offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Mgr. Kamila Bártů - RE/MAX One
Nemovitosti makléře

Mgr. Kamila Bártů je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07309201.

Mgr. Kamila Bártů

RE/MAX One

Telefon:
+420 732 809 614
Adresa:
RE/MAX One
RE/MAX One, Pražská 223
390 01 Tábor, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Informace o makléři

Spokojenost mých klientů je to, co mě pohání vpřed. Na kvalitě práce si zakládám, protože důvěra je to, co přetrvá.

Dobrý den, dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Kamila Bártů, jsem vystudovaná právnička a pracuji jako certifikovaný realitní makléř v realitní kanceláři Remax One Tábor.

Specializuji se především na nemovitosti v Táboře, Jihočeském kraji a několik spokojených klientů mám už i v Praze a na Vysočině. Pro své klienty zajištuji profesionální realitní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Jsem tu především proto, abych Vám pomohla najít nejlepší řešení, tzn. vaši nemovitost prodat bezpečně a za maximální tržní cenu. V případě, že se sejde více vážných zájemců o Vaši nemovitost, přistupuji vždy k formě prodeje pomocí výběrového řízení.

Samozřejmostí je pro mě kvalitní prezentace, profesionální jednání a právní služby včetně úschovy kupní ceny v rámci provize.

Snažím se, a myslím si, že se mi to daří, se svými klienty vždy navázat přátelský vztah, takže se mi velmi často stává, že mé pracovní vztahy přerostou do vztahů přátelských a s mnohými mými klienty jsem i dále v kontaktu. Velmi mě těší, že mě dále doporučují svým známým a podle jejich recenzí u mě nejvíce oceňují spolehlivost, schopnost dosáhnout vyšší cenu, než klient očekával, vstřícnost a otevřené jednání. 

Ráda se s Vámi potkám třeba u šálku dobré kávy a nezávazně probereme možnosti naší spolupráce. Moje reference si můžete ověřit na těchto stránkách nebo přímo na mém osobním webu http://kamilabartu.cz/.

Takže zavolejte, napište, těším se na setkání s vámi.

Reference

"Vstřícné jednání a skvělá komunikace"

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"Zdravím, Kamila Bártu je zkrátka člověk na svém místě. Hodnotím pouze kladně super spolupráce bez chyby."

Hodnocení: 10/10

"Paní Mgr. Kamila Bártů je skutečně vynikající makléřka. Pracuje s enormním nasazením bez ohledu na čas, profesně je znalá, spolehlivá, má velmi dobré vyjadřovací schopnosti. Na jednání byla vždy připravena a dovedla prosadit zájmy klienta. Při prodeji nemovitosti dokázala dosáhnout výrazně vyšší cenu než jsme předpokládali. Byla s ní radost spolupracovat. Mohu ji s klidným svědomím komukoliv doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Ahoj REMAX ČR, paní makléřka Kamila Bártů byla skvělý profík a byli jsme s ní velmi spokojeni zdravím Ivan Mikšátko"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, přehled o regionu, vstřícné a otevřené jednání. Nejraději si vše zařizuji sám, ale vzhledem k okolnostem a vzdálenosti jsem na doporučení svého kamaráda zvolil p. Bártů. Prodej nemovitosti proběhl bez nejmenších problémů, ať už se jednalo o nafocení a inzerci nemovitosti, přes jednání se zájemci, návrhu smluv, vypořádání ceny a závěrečné předání nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem maximálně spokojena se službami. Naprostá vstřícnost, rada v jakékoliv situaci. Vřele všem doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"S makléřkou Kamilou Bártů mám jen tu nejlepší zkušenost a doporučila bych ji každému, kdo chce koupit/prodat/pronajmout nemovitost. Byla ochotná, milá, trpělivě mi vysvětlila a pohotově vyřídila všechny záležitosti týkající se prodeje i krátkodobého pronájmu mého bytu."

Hodnocení: 10/10

"Díky naprosto profesionálnímu přístupu Mgr. Bártů jsme byt prodali velmi úspěšně. V jednání je velmi komunikativní, příjemná a odborně vždy připravená."

Hodnocení: 10/10

"Touto cestou by jsme rádi podekovaly skvělé maklerce Kamile Bártů Profesionálně jednala s potencionalnimi kupci a profesionálním přístupem zprostredkovala vyšší cenu za nemovitost Pozitivní vliv při zprostředkování transakce mělo také zajištění od RK adekvátního právního servisu"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10