offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Nova -, Praha 6 - Hradčany
9.98
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 737 211 857

Realitní kancelář RE/MAX Nova, Praha 6 - Hradčany

Telefon:
+420 737 211 857
E-mail:
Adresa:
RE/MAX Nova, M.Horákové 42/127
160 00 Praha 6 - Hradčany, Česká republika
zobrazit na mapě

Kontaktní místo

Praha (okres Hlavní město Praha)

Praha (okres Hlavní město Praha)

Telefon:
+420 737 211 857
Adresa:
Kyjevská 686/3
zobrazit na mapě
  • ÚSPĚŠNÁ ZNAČKA. Patříme do světové sítě realitních kanceláří. Využíváme celorepublikovou i světovou databázi zakázek.
  • EFEKTIVNÍ PLÁN PRODEJE. Prodáváme nejvíce realit na světě. Jsme připraveni i Vám pomoci s prodejem, koupí či pronájmem jakékoliv nemovitosti nebo Vaši vysněnou nemovitost vyhledat. Sestavíme vám strategii prodeje Vaší nemovitosti.
  • KOMPLETNÍ SERVIS. Zdarma konzultace, zajištění financování RE/MAX Hypotékou, právní servis, energetický štítek, znalecký posudek, jednání na Katastrálním úřadě, zajištění úhrady daně z převodu nemovitostí a další s
  • ZÁRUKY SPOKOJENOSTI KLIENTA. Naši makléři mají vysokou úroveň vzdělání a pravidelně procházejí školeními RE/MAX

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři 2. stupně

Certifikovaní makléři 1. stupně

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Pár slov o kanceláři RE/MAX Nova

Na otázku „Kdo jsme?“ můžeme sebevědomě odpovědět, že jsme jedna z nejdéle fungujících realitních kanceláří v celosvětové síti REMAX v České republice s více než 1.000 spokojených klientů a hodnocením spokojenosti přes 98%. Ale to nic neznamená.

Na otázku „Kdo jsme?“ můžeme odpovědět, že jedna z top kanceláří v mezinárodní síti REMAX, jejíž makléři jsou opakovaně oceňováni jako ti nejlepší u nás a zváni na mezinárodní konference, aby se podělili o své zkušenosti. Ale to nic neznamená.

Na otázku „Kdo jsme?“ můžeme odpovědět, že sehraný tým, který tu je pro Vás a za všech okolností stojí na Vaší straně. Tým, který se o Vás postará v každém okamžiku a zajistí Vám nejlepší podmínky bez starostí a s jistotou. Jsme tým profesionálů. Ale to nic neznamená.

Na otázku „Kdo jsme?“ můžeme odpovědět, že příležitost pro Váš růst a kariéru, která se před ničím nezastaví a může pokračovat i za hranice naší krásné země. Příležitost se posunout dále, než by Vás mohlo napadnout. Ale to nic neznamená.


"My víme, že bez Vás, našich klientů, nejsme nic. Jsme tu pro Vás ve dne v noci, ochotni pomoci ze všech sil a k Vaší spokojenosti. A až jí dosáhneme, pak teprve víme, že i my můžeme být spokojeni"

Mapa prodaných nemovitostí
Mapa prodaných nemovitostí

Video - představení kanceláře

RE/MAX Nova v bodech:

  • stabilní tým certifikovaných makléřů, kteří pro Vás chtějí pracovat
  • předprodejní nezávazné poradenství
  • prohlídka nemovitosti a doporučení reálné kupní ceny
  • komplexní inzertní, právní, hypoteční a poradenský servis
  • široká nabídka doplňkových služeb (homestaging, videoprezentace, energ. štítek, znalecké posudky, geom. plány, inženýring, studie proveditelnosti aj.)


We speak english Hablamos espaňol Wir sprechen deutsch Mówimy po polsku Parlando italiano Beszél a magyar

Na pobočce Nova v Praze 6 vám vždy rádi pomůžeme se vším, co se točí kolem prodeje a koupě nemovitostí.Najdeme pro vás ideální bydlení v široké nabídce bytů k pronájmu v Praze 6 a budeme tu pro vás po celou dobu – od první prohlídky až po podpis smlouvy. Moc rádi vám pomůžeme i se stěhováním do vlastního hnízdečka. Prodejem bytů v Praze se totiž zabýváme už pěknou řádku let. Naši realitní makléři jsou tu pro vás, tak se zastavte na pobočce, nebo jim zavolejte.