování. Naprosto profesionální přístup. Mohu všem jenom doporučit a panu Petýrkovi znovu opět poděkovat."

Hodnocení: 5/5

"Makléř p. Petýrek byl nejen naprosto profesionální ale skutečně jedinečný ve všech směrech. Od popisu Zprostředkovatelské smlouvy jsem byl pracovně v zahraničí a nemohl být přítomen v ČR, potřeboval jsem, aby se postaral o vše počínaje vyklízení nemovitosti a konče celým procesem prodeje. Makléř mě pravidelně informoval o všech podniknutých krocích, vždy navrhl několik řešení a RD dokázal prodat v neuvěřitelně krátké době. Hledáte-li seriózního a schopného realitního makléře, který Vám bude plně k dispozici, skutečně neváhejte a kontaktujte RE/MAX Garant Beroun p. Petýrka. Ještě jednou za Vše děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Konečně jsem velmi šťastná, že jsem po velkém zklamání z rádoby dvou makléřů, poznala co je v dnešní době, slušnost, profesionalita a lidský přístup. Vřelé díky patří makléři a majiteli kanceláře p. Petýrkovi. Jeho služby doporučuji a i vy budete spokojeni. "

Hodnocení: 5/5

"Přístup k celé realizaci prodeje mého RD prostřednictvím pana Josefa Petýrka byl velice milý, vstřícný a vysoce profesionální. Služby byly perfektní, vše bylo zařízeno k naprosté spokojenosti a ve velice krátkých termínech. Mohu vřele doporučit a moc za vše děkuji."

Hodnocení: 5/5

"S panem Petýrkem jsme byli natolik spokojeni, že jsme právě proto využili jeho služeb při prodeji další nemovitosti. Nemůžeme, než vřele doporučit, výborná realitní kancelář. Moc děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Pan Petýrek a jeho kancelář jsou velmi profesionální a schopní. Poskytli mi perfektní servis, díky kterému jsem se nemusela starat o nic, jen nakonec vybrat kupujícího. Vše připravil, převzal vše potřebné, provedl prohlídky a předal novým majitelům, a to vše víceméně za neskutečně krátkou dobu v této hrozné době."

Hodnocení: 5/5

"Pan Petýrek mi byl doporučen kolegou lékařem. Kolega a nyní i já jsme nad míru spokojeni, jaké služby tento makléř pro nás udělal. Pouze jsem podepsala souhlas s prodejem mé nemovitosti a veškerý servis byl zařízen. Já se nemusela starat vůbec o nic. Pane Petýrku moc vám děkuji a i vaší celé kanceláři. Makléře vřele doporučuji. "

Hodnocení: 5/5

"S panem Petýrkem jsme byli maximálně spokojeni. Pracuje velice profesionálně a je vidět i dlouhodobá praxe v oboru. Žijeme v Praze a prodej našeho domu (200 km vzdáleného) jsme svěřili naprosto do jeho rukou. Zařídil vše od inzerce, prohlídky až po převod nemovitosti, energií i předání novému majiteli. Celá naše rodina moc děkuje a vřele makléře doporučujeme."

Hodnocení: 5/5

"Zrealizoval jsem již druhý obchod s p. Petýrkem a pokud budu ještě někdy něco prodávat, tak se určitě opět obrátím na něj. Vše probíhá dle představ, velká ochota pomoci a přátelská atmosféra během obchodu. Mohu jednoznačně doporučit. Děkuji moc všem co jsem v kanceláři poznal (právní servis). Víc takových lidí."

Hodnocení: 5/5

"RE/MAX Garant a pan Petýrek je profesionál na svém místě, bez komentářů dokázal zajistit vše, co jsem jako klient od realitního makléře očekával, a v perfektním jednání s úřady i protistranou mi dokázal velmi mile překvapit svými vyjednávacími schopnostmi. Mnohokrát děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Pane Petýrku, moc Vám děkuji za Vaši povahu a za to, že jsem Vás měla čest poznat. Moc jste nám pomohl při naší rozvodové situaci a vyřešil vše tak pro nás důležité. Jste tvrďák a gentleman zároveň.... Ať se Vám daří. Mnohokrát díky."

