Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Jaroslav Tykal - RE/MAX Partner

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Ing. Jaroslav Tykal je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 26125072.

Ing. Jaroslav Tykal

Makléř - RE/MAX Partner

Telefon:
+420 601 151 151
Adresa:
Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje

Vzdělání a ocenění

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Realitní makléř Jaroslav Tykal | RE/MAX Partner

25 let zkušeností z podnikání, pečlivá příprava, absolutní nasazení. To vše hraje při prodeji nemovitosti s Jaroslavem Tykalem ve váš prospěch.

 

Jaroslav Tykal, realitní makléř

Prodat vaši nemovitost co nejrychleji, bezpečně a za nejvyšší cenu. To je cíl mojí práce. Práce, kterou doprovází absolutní nasazení, pečlivá příprava, zúročení všech zkušeností z 25 let podnikání a mých obchodních dovedností. V práci realitního makléře se odráží hodnoty a principy, díky kterým jsem dosáhl všech předchozích úspěchů v pracovním, ale i v soukromém životě.

 

„Nejde“ pro mě není odpověď

Když jsem po revoluci jako vystudovaný technik z ČVUT vyrazil do Austrálie za studiem angličtiny a IT, věděl jsem, že to nebude snadné. Nicméně spojení „To nejde“ jsem si ze svého slovníku vymazal. Všechno jde. Člověk do toho ale musí dát maximum. A tím se řídím i v oblasti realit. Pomůžu vám s prodejem nemovitosti, aby se prodala co nejdříve, za nejvyšší možnou cenu a bezpečně. Postarám se o její prezentaci a o to, aby byla mezi ostatními nabídkami jedinečná a nepřehlédnutelná. Připravím ji k prodeji, správně ji nacením, naplánuji efektivní online i offline marketing a provedu vás celým procesem prodeje.
 

Nespokojím se s „dobrým“ řešením, hledám to nejlepší

Jako majitel cestovní a vzdělávací agentury STUDYLINE, která na trhu úspěšně působí od roku 1999, vím, že cestu k úspěchu nelemují průměrná řešení v duchu „Takto to přeci stačí“. Když chcete být špičkoví, musíte odvádět špičkovou práci a nehledat dobrá, ale nejlepší řešení. Příprava a prezentace nemovitosti, dobře zacílený a efektivní marketing, právní i finanční poradenství. To vše musí být při prodeji nemovitosti na špičkové úrovni. A díky spojení se značkou RE/MAX máme já i vy jistotu, že to nejlepší opravdu bude. Ostatně, i proto jsem se spojil právě s tímto brandem.
 

Hraju fér. Co si s klientem řeknu, to platí

Realitní makléři se netěší té nejlepší pověsti. Pro mě je výzvou tohle změnit a svým chováním a přístupem vám ukázat, že špičkový makléř je odborníkem na svém místě, který opravdu pomůže a prodej nemovitosti usnadní a zefektivní. Moje zkušenosti, byznysové, ale i zkušenosti soukromého investora do realit, snoubím s maximálně profesionálním, spolehlivým přístupem. S klienty otevřeně hovořím o situaci, jsem s nimi v pravidelném kontaktu, nic před nimi nezamlčuju, a co jim slíbím, to dodržím. Vždyť důvěryhodnost a spolehlivost jsou ty nejvyšší karty, se kterými můžu v realitním byznysu hrát.