Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Tereza Vlčková - RE/MAX Partner

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Ing. Tereza Vlčková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 03800806.

Ing. Tereza Vlčková

Makléřka - RE/MAX Partner

Telefon:
+420 737 370 965
Adresa:
Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Ing. Tereza Vlčková

Jako realitní makléř vidím víc než kdy předtím, že každá zodpovědně odvedená a do detailu dotažená práce má smysl a je po zásluze odměněna. Těším se na další a další spokojené klienty, kteří se s důvěrou ke mně vracejí.

Jsem matka dvou dětí a děti se, jak je všeobecně známo, nejlépe učí příkladem. Moje volba stát se realitním odborníkem je mým dětem živým důkazem toho, že je v dnešní době možné jít si za svými sny, dělat práci, která vás baví a naplňuje a ještě vás dokáže finančně zajistit.

Ve světě realit se pohybuji od roku 2011. Nejprve jako office manager ve znaleckém ústavu v Praze, později jako odborný asistent pro oceňování nemovitostí, především pro exekutorská a insolvenční řízení. 

Již čtvrtým rokem (od 9/2018) uplatňuji získané znalosti a zkušenosti na pozici realitního makléře a to konkrétně v kanceláři RE/MAX Partner (Praha Řeporyje).

Pražská kancelář mi poskytuje profesionální zázemí spolu se zkušenými franšízanty a kolegy, kteří jsou všichni do jednoho vždy ochotni mi poradit a to je přidaná hodnota i pro mé klienty. Na každou situaci či dotaz mám obratem odpověď či námět na řešení.

Mou lokalitou působení je Mladá Boleslav a její široké okolí, ale díky působení mé domovské kanceláře se Vám ráda postarám o nemovitosti i směrem na Prahu.

Práce v realitách mě opravdu baví. Dává mi dostatek prostoru pro osobní seberealizaci v mnoha oblastech a jako největší benefit aktuálně vnímám možnost skloubit pracovní život s rodinou.

Jaký benefit nabízím pro svého klienta? Jsem empatický člověk se smyslem pro detail a zodpovědnost. Jdu po vašem boku od začátku až do konce s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za nejlepších finančních podmínek v co nejkratším čase... vždy s lidským přístupem a pochopením k vaší životní situaci.

Těším se na Vás.

Vaše makléřka 

Tereza Vlčková

 

Realizace

Reference

"S firmou REMAX jsme byli velice spokojeni pani makleřka ing.Vlčková byla skvělá,jednání pri prodeji bytu bylo velice profesionalní a rychlé.Veškeré jednání a pochuzky po uřadech zařidila sama vcetně pravnickych sluzeb,uschovy peněz ,zapsani na katastru atd.Velká spokojenost .Přejeme spolecnosti REMAX mnoho dalších pracovnich uspěchu a paní Vlckovou mohu vsem doporucit."

Hodnocení: 5/5

"Fascinoval mne absolutně profesionální přístup od prvního kontaktu po dokončení prodeje předáním bytu. Pravidelné jasné informování o průběhu transakce. Absolutní spokojenost a v dohledné době uvažovaný prodej dalšího bytu bude řešen prostřednictvím Terezy Vlčkové. Moc děkuji a jen tak dál."

Hodnocení: 5/5

"Tereza je ve svém oboru velmi profesionální. Vždy je informována o nových trendech na trhu a legislativě. Využívá moderní technologie pro uzavírání smluv a pro jejich podpis. Její image je velmi seriózní osoba, ale zároveň je velmi simpatická a vtipná. Je kreativní a proaktivní. Můžete ji kontaktovat téměř 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"100% zvládnutý obchod. "

Hodnocení: 5/5

"S paní Vlčkovou jsem byl nad míru spokojen. Má neuvěřitelně profesionální a přitom empatický přístup. Když se v prodeji vyskytl problém, tak jej s úsměvem, přehledem a hlavně v krátké době vyřešila. Již teď vím, na koho se mohu příště opět spolehnout. Mohu vřele doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"Reference nelhaly, profesionální přístup, komplexní služby"

Hodnocení: 5/5

"Rychlá a kvalitní příprava všech nezbytných podkladů, naprostá připravenost , přímé férové jednání, promptní vyřízení požadované služby, doporučuji ostatním k využití služeb výše uvedené makléřky. "

Hodnocení: 5/5

"S paní Vlčkovou máme za sebou téměř nekonečný příběh, kterým jsme úspěšně propluly. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, s důvěrou se obrátím právě na ni."

Hodnocení: 5/5

"profesionální servis a 100% vystupování makléře"

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost,profesionalita. Spolupráce byla bezproblémová. Na všem,co jsme se dohodli,tak splnila. Byla rovněž maximálně flexibilní a spolehlivá při poskytování služeb makléře. "

Hodnocení: 5/5

"Se službami p.Vlčkové jsme velmi spokojeni, profesionální přístup rychlost a ochota. Děkujeme za prodej naší nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Maximální vstřícnost, profesionalita, příjemné vystupování, nemám nic, co bych vytknul, jen slova chvály."

Hodnocení: 5/5

"Rychlé reagovala, sledovala vše potřebné dokumentace do puntíku, má velice příjemný vstupování, pracuje i o víkendu a večer. Skvělá práce. Služby na velice profesionální úroveň. "

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den. Velmi Rád bych touto formou poděkoval, realitní makléřce paní Ing. Tereze Vlčkové za ochotu a profesionální přístup k prodeji mé nemovitosti i následně navazující řešení s konzultací. a společnoti RE/MAX za spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"S paní Vlčkovou a její prací při prodeji bytu jsme byli na 100 % spokojeni "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Dobrý večer, byl jsem velice spokojený. Děkuji s pozdravem R. Dušek"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5