Hodnocení: 5/5

"Prodej mého bytu proběhl velice rychle a hladce díky profesionálním službám pana Josefa Petýrka a jeho kanceláři. Po celou dobu realizace prodeje jsem byl v zahraničí, kde jsem již několik let. Předal jsem makléři Plnou moc a klíče. O víc jsem se již nestaral. Vše proběhlo na vysoké úrovni. Kladně hodnotím vstřícnost a lidský přístup. Thank you."

Hodnocení: 5/5

"Celé období prodeje mého bytu jsem měl velký pocit, že pan Petýrek skutečně pracuje s velkým nasazením pro mě a dělá to nejlepší, aby se prodej uskutečnil co nejrychleji a za co nejlepších podmínek. A ke všemu za větší cenu než jsem původně požadoval. Díky němu jsem se prodeje bytu vůbec nebál. A kromě profesionálních služeb v realitní oblasti musím zmínit i skvělý lidský přístup. Děkuji tomuto makléři a lidem kteří s ním spolupracují."

Hodnocení: 5/5

"Opravdu jsme si nemohli přát lepšího makléře! Pan Petýrek je odborník se srdcem na správném místě, doplněné o znalosti, ochotu a oddanost své práci. Naše doporučení je více než 100%"

Hodnocení: 5/5

"Makléř zasluhuje velkou úctu. Jsem stálá zákaznice této kanceláře a vždy provedené služby bez ztráty hvězdičky. P. Petýrek vždy obchodně realizoval mé nemovitosti, obstaral vše potřebné. Z mé strany moc děkuji a obrátím se opět na jeho služby. Vůbec se mi však nelíbí realita, že RE/MAX zřídil v tak malém městě jako je Beroun dvě pobočky. Nelogické, nepochopitelné a alarmující."

Hodnocení: 5/5

"Již počtvrté jsme si vybrali pana Petýrka a jeho kancelář Remax k realizaci realitního obchodu a jsme velice rádi za jeho perfektní služby. Děkujeme a všem doporučujeme."

Hodnocení: 5/5

"Moc děkuji. Nic jsem nemusel řešit, nic zařizovat atd. Děkuji za rady a doporučení, díky nimž se podařilo byt prodat velmi rychle. Neměl jsem s prodejem do této doby žádné zkušenosti. Od počátku solidní a přátelské jednání. Ze všech oslovených kanceláří se choval profesionálně a s respektem ke klientovi, což jsem, v této době ocenil."

Hodnocení: 5/5

"S panem Petýrkem spolupracuji už téměř 7 let a vždy odvedl vynikající práci. Jsem nad míru spokojen a vřele jeho služby doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Tento makléř zasluhuje velkou úctu. Již několikrát obchodně realizoval mé nemovitosti, obstaral vše potřebné. Z mé strany moc děkuji a obrátím se opět na jeho služby."

Hodnocení: 5/5

"Panu Petýrkovi moc a moc děkuji. Postaral se o můj prodej bez jakýkoliv problémů. Realiťák tak jak má být. Díky."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"V dnešní době potkat tak příjemného a ochotného makléře jsem již ani nedoufala. Pana Petýrka určitě každému doporučuji. Je to profík na svém místě a hlavně rozumí svému oboru. Realizaci obchodu, kterou předvedl jsem naprosto spokojená. Vše od A do Z a bez problémů."

Hodnocení: 5/5

"Velice slušný a aktivní pan makléř s velmi vysokým profesionálním přístupem. Celkově hodnotím jeho vynikající práci na 100 %. Mohu s čistým svědomím všem jenom doporučit. Moc děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Pana Petýrka mohu doporučit. Zařídil vše od A až do Z, vyřešil problémy, odpověděl na všechny moje dotazy, reagoval vždy rychle a byl ve všem vstřícný. Nemám co bych vytkla."

Hodnocení: 5/5

"Příjemný, ochotný a velice dobré jednání se zákazníkem. Pana Petýrka určitě doporučuji. Budu-li potřebovat ještě někdy jeho služby a nebo poradit, obrátím se určitě na vaší společnost a na vaši kancelář. Jsem spokojený zákazník."

