Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Tomáš Havlas - RE/MAX Nej

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Tomáš Havlas je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87061414.

Mgr. Tomáš Havlas

Ředitel kanceláře - RE/MAX Nej

Telefon:
+420 721 773 263
Adresa:
Hlavní třída 436/77
73601 Havířov

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"Seriózní jednání, slušný člověk a vždy ochotný pomoci "

Hodnocení: 5/5

"ochota zařídit věci nad rámec základních úkonů ,vstřícnost, rychlá reakce"

Hodnocení: 5/5

"Se službami pana Havlase Tomáše jsem byl velmi spokojen. Profesionální přístup a vše na čem jsme se domluvili bylo velmi dobře a včas splněno. Nemám co vytknout. Výborná práce. Děkuji. S pozdravem Mgr. Miroslav Faigl"

Hodnocení: 5/5

"Velice příjemný, nápomocný a vstřícný. Doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Pan Havlas je profík, přístup byl milý a vstřícný. Díky moc"

Hodnocení: 5/5

"Z kvalitou služeb, které poskytoval makléř jsem byla maximálně spokojená. Maximálně se věnoval prodeji bytu a ovšem jsem byla včas informována. Jeho přístup ke klientovi hodnotím velice kladně a na profesionální úrovni."

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce a 100% spolehlivost."

Hodnocení: 5/5

"Pan Havlas na mně vždy působí jako profesionál, který mi poskytl perfektní informace pro zvážení zamýšlených podmínek pronájmu nemovitostí, které zprostředkovával. Podobně pozitivní reakci jsem zaznamenal i od konečného nájemce, kterého zajistil."

Hodnocení: 5/5

"ochota, rychlost a spolehlivost"

Hodnocení: 5/5

"Služby, které nám při prodeji pozemku poskytl pan Havlas, byly na profesionální úrovni a my jsme byli velmi spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Pan Havlas k uvedenému případu přistupoval velmi zodpovědně a profesionálně, bez prodlení mne informoval o jakýchkoliv zájemcích o pronájem. Jakmile byl zájemce nalezen, poskytl veškerou pomoc nutnou pro uzavření nájemní smlouvy. Také nájemci, s nimiž jsem smlouvu o nájmu uzavřel hodnotili jeho přístup jako velmi profesionální."

Hodnocení: 5/5

"Pan Tomáš Havlas mně opakovaně přesvědčil o své profesionalitě, obchodních kvalitách vedoucích k rychlému vyřízení případu a schopnosti zajistit veškeré nezbytné služby s tím související. Opakovaně se na něj obracím a doporučuji ho také jiným klientům RK NEJ."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, kvalita a spolupráce vcelku dobrá, někdy však převažovala " rutinnost" nad individuálními potřeby nebo požadavky klienta, který má dostatek času a jasnou představu o průběhu prodeje, a ta představa nezapadá až tak do zaběhnutého systému prodeje. Hezký den"

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivý,vstřícný,zdvořilý,snažící se vyhovět požadavkům"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost, profesionální přístup. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Je seriózní , profesionální ,vstřícný a je jeden z nejlepších které jsem poznal. Dekuji"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Maximální spokojenost,vycházel vstříc,profesionální přístup."

Hodnocení: 5/5

"profesionální"

Hodnocení: 5/5

"Pan Havlas mi poskytl zprostředkovatelské služby na vysoké profesionální úrovni. Velmi mne překvapil svou odborností, znalostí souvisejících právních předpisů a také osobním přístupem. S ohledem na mou pracovní vytíženost byl velmi vstřícný i při sjednávání schůzek mimo standardní úřední hodiny."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost!"

Hodnocení: 5/5

"S panem Havlasem jsme byli velice spokojeni. Můžeme ho jen a jen doporučit. Naprosto profesionální přístup. Pokud budeme v budoucnu ještě něco prodávat, tak jedině v jeho zastoupení."

Hodnocení: 5/5

"Výborná práce"

Hodnocení: 5/5

"profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"Poskytované služby byly kvalitní."

Hodnocení: 5/5

"Pana makléře rozhodně doporučuji. Vždy dodržel vše, na čem jsme se dohodli a pomáhal mi i nad rámec služeb, které makléři běžně při prodeji nemovitosti zajišťují."

Hodnocení: 5/5

"Dobry den. Pan T.Havlas je velice kvalifikovaný odborník moc dobra zkušenost a profesionalita. Doporučím všem známým jeho připravenost,odbornost a ochotu. Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný, znalý problému"

Hodnocení: 5/5

"Realitní makléř p. Tomáš Havlas má velmi příjemné vystupování, vždy na mne působil důvěryhodným dojmem, mohu ho všem doporučit a jsem rád, že jsem při prodeji nemovitosti spolupracoval právě s ním. Lička"

Hodnocení: 5/5

"Spokojenost. Výborná spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"S prací pana Havlase jsme byli velmi spokojeni. Je vstřícný a profesionální."

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstřícný, milý a profesionální. "

Hodnocení: 5/5

"serióznost jednání,racionální zvažování kroků, klidné jednání, okamžitá informace o postupu prodeje, po celou dobu vytvářen pocit důvěry ke klientovi i naopak; všechno probíhalo podle představ klienta; makléř jako osoba na svém místě; úplná spokojenost!"

Hodnocení: 5/5

"Výborná spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"Pan Havlas nám velice pomohl s prodejem bytu, byla to velmi dobrá volba za kterou jsme rádi. Velice spolehlivý a ochotný. Ještě jednou moc dekujeme za vše a velice pana Havlase doporučujeme. Pokud ještě někdy budeme potřebovat makléře, tak jedině jeho."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícný,velmi dobré jednání s klienty,všechny písemnosti v pořádku a rychle zařízení všech formalit.Naprostá spokojenost s jeho službami."

Hodnocení: 5/5

" vstřícný, znalý, příjemné vystupování"

Hodnocení: 5/5

"SPOLUPRACOVAL JSEM S PANEM HAVLASEM A USPESNE JSME I PRONAJALI MUJ BYT V HAVIROVE. JE VELMI SPOLEHLIVY, DUSLEDNY A VZDY DOKAZE PORADIT. SPOLUPRACUJE I PO PRACOVNI DOBE A O VIKENDECH COZ JE VELMI PRIJEMNE A V DNESNI DOBE K NEZAPLACENI. DOPORUCUJI VSEM CO MAJI ZAJEM PRONAJMOUT SVUJ BYT , KOUPIT A NEBO HLEDAJI PRONAJEM. JESTE JEDNOU DEKUJI PANU HAVLASOVI A PREJI MNOHO PRACOVNICH USPECHU."

Hodnocení: 5/5