Richard Kašpar

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Němčina

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
  • - Developerské projekty
Tel. +420 702 190 820
E-mail richard.kaspar@re-max.cz
Web www.richardzremaxu.cz
Adresa RE/MAX One
RE/MAX One, Pražská 223
390 01 Tábor, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"S prací pana Richarda Kašpara jsem velice spokojená. Prodej naší chalupy byl velmi tvrdý oříšek, ale pan makléř zvládl svou práci na jedničku. Mohu jen doporučit. Profesionál na svém místě."

Hodnocení: 10/10

"Velmi vstřícný, znalý problematiky, ochotný a navíc sympatický a se smyslem pro humor. V dnešní době dost ojedinělé. Co slíbil, dodržel."

Hodnocení: 9/10

"S makléřem panem Kašparem jsme byli velmi spokojeni. Je to člověk na správném místě-příjemné jednání, odbornost, slušnost, vstřícnost, dochvilnost, pečlivost, prostě SUPER! Kéž by takových poctivých a svědomitých lidí bylo u nás víc! Važte si svého pracovníka. Děkujeme a p. Kašpara budeme dále doporučovat."

Hodnocení: 10/10

"ÚŽASNÝ PROFESIONÁL, s přátelským a lidským přístupem. Vřele doporučuji !!!"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 702 190 820
E-mail richard.kaspar@re-max.cz
Web www.richardzremaxu.cz
Adresa RE/MAX One
RE/MAX One, Pražská 223
390 01 Tábor, Česká republika

Vážení klienti,  

   rád pro Vás zajistím kompletní servis v oblasti realit. Vždy kladu důraz na kvalitně a precizně provedené služby a mým cílem je maximální spokojenost mých klientů. Vždy hájím zájmy svých klientů a snažím se jejich nemovitost prodat nebo pronajmout za nejvyšší možnou cenu. 

Zajišťuji prodej, nákup i pronájem pozemků, bytů, domů chat i dalších nemovitostí. Specializuji se na řešení dědických řízení a insolvenčních řízení. Dále na dělení a vyměření velkých územních celků a tím získání pozemků s možností výstavby. Díky tomu docílíme nejen zvýšení ceny prodávaných pozemků, ale i rychlejšího prodeje menších celků, pozemků.

Pokud budete mít bližší zájem o prodeji nebo pronájmu Vašeho bytu, rodinného domu, chaty, pozemku jednat, budu rád, pokud se se mnou spojíte na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu. Následně se dohodneme na nezávazné osobní schůzce a předání dalších důležitých informací. Výstupem může být v případě Vašeho zájmu i odborné posouzení ceny Vaší nemovitosti, zajištění průkazu energetické náročnosti budovy (PENB, zákonná podmínka), poradenství v oblasti právní, daňové a realitní problematiky.

Věřím, že cestou ke kvalitnímu servisu a službám, je stále vzdělávání v oboru a osobní rozvoj. Z tohoto důvodu se účastním kurzů a certifikací, které mi umožnují být pro vás tím „osobním makléřem“ na kterého se můžete spolehnout.

Všechny novinky a informace můžete sledovat na mém FB profilu:

https://www.facebook.com/Richard.z.REMAXu/ 

Jsem klíčem k Vaší nemovitosti !