Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Jan Sigmund - RE/MAX Magnum

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Jan Sigmund je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 04755855.

Ing. Jan Sigmund

„Pamatujte, že všechno dobře dopadne. A pokud to dobře nedopadlo, znamená to, že ještě není konec.“

Makléř - RE/MAX Magnum

Telefon:
+420 725 958 033
Adresa:
Banskobystrická 819/52
62100 Brno

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Developerské projekty


Podrobné informace

Popis

Jsem realitní průvodce světem stavebnictví a obchodu, kdy využívám spojení svých dosavadních zkušeností ze stavebního a obchodního světa k nalezení a realizaci strategie prodeje či nákupu nemovitosti tak, aby byly vždy dodrženy zajmy a reálné požadavky klienta v poměru mezi kupní cenou a rychlostí prodeje. Svoji práci vnímám a popisuji jako průvodce světem obchodu a stavebnictví tak, aby klient v dobách příznivých i nepříznivých se měl o koho odborně i lidsky opřít a mít možnost si kvalifikovaně vybrat svoji cestu.

Ve stavebnictví se pohybuji od roku 2014, kdy jsem jako čerstvý absolvent technické školy začínal pozicí designera koupelen. Brzy poté byly mé služby rozšířeny o návrhy a realizace kompletních interiérů bytů i domů.
 V roce 2016 jsem potkal svojí budoucí ženu a společně doposud podnikáme v oblasti rekonstrukcí a výstavby objektů na klíč. Od té doby jsem si osvojil technický a obchodní pohled na svět nemovitostí. Věnoval jsem se převážně technickému hodnocení stavu staveb, stavebně-právním procesům a vývoji ekonomické situace ve stavebnictví.

Aktuálně jsem realitní zprostředkovatel společnosti REMAX, kde využívám spojení svých dosavadních zkušeností ze stavebního a obchodního světa k nalezení a realizaci strategie prodeje či nákupu nemovitosti tak, aby byly vždy dodrženy zájmy a reálné požadavky klienta v poměru mezi kupní cenou a rychlostí prodeje. Svoji práci vnímám a popisuji jako průvodce světem obchodu a stavebnictví a to tak, aby se klient v dobách příznivých i nepříznivých měl o koho odborně i lidsky opřít a měl možnost si úspěšně vybrat svoji cestu.
Dále jsem propojil svůj nový a původní tým kolegů tak, že jsme schopni při prodeji nemovitosti zajistit vše od drobné či větší rekonstrukce, přípravy pro focení, profesionálního fotografa, práce s dronem, 3D brýlemi, poskytnout stavebně-právní poradenství, širokou inzerci a kompletní právní servis.

V poslední době se aktivně věnuji oboru dřevostaveb a to konkrétně párováním stavebních pozemků a dřevostaveb německé firmy Haas Fertigbau. Jedná se o velmi rychle se rozrůstající část stavebnictví, která s sebou nese několik zásadních výhod oproti zděným stavbám a to především v dnešní nesnadné době. 
Dřevostavby jsou, v mém pojetí vidění světa nemovitostí, opět možností vysněného vlastního kvalitního bydlení pro ty, kteří už přestali věřit, že je možné tohoto snu dosáhnout.

V případě zájmu o spolupráci či odbornou konzultaci Vašeho záměru, se neváhejte ozvat telefonicky či na emailovou adresu.
 

Ing. Jan Sigmund
Ing. Jan Sigmund

Prezentace stavebního pozemku

Prezentace nemovitosti