Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Non stop -, Litvínov

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 739 486 510

Realitní kancelář
RE/MAX Non stop

Telefon:
+420 739 486 510
Adresa:
Mostecká 21
43601 Litvínov
zobrazit na mapě
  • Jak zvýšit cenu nemovitosti - rychlejší prodej
  • Home Staging - příprava nemovitosti k prodeji
  • Profesionální nafocení nemovitosti
  • 3D sken nemovitosti, videoprohlídka - připoutání sledovanosti
  • Nastavení reálné ceny - analýza s použitím cenových map

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní kandidáti

Informace o kanceláři

Jak si vybrat realitní kancelář pro prodej Vaší nemovitosti?

Hodláte-li prodat svoji nemovitost a nevíte, které kanceláři ji svěřit? Určitě získejte u pár známých reference, jak celý obchod z danou kanceláří probíhal a zda jednali jen ,,FÉROVĚ"

V dnešní nepřehledné době je těžké vybrat tu správnou realitní kancelář, která se Vám postará o prodej Vaší nemovitosti s férovým jednáním a seriozním přístupem. Zjistěte si reference od klientů na stránkách dané kanceláře, určitě pár Vašich známých již udělali zkušenost s prodejem jejich nemovitosti. Ne vždy je dobré hodnotit jen podle reklamních billboardů ve Vašem okolí. Čím více, tím lépe. Kvalita společností se odlišuje jednáním jejich makléřů, etickým a čestným chováním, vstřícností nejen při získávání zakázek, ale i v průběhu celého obchodu a po ukončení obchodu, s tzv.poprodejním servisem. Na prohlídky vodí jen prověřené zájemce o Vaši nemovitost nikoliv fiktivní jedince, jen aby vzbudili ve Vás mylný dojem, že hned pro Vás našli ,,kupujícího". Ani Vám neslibují přemrštěnou cenu za Vaši nemovitost, jen, aby získali Vaši zakázku. Seriozní kanceláře pracují s ověřenými cenami již prodaných nemovitostí dané lokality v danou dobu. Potom Vám nastaví cenu, která je v této lokaci reálná nikoliv jen ,,VYSNĚNÁ" Mohu nejen za sebe, ale i za celou naši kancelář potvrdit férové a čestné jednání a maximální nasazení při zajištění prodeje Vaši nemovitosti. O Vaši nemovitost se postaráme jako o svou VLASTNÍ.

Máte sílu s námi změnit realitní džungli? Staňte se naším makléřem!

Pokud i Vy máte sílu s námi vybudovat lepší realitní svět, kvalitně a seriozně, jste tady v naší kanceláři RE/MAX Non stop v Litvínově SPRÁVNĚ. Staňte se naším realitním makléřem!

Je to krásná, sebeuspokojující  a stále nabíjející činnost. Postarat se o domovy našich klientů, pečovat o ně s plným nasazením, udělat pro ně nejen to, co se dělat dá, ale i to, co se dá udělat navíc, nehledě na víkendy a svátky, budovat nové přátelské vztahy a upevňovat je.

Kdy Vás naposledy někdo ve Vaší práci pochválil? Určitě jste to museli udělat sami.

U nás je to jinak. Nejen finanční odměna, která k tomu nepochybně patří, ale hlavně ohromý uspokojující pocit s vědomím, že další člověk nebo celá rodina si díky Vaší péči našla nový krásný domov. Nová přátelství, ocenění druhých a další skvělé doporučení na Vás, to je další benefit, pro který stojí za to, do toho jít s námi.

Čeká na Vás nové místo v naší litvínovské remaxácké rodině.

Toto místo je pro Vláďu, další pracovní stůl čeká na Vás
Toto místo je pro Vláďu, další pracovní stůl čeká na Vás

Chcete postavit dům v krásné vilové čtvrti?

Realitní experti již 15 let na Litvínovsku

Určitě nás v Litvínově často potkáváte
Určitě nás v Litvínově často potkáváte
Nemusíte nás hledat, jsme tady a čekáme na Vás
Nemusíte nás hledat, jsme tady a čekáme na Vás

Mapa prodaných nemovitostí naší kanceláří