offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Mgr. Kamila Bártů - RE/MAX One
Nemovitosti makléře

Mgr. Kamila Bártů je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 07309201.

Mgr. Kamila Bártů

RE/MAX One

Telefon:
+420 732 809 614
Adresa:
RE/MAX One
RE/MAX One, Pražská 223
390 01 Tábor, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Informace o makléři

Spokojenost mých klientů je to, co mě pohání vpřed. Na kvalitě práce si zakládám, protože důvěra je to, co přetrvá.

Dobrý den, dovolte, abych se Vám představila. Jsem vystudovaná právnička, a po dlouholeté praxi na NKÚ jsem se rozhodla zúročit své zkušenosti z oboru právo na poli realitních služeb a Remax byl pro sílu své značky jasná volba. Během své kariéry jsem poznala, že nejdůležitější při jakékoli činnosti je serióznost, kvalitní komunikace a porozumění potřebám klientů.

Potřebujete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost? V prvé řadě s vámi proberu vaše potřeby a očekávání, případně poradím – zdarma a nezávazně. Zavolejte mi nebo pošlete mailovou zprávu, obratem se s Vámi spojím.

Reference

"Zdravím, Kamila Bártu je zkrátka člověk na svém místě. Hodnotím pouze kladně super spolupráce bez chyby."

Hodnocení: 10/10

"Paní Mgr. Kamila Bártů je skutečně vynikající makléřka. Pracuje s enormním nasazením bez ohledu na čas, profesně je znalá, spolehlivá, má velmi dobré vyjadřovací schopnosti. Na jednání byla vždy připravena a dovedla prosadit zájmy klienta. Při prodeji nemovitosti dokázala dosáhnout výrazně vyšší cenu než jsme předpokládali. Byla s ní radost spolupracovat. Mohu ji s klidným svědomím komukoliv doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Ahoj REMAX ČR, paní makléřka Kamila Bártů byla skvělý profík a byli jsme s ní velmi spokojeni zdravím Ivan Mikšátko"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, přehled o regionu, vstřícné a otevřené jednání. Nejraději si vše zařizuji sám, ale vzhledem k okolnostem a vzdálenosti jsem na doporučení svého kamaráda zvolil p. Bártů. Prodej nemovitosti proběhl bez nejmenších problémů, ať už se jednalo o nafocení a inzerci nemovitosti, přes jednání se zájemci, návrhu smluv, vypořádání ceny a závěrečné předání nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem maximálně spokojena se službami. Naprostá vstřícnost, rada v jakékoliv situaci. Vřele všem doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"S makléřkou Kamilou Bártů mám jen tu nejlepší zkušenost a doporučila bych ji každému, kdo chce koupit/prodat/pronajmout nemovitost. Byla ochotná, milá, trpělivě mi vysvětlila a pohotově vyřídila všechny záležitosti týkající se prodeje i krátkodobého pronájmu mého bytu."

Hodnocení: 10/10

"Díky naprosto profesionálnímu přístupu Mgr. Bártů jsme byt prodali velmi úspěšně. V jednání je velmi komunikativní, příjemná a odborně vždy připravená."

Hodnocení: 10/10

"Touto cestou by jsme rádi podekovaly skvělé maklerce Kamile Bártů Profesionálně jednala s potencionalnimi kupci a profesionálním přístupem zprostredkovala vyšší cenu za nemovitost Pozitivní vliv při zprostředkování transakce mělo také zajištění od RK adekvátního právního servisu"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10