Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Věra Viciánová - RE/MAX Miramar

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Věra Viciánová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87996782.

Věra Viciánová

Makléřka - RE/MAX Miramar

Telefon:
+420 607 616 264
Adresa:
Bělohorská 1397/36
16900 Praha 6 - Břevnov

Vzdělání a ocenění

CRM 2. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Realizace

Reference

"Každý by si přál najít pro svoji nemovitost makléře, na kterého je 100% spoleh. Již podruhé, můžu s radostí napsat kladné hodnocení na osobu, která si to opravdu zaslouží. Děkuji Věře Viciánové za její milé chování a odvedení dokonalé bezchybné práce. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Viciánová mě velmi překvapila svým aktivním apřístupem,stala se mojí oporou protože to nebylo jednoduché.Takže maximální spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, příjemné jednání."

Hodnocení: 5/5

"Velice milá a příjemná dáma která je tu pro klienty. Prodej trval delší dobu kvůli mé osobní situaci, po celou dobu byla velmi profesionální a empatická. Paní Viciánovou mohu vřele doporučit ostatním klientům."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vše bylo perfektní, paní Viciánová vše výborně připravila. Vyfiltrovala zájemce, já se setkala až z vážnou a prověřenou zájemkyní. Také bez problému proběhlo vše po adminitrativní stránce, včetně převodu energií na nového nájemníka. Pokud budu pronájem bytu řešit znovu, velice ráda se na Vás zase obrátím. Děkuji za profesionální práci!"

Hodnocení: 5/5

"Bezproblemova komunikace."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S prací a přístupem paní Viciánové jsme byli více než spokojeni. Sama navrhla a zařídila při prodeji nadstandardní podmínky pro nás, které by nás ani nenapadli. Vždy nás o všem pečlivě informovala a veškeré informace, včetně postupu, skvěle vysvětlila. Prodej byl vyřízen rychle a naprosto bez komplikací, takže paní Viciánovou bych doporučila všem, kteří potřebují pomoct s nemovitostí."

Hodnocení: 5/5

"Paní Vicianova s citem a 100% účasti prodala tuto nemovitost. Je skvělý realitní makléř."

Hodnocení: 5/5

"Jako vždy byla spolupráce s paní Viciánovou perfektní, byt pronajala rychle, vyřídila všechny potřebné dokumenty a převody a s nájemníkem, kterého vybrala, jsme zatím velmi spokojeni. Mohu jenom doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Služby paní Věry Viciánové mohu jen doporučit. Profesionalita, pečlivost a rychlost na straně jedné, ochota a jednání v milé atmosféře na straně druhé. Byl jsem velmi spokojen a ještě jednou děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Viciánová odvedla po všech stránkách perfektní práci. Vřele doporučujeme její služby každému zájemci především pro velmi příjemné a komunikativní jednání, kompetenci a spolehlivost. Maximální spokojenost!"

Hodnocení: 5/5

"profesionální, vlídný,"

Hodnocení: 5/5

"Jako vždy výborná spolupráce s paní Viciánovou. Oceňuji zejména její velmi vstřícný přístup k nám i zájemcům a její velice dobrý úsudek při výběru vhodných adeptů při pronájmu bytů."

Hodnocení: 5/5

"naprosto jedinečný přístup,příjemné a profesionální jednání."

Hodnocení: 5/5

"Paní Viciánová je vždy velice milá a vstřícná k oběma stranám. Spolupracuji s ní již delší dobu a vždy jsem byla s jejími službami maximálně spokojená. Přípravě inzerátů i samotným prohlídkám se pečlivě věnuje a má velice dobrý "cit" pro správný výběr nájemníků. Mohu vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"S přístupem a vyřízením všech náležitostí jsem byla velice spokojena."

Hodnocení: 5/5

"Paní Viciánová se našemu prodeji věnovala s trpělivostí a péčí. Od příprav přes samotný prodej až po poslední formality. Stále jsme věděli co nás čeká a jak dlouho to bude trvat. Jakékoliv dotazy nám paní Viciánová ochotně vysvětlovala, a v ničem na nás netlačila. Nakonec za nás vyřešila i převody energií. ."

Hodnocení: 5/5

"profesionalita"

Hodnocení: 5/5

"S paní Věrou Viciánovou jsem byla velmi spokojena, vše ohledně prodeje si vyřídila sama, nebyla nutná moje přítomnost."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní milá, ochotná. Vše nám vysvětlila a prodej bytu proběhl dle našich představ."

Hodnocení: 5/5

"S paní Viciánovou jsme byli velice spokojeni, profesionální přístup, příjemné vystupování. Těším se na další spolupráci. Miloš Tichý"

Hodnocení: 5/5

"Již po druhé využívám služeb paní Věry Viciánové z RE/MAXu a jsem velmi spokojená. Jednání nebyla opravdu jednoduchá vzhledem ke změně požadavku z mé strany. Tímto bych chtěla poděkovat makléřce Věře Viciánové z RE/MAXu ul. Na Bělidle , Praha 5 za profesionální přístup a hlavně diplomatické jednání, protože s takto ochotným, slušným a vstřícným člověkem se v dnešní době málokdo setká. Děkuji za realizaci a služby. S pozdravem Sýkorová Pavla"

Hodnocení: 5/5

"Pro každého, kdo si přeje prodat svoji nemovitost rychle, spolehlivě, bez problémů a mít stoprocentní důvěru v realitního makléře, mám skvělou zprávu. Je to možné, tento makléř opravdu existuje a jmenuje se Věra Viciánová. Její ochota, spolehlivost, důslednost a milé chování k prodávajícímu i kupujícímu je v dnešním realitním světě nevídaná. Jako naprostý důkaz mojí důvěry v makléře bylo, že jsem si nepřečetla ani jednu smlouvu..pouze podepisovala..Makléřka mě pravidelně telefonicky informovala a zasílala harmonogram prodeje, který byl do puntíku dodržen. Děkuji Věře Viciánové za skvěle odvedenou práci a těším se na další spolupráci. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Věru Viciánovou jsem kontaktoval v souvislosti s nemovitostí, kterou jsem dlouho (10 měsíců) nemohl pronajmout prostřednictvím jiné realitní společnosti. Paní makléřka zajistila nového nájemce během několika dní. Byl jsem opravdu velmi mile překvapen! Rychlost, vstřícnost, příjemné vystupování, zkrátka stoprocentní profesionalita - to je Věra Viciánová - paní makléřka s velkým "M"!!! S úctou děkuje Petr Švarc"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S paní Viciánovou a jejími službami jsme byli velice spokojeni , hlavně za její ochotu a vstřícnost. Vřele by jsme jí doporučili i ostatním zájemcům o tyto služby."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5