Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mihály Szozánszki - RE/MAX Glorion

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mihály Szozánszki je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08012563.

Mihály Szozánszki

Makléř - RE/MAX Glorion

Telefon:
+420 776 156 050
Adresa:
Krymská 1056/5
36001 Karlovy Vary

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Podrobné informace

Realitní Makléř

Jmenuji se Michal Sozanski a jsem vedoucí makléř realitní kanceláře «RE/MAX Glorion». Celý muj život mě lákal prodej a v 18 letech jsem už měl svoji malou firmu. Rozhodně přijímám jakékoli projekty a prodeje. Čas od času absolvuji různé kurzy pro realitní makléře, které mi neustále pomáhají zlepšovat své prodejní dovednosti. Snadno nacházím společný jazyk s různými lidmi, což mi umožňuje rychle identifikovat potřeby klienta a najít pro něj nejlepší možnou nemovitost. Když mluvíme nejen o práci, tak jsem rodinný typ, rád trávím čas se svou rodinou, s přáteli, rybařím, mám rád aktivní sport, zimní i letní. Vedu zdravý životní styl. Rád získávám nové zkušenosti a vždy rád poznávám nové lidi.

Klient: 619611

Hodnocení: 10

Text: Skvely pristup, vse rychle zaridil a vysel vstric!! Prodal jsem uz nekolik nemovitosti ale spoluprace s panem Mihalym Szozanskim byla skvela

 

Klient: 626833

Hodnocení: 10

Text: Pan Mihaly Szozanski je velice prijemny a vstricny,k zakaznikovi.Vse probihalo bez peoblemu a rychle.Doporucila bych ho kazdemu.O p.maklerivi jsem se dozvedela z inzeratu.
.

 

1
1

Realizace

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Výborný a velice profesionální přístup "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Хочу поблагодарить Елену и Михаила за качественную, четкую и профессиональную работу. Я с этим агенством приобрел квартиру в ипотеку и с ними же выгодно продал. "

Hodnocení: 5/5

"Úžasně vstřícný a profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"velmi profesionální přístup, ryhlé jednání, spolupracujeme již velmi dlouho a všem doporučuji v případě že chcete ušetřit na svém zdraví, penězích a času. Člověk na svém místě. "

Hodnocení: 5/5

"Спасибо большое, все было сделано быстро и профессионально!!!!"

Hodnocení: 5/5

"Mihaly přístup a vystupování bylo naprosto profesionální s vysokou odborností a znalostmi. Měl jsem úplnou důvěru v jeho nabídce při prodeji mé nemovitosti a jsem spokojen. Děkuji "

Hodnocení: 5/5

"Pan Sozanski je komunikativní,ochotný a profesionální, naprostá spokojenost. Byt nám prodal za dobrou cenu a celkem rychle,komunikace byla vždy na úrovni a nemuseli jsme nic řešit. Za nás velmi kladne reakce. Doporučujeme."

Hodnocení: 5/5

"Хочу выразить благодарность риэлтору RE/MAX Glorion Михаилу Созанскому за помощь в продаже квартиры в Карловых Варах. Михаил не только добрый, отзывчивый человек, но и высококвалифицированный специалист. Все сопутствующие документы были оформлены вовремя и грамотно. Он знает свое дело, вовремя подскажет, объяснит нюансы. Сделка происходила по доверенности. Михаил сам организовал все просмотры и переговоры. Человек заинтересован в результате. На каждый мой вопрос он в любое время оперативно, спокойно и понятно давал ответы. У меня был практически ежедневный отчет о статусе продажи квартиры. Сделка происходила без моего личного присутствия, но я нисколько не сомневался в порядочности Михаила. Огромное ему спасибо. В агенстве RE/MAX Glorion работают ответственные, честные и порядочные люди. Здоровья и всех благ им."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, s makléřem jsem byla velice spokojená, Na všechny mé dotazy ihned reagoval a poradil, Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"Vždy se dostavil včas. Na dotazy odpovídal o rázem a k věci. Komunikace mailem i telefonem bez problémů i v době mimo standardní pracovní dobu. Pomoc i v oblastech, které přesahují standardní povinnost."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, znalost své práce, jsme úplně spokojeni. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Mihály Szozánszki je profesionál na správném místě. Naprosto perfektní služby, profesionální přístup, kultivované jednání, perfektní prezentace nemovitosti, výborná a příjemná komunikace. Doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"Skvely pristup, vse rychle zaridil a vysel vstric!! Prodal jsem uz nekolik nemovitosti ale spoluprace s panem Mihalym Szozanskim byla skvela"

Hodnocení: 5/5