Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Marián Urva - RE/MAX MONARCHA

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Marián Urva

Majitel kanceláře - RE/MAX MONARCHA

Telefon:
+420 777 235 428
Adresa:
Masarykova třída 105/29
77900 Olomouc

Vzdělání a ocenění

100% Club Hall of Fame CRM 2. stupně Platinum Certifikovaný insolvenční specialista Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Reference

"pan marian urva svoji profesionalitou jednanim se zakaznikem a pracovitosti by mel byt prikladem pro vsechny ostatni"

Hodnocení: 5/5

"100 % spokojen"

Hodnocení: 5/5

"výborné, naprostá spokojenost :-)"

Hodnocení: 5/5

"Velká spokojenost ,příjemný ,vstřícný ochotný makléř .Pomohl i s vyřízením dokumentace k nemovitosti s kterou bychom si opravdu nevěděli rady."

Hodnocení: 5/5

"Důslednost, ochota, kvalitní a 100% služby, vstřícnost, spolehlivost, 100% nasazení, přátelský přístup, služeby nad rámec smlouvy, maximální spokojenost - více takových realitních makléřů. "

Hodnocení: 5/5

"Pan Urva byl velice příjemný a ochotný. Vždy jsme věděli o všech informacích. Pomáhal nám i nad rámec svých povinností."

Hodnocení: 5/5

" Již po několikáté jsem jsem oslovil p. Urvu z Remax/Monarchy v Olomouci ,na prodej nemovitosti a když bych do budoucna přemýšlel o dalším prodeji, tak se na něj rád obártím . Když bude někdo z mého okolí potřebovat služeb realitního makléře , Tak ho velice rád doporučím . "

Hodnocení: 5/5

"Bezkonkurenčně nejlepší a nejkomplexnější služby při prodeji. Mohu jen doporučit :) "

Hodnocení: 5/5

"S jednáním p. Urvy jsem byl jako prodávající nadmíru spokojen. Profesionální přístup k oběma stranám obchodu. I přes nastalé komplikace, které se objevily při prodeji a nebyly zaviněné realitní kanceláří, bylo vše vyřešeno s elegancí a jistotou. pokud prodat nebo koupit nemovitost, tak pak jedině s RE/MAX MONARCHA a p. Urvou."

Hodnocení: 5/5

"S panem Urvou jsem byla maximálně spokojená. Ve všem mi vycházel vstříc, nehledě na časovou zátěž, také na vlivy karantény, která pro oblast Olomoucka byla dlouhodobá, a vše řešil velmi dobře. Přeji mu v další práci hodně takto spokojených klientů. Ráda ho příípadně doporučím svým známým. "

Hodnocení: 5/5

"Veliká spokojenost, vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan Urva je velice příjemný a profesionální. Můžu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Pan makléř je velice profesionální, empatický a komunikativní , se vším nám poradil a nemovitost byla prodána ve velmi krátké době.Určitě doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Urvy jsem velmi spokojen. Doporučila mi ho má přítelkyně po předchozí vynikající zkušenosti její nejlepší kamarádky, která přes něj prodala pozemek u svého domu. Pan Urva je člověk nadmíru svědomitý, empatický, poctivý a hlavně neskutečně spolehlivý a trpělivý, i když se vyskytnou jakékoliv problémy. Troufám si říct, že takový člověk by měl být v čele naší společnosti. Smekám před Panem Urvou a dékuji za to, že je."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální jednání, mohu jenom doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Velice děkujeme a ceníme si práce p. Urvy a jeho kolektivu. Ochota, svědomitost, píle, trpělivost a vysoké pracovní a časové nasazení."

Hodnocení: 5/5

"S p. Mariánem Urvou spolupracuji na pronájmech různých nemovitostí déle než šest let a neumím si již představit spolupracovat v tomto oboru s někým jiným. Jeho služby proto mohu 100% doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstřícné a profesionální jednání při zprostředkování pronájmu. Rychlé a kvalitní služby k naší velké spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"S p. Mariánem Urvou spolupracuji jako pronajímatel nemovitostí již šestým rokem. Mohu se na jeho služby vždy 100% spolehnout. Pozitivní jsou i ohlasy z řad nájemníků, kteří oceňují především přátelské, férové a "tak trochu netradiční" jednání p. makléře."

Hodnocení: 5/5

"Pan Marián Urva již zprostředkoval prodej 3 nemovitostí v naší rodině,profesionální přístup,spolehlivost,naprostá spokojenost. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost,úžasný profesionální a lidský přístup,velice ochotné a férové jednání pana Urvy a celého kolektivu Relax Olomouc,Voltrovi"

Hodnocení: 5/5

"Ve všech ohledech naprosto spokojený super práce děkuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Přístup pana Urvy je mnohem víc, než JEN profesionální: jako člověk je přátelský, dělá naprosté maximum s vyřešením mnohdy bizardních situací a vše dotahuje do konce, což v dnešní době nebývá samozřejmostí. Jsem po prodeji bytu opravdu stoprocentně spokojen a služby pana Mariána a jeho týmu můžu vřele doporučit!!! I přesto, že už mě po úspěšném prodeji bytu s Olomoucí nyní v podstatě nic nespojuje, velmi rád se s panem Mariánem uvidím, tentokrát třeba u sklenky dobrého moku :-) Ještě jednou proto děkuji nejenom jemu, ale celé Realitní kanceláři RE/MAX MONARCHA z Olomouce."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, včasná informovanost a vstřícnost. Nenucený nátlak, naopak ohleduplná komunikace a porozumění. Na mé straně veliká spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s panem Mariánem Urvou byla po všech stránkách profesionální. Příjemné jednání, spolehlivost a všestranné znalosti problematiky jsou u něj samozřejmostí."