Hodnocení: 5/5

"Vhodné nájemníky nám makléř pan Petýrek zprostředkoval během jednoho měsíce. Určitě využijeme opět jeho služeb i v budoucnu. Tohoto sympaťáka určitě Doporučuji !"

Hodnocení: 5/5

"S panem Petýrkem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Se vším co bylo potřeba, byl ochoten nám poradit, vysvětlit a informovat. Nerozlišoval hodinu ani den kdy jsme byli v kontaktu. 100% vstřícnost. Moc děkujeme panu makléři."

Hodnocení: 5/5

"Pan Petýrek realitní makléř na svém místě ve velmi krátké době realizoval profesionálně pronájem nemovitosti. Pomohl nám zprostředkovat velice milé a solidní nájemníky, což víme, že dnes nebývá vždy snadné. Doufám, že se našim nájemníkům bydlí v našem bytě dobře. Zatím to vypadá, že jsme všichni našli to, co jsme hledali. Děkuji za pomoc pane Petýrku !""

Hodnocení: 5/5

"S makléřem panem Petýrkem jsem byl absolutně spokojen. Celý jeho zajištěný prodejní servis hodnotím jedním slovem, profík. Děkuji též celé jeho RK. Příště zcela a jistě využili opět jeho služeb. Moc děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Vše a celý proces realitního obchodu byl proveden profíkem a p. Petýrkovi moc děkuji. Všem dalším klientům doporučuji tohoto makléře, který vás nezklame a splní vaše představy."

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř mého obchodu zařídil vše potřebné a celý proces byl proveden dle mé představy, bez jediného zaváhání. Realitnímu makléři p. Petýrkovi moc děkuji a ráda se znovu na pana makléře obrátím. Moc díky."

Hodnocení: 5/5

"Makléři panu Petýrkovi a celému kolektivu jeho kanceláře moc děkuji. Co se na začátku zdálo jako nemožné (realizace prodeje mé nemovitosti) dnes je úspěšně vše realizováno. Moc všem děkuji a zda budu opět potřebovat obrátím se 100 % na tohoto makléře, kterému přeji v jeho náročné práci jen to nej."

Hodnocení: 5/5

"Z mé strany vše v pořádku, vše jak mělo tak proběhlo, což není v dnešní době tak obvyklé. Realitnímu makléři p. Petýrkovi moc děkuji a rád se znovu když bude třeba na pana makléře obrátím. Děkuji moc."

Hodnocení: 5/5

"To co se jiné RK nepodařilo za 2.5 roku se panu Petýrkovi podařilo za 6 měsíců a proto moc děkuji touto cestou panu Petýrkovi za vše co pro nás udělal. Nemám žádnou připomínku po dobu realizace prodeje mé nemovitosti. Dnes již zcela vím, že opětovně oslovím tohoto makléře a moc mu přeji a jeho celé kanceláři mnoho dalších úspěchů k jeho náročné práci. Ještě jednou moc děkujeme."

Hodnocení: 5/5

"Pan Petýrek je člověk na svém místě. Poskytuje vyčerpávající informace, vše vysvětlí tak jak je potřeba k zdárnému obchodu, je velice komunikativní, důvěryhodný, dobře rozumí své práci. Vřele tohoto makléře doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Děkuji touto cestou panu Petýrkovi a celému kolektivu jeho kanceláře. Nemám žádnou připomínku po dobu realizace prodeje mé nemovitosti. Dnes již zcela vím, že opětovně oslovím tohoto makléře kterému přeji mnoho zdaru k jeho náročné práci."

Hodnocení: 5/5

"Jsme rádi, že můžeme touto cestou velmi poděkovat p. J. Petýrkovi a celé kanceláři za realizaci prodeje našeho domu. Po celou dobu prodeje projevil mimořádnou péči, profesionální přístup a vstřícnost, se kterou jsem se dlouho nesetkala, celý prodej probíhal hladce a bez problému, makléř odvedl skvělou práci a musím říct, že je to velký profesionál ve svém oboru. Proto ještě jednou moc děkuji, vážím si takových lidí, protože je jich už dnes málo."

