offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Jiří Larva - RE/MAX Partner

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Jiří Larva je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 45117934.

Jiří Larva

RE/MAX Partner

Telefon:
+420 732 616 263
Adresa:
RE/MAX Partner
RE/MAX Partner, Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.8

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Nabídka služeb

Rozsah nabídky služeb

Velmi rád pro Vás zařídím vše, co je spojeno s prodejem nebo koupí nemovitosti nebo pozemku. Jsem připraven Vám být stále k dispozici od začátku až do zdárného konce Vašeho realitního obchodu. Při prodeji nebo koupi pro Vás zajistím: - Stanovení správné tržní ceny - Porovnávání nabídek na internetových serverech - Zjištění cen již prodaných nemovitostí - Přípravu k inzerci - Nafocení nemovitosti - Zaznamenání charakteristik nemovitosti a převedení do počítačové podoby - Úpravu fotek pro inzerci vč. popisu fotek - Marketing nemovitosti – umístění reklamy na internetové servery, pověšení reklamní plachty, reklamní materiál pro poptávající - Časovou flexibilitu a maximální vstřícnost - Organizaci prohlídek nemovitosti - Pravidelné informace o prodeji - Poradenství hypotečního makléře – zajištění hypotéky - kvalifikace a bonita kupujícího při koupi na hypotéku - Kompletní právní služby  příprava smlouv: předkupní, kupní, smlouvy o smlouvě budoucí  návrh na vklad do katastru  kolky  úschova peněz  právní poradenství - Vyřízení všech náležitostí na katastru nemovitostí – kolky – katastrální mapy – výpisy z katastru nemovitostí - Realitní servis i po prodeji nemovitosti – výpočet daně z nabytí nemovitých věci – úhrada daně z nabytí nemovitých věcí

Reference

"Ač vše neprobíhalo snadno, nemovitost se nakonec podařilo úspěšně prodat, jak k mé spokojenosti, tak doufám, že i k spokojenosti nových nabyvatelů i samotného makléře. "

Hodnocení: 10/10

"Vstřícnost, důslednost, spolehlivost, slušnost."

Hodnocení: 10/10

"Pan Larva je velice spolehlivý, vstřícný a moc milý pán, který mi podával vždy veškeré potřebné informace včas. Je to člověk na svém místě a doporučila bych ho každému, kdo by chtěl něco rychle a spolehlivě prodat, či pronajmout. Za mě určitě palec nahoru a velikou úctu. Děkuji, že jsem ho mohla poznat a spolupracovat s ním, poněvadž to byla veliká zkušenost a radost. Přeji mu hodně štěstí a spousty dalších úžasných pracovních úspěchů."

Hodnocení: 10/10

"Se službami jsme byli maximálně spokojeni. Makléř nabízí spolehlivost, serióznost, vstřícnost ochotu a přehled v daném oboru."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální makléř, vše proběhlo v naprostém pořádku. Neváhala bych doporučit pana Larvu svým známým, výsledek spolupráce hodnotím velice kladně. Děkuji."

Hodnocení: 10/10

"Jakýkoli komentář nemá takovou cenu, jako životní zkušenost. Úžasný,100%profesionál, ochotný se vám věnovat i mimo pracovní čas."

Hodnocení: 10/10

"Pan makléř Jiří Larva je profesionál, celý proces prodeje od začátku až do konce výborně zajistil a finalizoval."

Hodnocení: 10/10

"100% profesionalita"

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivý, důsledný."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalní přístup, velmi dobra spoluprace, spolehlivost"

Hodnocení: 10/10

"Posílám zpětně hodnocení pana realitního makléře ohledně prodeje rodinného domu. Spolupráce byla ze strany pana makléře velice profesionální a vstřícná. Velice pečlivě vedl dokumentaci a vyřizoval veškerou administrativu. Bezprostředně reagoval a podával důležité informace ohledně prodeje nemovitosti."

Hodnocení: 10/10

"S panem makléřem jsem prodával v krátké době dvě nemovitosti - rodinný dům a chatu. V obou případech jsem se setkal s vysoce profesionálním a vstřícným přístupem realitního makléře. Jeho služby mohu vřele doporučit i pro další klienty."

Hodnocení: 10/10

"Pan Larva je ochotný, vstřícný a hlavně profesionální.Umí poradit a skutečně se vyzná ve svém oboru.Mohu jedině doporučit!"

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální přístup, rychlé jednání u výběru spolehlivého klienta a dovednost posoudit kritéria vhodné inzerce a její grafické zpracování."

Hodnocení: 10/10

"dobrá komunikace s minimální časovou ztrátou, prodej uskutečněn relativně v krátkém čase, ještě není vyřízeno prohlášení o dani z prodeje pro FÚ"

Hodnocení: 7/10

"Perfektní"

Hodnocení: 10/10

"Velmi ochotný,fundovaný, se službami jsme byli velmi spokojeni. S p. Larvou pokračujeme i v dalším případě."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10
.