Hodnocení: 5/5

"S p. Urvou spolupracuji již několik let a mohu se na jeho služby vždy 100% spolehnout."

Hodnocení: 5/5

"Při návštěvách různých bytů jsem měl možnost se potkat s makléři různých realitních kanceláří až při jedné byl přítomen p.Urva , který mě ukázal jak odlišný může být přístup ke klientovi . Pan Urva je makléř , kterého bych určitě doporučil s těmi nejlepšími referencemi ."

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost. Spolehlivý, pomáhal mi i nad rámec svých povinností."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícné jednání a profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"Co se kvality poskytované služby týče, musím říci, že pan Marián Urva po celou dobu trvání našeho "obchodního vztahu" byl vždy na vysoce profesionální úrovni, jednal rychle, zodpovědně a bez jakýchkoli zádrhelů v komunikaci. Bez přehánění mohu potvrdit, žeb jsem se nikdy v minulosti nesetkal s tak vysoce profesionálním realitním, makléřem."

Hodnocení: 5/5

"Služba Vaší realitní kancelaře byla na vysoké úrovni"

Hodnocení: 5/5

"Dobry den , již v minulém hodnocení jsem konstatovala ,ze pan Urva je pro nas jeden z nejlepších makleru ve svém oboru pro svou profesionalitu čestné a korektní jednání spolehlivost a výjimečný lidsky přístup, který ke klientovi ma. Pokud budu moc velmi rada doporučim služby pana Urvy dalším klientům, protože vim , ze budou urcite spokojeni a prave i z tohoto důvodu se již opakovaně obracíme a využíváme služeb Vaši realitní kanceláře konkrétně pana Urvy. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientu. S pozdravem Kadlecovi"

Hodnocení: 5/5

"Chtěla bych vyzdvihnout profesionalitu pana makléře Urvy, jenž je příkladná. Ve složité situaci si dokázal vždy rychle poradit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"naprosto profesionalni pristup, velmi prijemne jednani, o nic jsem se nemusel starat, maklere velmi rad doporucim vsem, co resi cokoliv, at uz s prodejem, ci nakupem nemovitosti"

Hodnocení: 5/5

"naprostý profesionál v chování,čestné jednání,ví naprosto přesně kdy a co se bude dít a jak se na to připravit, se vším ochotně poradí,velice příjemný schopný člověk kterému jsme mohli ve všem důvěřovat, co slíbil to také dodržel, férové jednání k oběma stranám."

Hodnocení: 5/5

"p. Urva byl velmi komunikativní, velmi aktivní při vyhledávání zájemců, perfektní v administrativních záležitostech prodeje nemovitosti. Plná spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Urvy jsem byl nadmíru spokojen."

Hodnocení: 5/5

"Makléř p. Urva je profesionál,který svou práci bere vážně,zodpovědně. Vždy pomůže při řešení jakéhokoliv problému,je vstřícný. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vynikající ve všech směrech...."

Hodnocení: 5/5

"Pan Marián Urva má profesionální přístup s maximálním ohledem na svého klineta. Spolupracuji s ním dlouhodobě a mohu se na jeho služby 100% spolehnout. "

Hodnocení: 5/5

"Je to velice příjemný profesionál, se vším pomůže, vysvětlí,zajistí. Jsem s ním maximálně spokojená,100% spolehnutí a čestné jednání."

Hodnocení: 5/5

"Velmi spokojen.Prodej proběhl bez sebemenších problémů."

Hodnocení: 5/5

"Je to vynikající profesionál,úžasná spolupráce ,bezvadná komunikace,ochota se vším pomoci , je na něho spolehnutí, doporučila bych ho vždy,solidní otevřené jednání."

Hodnocení: 5/5

"Chci říci, že přesně tak jsem si představovala součinnost s realitním makléřem... opravdu o nic jsem se nemusela starat, vše měl pod kontrolou a vždy mne o každém jednání a každém postupném a dále následném kroku informoval - nevznikl žádný problém. Každé jednání bylo korektní a na úrovni. "

Hodnocení: 5/5

"Trpělivost,flexibilita,profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Realitní služby, které poskytuje pan Urva jsou na profesionální úrovni. Zároveň však má ke klientovi osobitý, lidský přístup. Při koupi a prodeji naší nemovitosti jsme takovýto přístup velice ocenili. Manželé Pospíšilovi"

Hodnocení: 5/5

"Jednání pana Urvy bylo naprosto perfektní, diskrétní a vzhledem k tomu, jakých starostí mě ušetřil, byla to z jeho strany služba velmi levná vzhledem ke kvalitě provedení. Jednoznačně doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"poctivost, férovost"

Hodnocení: 5/5