Hodnocení: 5/5

"Služby pana Josefa Petýrka jsou naprosto perfektní. Je to velmi kompetentní makléř, znalý všech realitních a právních postupů. Nejdříve jsem se s ním setkal jako kupující nemovitosti, jejíž prodej zprostředkovával. Později jsem využil jeho služeb jako prodávající a pan makléř opětovně nezklamal. Jsem nad míru spokojen a znovu vás pane Petýrku do budoucna využiji. Díky moc."

Hodnocení: 5/5

"Zmíněný makléř a kancelář RE/MAX Beroun shrnuji do jednoho, vstřícný přístup ke všem mým požadavkům. Se všemi velmi dobrá komunikace a snaha ve všem vyhovět. Bezproblémová právní podpora v průběhu celé realizace. Já sáma si tohoto velice vážím a za provedenou transakci dodatečně děkuji. Vřele doporučuji tyto služby všem."

Hodnocení: 5/5

"Se službami makléře p. Petýrka jsme byli absolutně spokojeni. Celý jeho zajištěný servis hodnotím na 100 %. Příště zcela a jistě využili opět jeho služeb. Pane Petýrku jen tak dál."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální a i přátelský přístup. Průběh jednání bez zbytečných průtahů a konečný výsledek nad naše očekávání. Vstřícnost a ochota, perfektní informace a poradenství. Budeme-li do budoucna potřebovat, rozhodně se s důvěrou obrátíme na pana Petýrka z RE/MAXu Beroun. Nemohu jinak než vřele doporučit i ostatním."

Hodnocení: 5/5

"S veškerými službami realitního makléře pana Josefa Petýrka jsem já i ostatní členové naší rodiny velice spokojeni, vše bylo vždy naprosto profesionálně připraveno, od počátečních kroků až po závěrečné uzavření obchodu, předání nemovitosti. Kvalitní právní servis paní doktorky Krůtové byl na špičkové úrovni. Nebylo co dodat. Na základě našich zkušeností mohu vřele služby realitního makléře a této kanceláře jen doporučit.""

Hodnocení: 5/5

"Pan Petýrek je opravdu z mého pohledu profesionál ve svém oboru, jeho služby byly provedeny opravdu kvalitně, byl spolehlivý a hlavně v dnešní době důvěryhodný, vždy mi podával aktuální informace. Navíc byl velmi organizačně schopný. Jeho vystupování před klientem bylo opravdu na vysoké úrovni. Díky panu Petýrkovi se náš prodej uskutečnil a my si mohli dále uskutečnit náš mnohaletý sen dalšího bydlení. Moc děkujeme a přejeme mu hodně štěstí, ať je stále takový profesionál. Díky."

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojena s kvalitou služeb RE/MAX."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Josef Petýrek je zkušený a profesionální realitní makléř. Má výborné vystupování, je ochotný, spolehlivý a flexibilní, velmi dobře se orientuje na trhu s nemovitostmi. Veškeré služby dohodnuté před uzavřením smlouvy, byly z jeho strany splněny na 100%. Byli jsme velmi nad očekávání spokojeni ! "

Hodnocení: 5/5

"Pan Petýrek je dokonalý profesionál a je ochotný, slušný a ohleduplný."

Hodnocení: 5/5

"vše na 110% v pořádku"

Hodnocení: 5/5

"Solidní, rychlé a účelné jednání. Během týdne byla moje poptávka vyřízena"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 4/5

"Komunikativní, vstřícný."

Hodnocení: 5/5

"Propojení klient a realitní kancl.Remax-Beroun včele s panem Petýrkem byla vynikající a odpovídající naší představě.Děkuji s pozdravem Jiří Cvejn"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, bezodkladnost vyřizování jednotlivých administrativních ůkonů, naprostá spolehlivost a velmi dobrá komuikace s klientem. Není co vytknout."

Hodnocení: 5/5

"Kancelář RE/MAX Beroun. Slušné jednání a vstřícný přístup k specifickým požadavkům zákazníka. Velmi dobrá komunikace a snaha vyhovět. Zajištění okamžité právní podpory v průběhu jednání. Veškerá činnost zajištěna makléřem bez nutnosti účasti zákazníka avšak se zpětnou vazbou. Toto jsou pro mnohé neocenitelné skutečnosti. Já sám si tohoto velice vážím a za provedenou transakci dodatečně děkuji."

Hodnocení: 5/5