Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Infinity -, Hradec Králové

4,8

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 737 580 065

Realitní kancelář
RE/MAX Infinity

Telefon:
+420 737 580 065
Adresa:
Masarykovo náměstí 392/14
50002 Hradec Králové
zobrazit na mapě

Pobočky kanceláře

Hradec Králové (okres Hradec Králové)

Hradec Králové (okres Hradec Králové)

Telefon:
+420 737 580 065
Adresa:
Wonkova 385/28
 
Přelouč (okres Pardubice)

Přelouč (okres Pardubice)

Telefon:
+420 737 580 065
Adresa:
Hradecká 158
 

Otevírací doba: Po-Pá 8.30 - 18.00

 

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Realitní kandidáti

Management

Google Recenze 5

Klára Moravcova

před 4 měsíci

"Mohu vřele doporučit. Děkuji panu Ing. Zadrobílkovi, při prodeji mé nemovitosti vše proběhlo rychle a bez komplikaci. Perfektní komunikace a profesionální přístup."

Otakar Grafek

před 4 měsíci

"Koupě bytu na moderní profesionální úrovni, problémy v procesu řešeny ochotně a vstřícně vůči kupujícímu i prodávajícímu. Vyřizovala realitní makléřka Kateřina Šimková, se kterou jsem řešil i jiné záležitosti ohledně realitních služeb."

Petr Kašpar

před 5 měsíci

"Velice oceňujeme zejména profesionální výkon a zároveň velmi lidský přístup ke klientovi. Paní makléřka Šimková to s námi neměla zrovna jednoduché, nicméně vše řešila velmi efektivně, s grácií a naprostým přehledem. Moc děkujema a její služby doporučujeme."

Tereza Evjáková

před 5 měsíci

"V kanceláři RE/MAX je příjemné prostředí, které je samozřejmě dáno také lidmi, se kterými jednáte. V našem případě to bylo s p. Moravcem. Byla jsem zde dořešit formality kvůli bytu, do kterého jsme se stěhovali. Měla jsem domluvenou schůzku, vše bylo připraveno, dostala jsem čas si vše v klidu projít, pročíst a pokud mi bylo něco nejasné, bylo mi vše vysvětleno. Za mě asi jedna z nejlepších zkušeností s realitkou a samozřejmě se za to zasloužil pan Moravec, který se o nás opravdu skvěle postaral. Mohu jen doporučit."

Veronika Vobornikova

před 12 měsíci

"Pan Zadrobílek, majitel kanceláře mi byl doporučen a právem. Nemohu jinak, než dát nejvyšší hodnocení. Přes komplikovanost našeho "případu" našel řešení. I když jsme se osobně nikdy nepotkali, dokázal provést prodej naší nemovitosti ke zdárnému konci a naší maximální spokojenosti. Více takto flexibilních lidí, které neodradí žádná nepříjemnost. Dalším velkým plusem je jeho lidský přístup, pochopení a podpora zákazníkovi, jako člověku. Přece jen, nemovitost se neprodá každý den... Takže velmi doporučuji, 5 hvězdiček je málo."