offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Mgr. Tomáš Havlas - RE/MAX Nej

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Mgr. Tomáš Havlas je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87061414.

Mgr. Tomáš Havlas

RE/MAX Nej

Telefon:
+420 721 773 263
Adresa:
RE/MAX Nej
RE/MAX Nej, Hlavní třída 436/77
73601 Havířov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"Pan Havlas na mně vždy působí jako profesionál, který mi poskytl perfektní informace pro zvážení zamýšlených podmínek pronájmu nemovitostí, které zprostředkovával. Podobně pozitivní reakci jsem zaznamenal i od konečného nájemce, kterého zajistil."

Hodnocení: 5/5

"ochota, rychlost a spolehlivost"

Hodnocení: 5/5

"Služby, které nám při prodeji pozemku poskytl pan Havlas, byly na profesionální úrovni a my jsme byli velmi spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Pan Havlas k uvedenému případu přistupoval velmi zodpovědně a profesionálně, bez prodlení mne informoval o jakýchkoliv zájemcích o pronájem. Jakmile byl zájemce nalezen, poskytl veškerou pomoc nutnou pro uzavření nájemní smlouvy. Také nájemci, s nimiž jsem smlouvu o nájmu uzavřel hodnotili jeho přístup jako velmi profesionální."

Hodnocení: 5/5

"Pan Tomáš Havlas mně opakovaně přesvědčil o své profesionalitě, obchodních kvalitách vedoucích k rychlému vyřízení případu a schopnosti zajistit veškeré nezbytné služby s tím související. Opakovaně se na něj obracím a doporučuji ho také jiným klientům RK NEJ."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, kvalita a spolupráce vcelku dobrá, někdy však převažovala " rutinnost" nad individuálními potřeby nebo požadavky klienta, který má dostatek času a jasnou představu o průběhu prodeje, a ta představa nezapadá až tak do zaběhnutého systému prodeje. Hezký den"

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivý,vstřícný,zdvořilý,snažící se vyhovět požadavkům"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost, profesionální přístup. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Je seriózní , profesionální ,vstřícný a je jeden z nejlepších které jsem poznal. Dekuji"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost,vycházel vstříc,profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"profesionální"

Hodnocení: 5/5

"Pan Havlas mi poskytl zprostředkovatelské služby na vysoké profesionální úrovni. Velmi mne překvapil svou odborností, znalostí souvisejících právních předpisů a také osobním přístupem. S ohledem na mou pracovní vytíženost byl velmi vstřícný i při sjednávání schůzek mimo standardní úřední hodiny."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost!"

Hodnocení: 5/5

"S panem Havlasem jsme byli velice spokojeni. Můžeme ho jen a jen doporučit. Naprosto profesionální přístup. Pokud budeme v budoucnu ještě něco prodávat, tak jedině v jeho zastoupení."

Hodnocení: 5/5

"Výborná práce"

Hodnocení: 5/5

"profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"Poskytované služby byly kvalitní."

Hodnocení: 5/5

"Pana makléře rozhodně doporučuji. Vždy dodržel vše, na čem jsme se dohodli a pomáhal mi i nad rámec služeb, které makléři běžně při prodeji nemovitosti zajišťují."

Hodnocení: 5/5

"Dobry den. Pan T.Havlas je velice kvalifikovaný odborník moc dobra zkušenost a profesionalita. Doporučím všem známým jeho připravenost,odbornost a ochotu. Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný, znalý problému"

Hodnocení: 5/5

"Realitní makléř p. Tomáš Havlas má velmi příjemné vystupování, vždy na mne působil důvěryhodným dojmem, mohu ho všem doporučit a jsem rád, že jsem při prodeji nemovitosti spolupracoval právě s ním. Lička"

Hodnocení: 5/5

"Spokojenost. Výborná spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"S prací pana Havlase jsme byli velmi spokojeni. Je vstřícný a profesionální."

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstřícný, milý a profesionální. "

Hodnocení: 5/5

"serióznost jednání,racionální zvažování kroků, klidné jednání, okamžitá informace o postupu prodeje, po celou dobu vytvářen pocit důvěry ke klientovi i naopak; všechno probíhalo podle představ klienta; makléř jako osoba na svém místě; úplná spokojenost!"

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"Pan Havlas nám velice pomohl s prodejem bytu, byla to velmi dobrá volba za kterou jsme rádi. Velice spolehlivý a ochotný. Ještě jednou moc dekujeme za vše a velice pana Havlase doporučujeme. Pokud ještě někdy budeme potřebovat makléře, tak jedině jeho."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný,velmi dobré jednání s klienty,všechny písemnosti v pořádku a rychle zařízení všech formalit.Naprostá spokojenost s jeho službami."

Hodnocení: 5/5

" vstřícný, znalý, příjemné vystupování"

Hodnocení: 5/5

"SPOLUPRACOVAL JSEM S PANEM HAVLASEM A USPESNE JSME I PRONAJALI MUJ BYT V HAVIROVE. JE VELMI SPOLEHLIVY, DUSLEDNY A VZDY DOKAZE PORADIT. SPOLUPRACUJE I PO PRACOVNI DOBE A O VIKENDECH COZ JE VELMI PRIJEMNE A V DNESNI DOBE K NEZAPLACENI. DOPORUCUJI VSEM CO MAJI ZAJEM PRONAJMOUT SVUJ BYT , KOUPIT A NEBO HLEDAJI PRONAJEM. JESTE JEDNOU DEKUJI PANU HAVLASOVI A PREJI MNOHO PRACOVNICH USPECHU."

Hodnocení: 5/5