offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Harmony -, Praha 4 - Nusle
9.96

Hodnocení
klientů

Zeptejte se kanceláře

* – toto pole je nutné vyplnit

Hypotéku zařídíme
za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin
* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 241 410 140

Realitní kancelář RE/MAX Harmony, Praha 4 - Nusle

Telefon:
+420 241 410 140
Adresa:
RE/MAX Harmony, Na Pankráci 808/20
14000 Praha 4 - Nusle, Česká republika
zobrazit na mapě
  • IČ RK HARMONY s.r.o.: 27563529, DIČ: CZ27563529
  • Informace o hypotéce přímo v kanceláři - Ing. Rudolf Kostka
  • Fotografování nemovitostí: Ing. Lucie Svobodová
  • Bezplatné konzultace v kanceláři
  • Otevřeno Po - Pá 9.00-17.00, po domluvě kdykoli

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Volné pozice

Realitní kandidáti

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

RE/MAX Harmony

Realitní kancelář RE/MAX Harmony v Praze 4 Vám nabízí kompletní služby v oblasti obchodu s nemovitostmi, profesionální poradenství, zajištění znaleckého odhadu, právních, finančních a architektonických služeb i zpracování energetických průkazů.

Odborníci z naší kanceláře Vám pomohou s nabídkou i poptávkou nemovitostí v Praze a okolí. 

Na pražské pobočce RE/MAX Harmony v Praze 4 (poblíž Kongresového centra), která poskytuje realitní služby svým spoluobčanům již více než 12 let, vyřeší všechny vaše problémy s bydlením a investováním do nemovitostí. A je přitom jedno, jestli chcete nemovitost koupit, prodat, nebo si jen prohlížíte byty k pronájmu v Praze a přemýšlíte, kam se v budoucnu přestěhovat. Zkušení makléři (někteří se věnují realitám více než 10 let) vám pomohou zorientovat se v nabídce bytů k prodeji v Praze a okolí a poradí, na co si dát při výběru pozor. Mají už za sebou pěknou řádku úspěšných a mnohdy i poměrně komplikovaných obchodů, takže vědí, kde číhají potíže a jak projít složitým procesem ke spokojenosti svých zákazníků.

Kariéra v RE/MAX Harmony

Rádi byste se dověděli něco více o práci makléře?

Chcete se stát členem našeho harmonického týmu?

Jukněte na http://www.karieramaklere.cz :-)

Schůzku si domluvte na 737 400 438

nebo napište na jan.svoboda@re-max.cz

Na pražské pobočce RE/MAX Harmony v Praze 4 vyřeší všechny vaše problémy s bydlením. A je přitom jedno, jestli chcete nemovitost koupit, prodat, nebo si jen prohlížíte byty k pronájmu v Praze a přemýšlíte, kam se v budoucnu přestěhovat. Zkušení makléři vám pomohou zorientovat se v nabídce bytů k prodeji v Praze 4 a poradí, na co si dát při výběru pozor. Přeci jen, mají už za sebou pěknou řádku úspěšných i neúspěšných obchodů, takže vědí, kde číhají potíže a jak se pozná prodejce s nekalými úmysly.

4.9

Jarmila Strakova

před 3 měsíci

"Využila jsem služeb realitní kanceláře REMAX Harmony pro stanovení odhadní ceny nemovitostí v rámci dědického řízení. Jednání bylo vstřícné, profesionální, znalecký odhad byl udělán v požadovaném termínu a kvalitě, díky tomu celé dědické řízení proběhlo hladce bez zbytečných průtahů. Realitní kancelář REMAX Harmony mohu vřele doporučit."

Hanna MIC

před 3 měsíci

"Remax Harmony je společnost postavena na dlouholetých zkušenostech z realitního trhu. Team zkušených makléřů se o Vaši nemovitost postará profesionálním způsobem s ohledem na Váš čas, potřeby a zajistí veškeré náležitosti související s prodejem nebo pronájmem. Doporučujeme H V"

horyinfo Horyinfo

před 3 měsíci

"Přes tuto kancelář jsem pronajímal byt v paneláku. Byl jsem naprosto spokojen, kancelář našla nájemníka tak, že nájem plynule pokračoval. Zařídíli vše, co bylo potřeba. Spokojenost."

Lukáš Koutný

před 4 měsíci

"Služeb RE/MAX Harmony jsem využil již několikrát, zejména pak Ing. Svobodové, jejíž služby jsou perfektní a profesionální. Služby RE/MAX Harmony jsem doporučil i svým známým a byli také max. spokojeni."

Benedikt Boeckeler

před 4 měsíci

"Pan inzenyr Svoboda (Remax Harmony, Praha 4) jedna velmi profesionalne a spolehlive. Nasi prodavanou nemovitost si peclive prohledl a pak rychle a bezproblemove nasel kupce a zorganizoval cely prodej. Muzeme jeho sluzby bez zavahani doporucit!"