Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Markéta Jiskrová, DiS. - RE/MAX Partner

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Markéta Jiskrová, DiS. je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 04427319.

Markéta Jiskrová, DiS.

Makléřka - RE/MAX Partner

Telefon:
+420 602 363 213
Adresa:
Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Zodpovědnost a profesionalita

Reality pro mne nejsou jen každodenní práce, ale je to můj koníček.

Při prodeji nemovitostí kladu mimořádný důraz na dokonalou přípravnou fázi prodeje založenou na perfektním home stagingu, profesionálních fotografiích a následném prodejním marketingu. Jsem přesvědčena, že pouze kvalitně připravená nemovitost zaručuje rychlý a efektivní prodej. Se svými klienty navazuji přátelský vztah založený na profesionalitě, zodpovědnosti, lidském přístupu. Spokojenost klienta je pro mne zásadní. 

Pokud chcete vaši nemovitost prodat efektivně, bez starostí a s maximálním výnosem, neváhejte mne kontaktovat. Velice ráda se vám budu věnovat.

Mapa realizovaných zakázek

Důležitým ukazatelem kvality práce každého realitního makléře jsou reference z realizovaných zakázek.

Podívejte se na přehlednou mapu realizovaných zakázek. 

Mapa realizovaných transakcí
Mapa realizovaných transakcí

Ocenění

Ocenění za červen 2019
Ocenění za červen 2019
Ocenění za prosinec 2019
Ocenění za prosinec 2019

Ocenění

Makléřka měsíce za září 2020
Makléřka měsíce za září 2020
Makléřka měsíce za prosinec 2021
Makléřka měsíce za prosinec 2021

Ocenění

Ocenění za únor 2019
Ocenění za únor 2019
Ocenění za březen 2019
Ocenění za březen 2019

Ocenění

Ocenění za leden 2022
Ocenění za leden 2022
Ocenění za leden 2022
Ocenění za leden 2022

Reference

"Se službami paní Markéty Jiskrové v oblasti prodeje realit jsme byli velmi spokojení a dostalo se nám od ní té nejlepší péče! Asi nejvíce bychom ocenili její profesionalitu, vstřícnost a velmi kvalitní servis, který vedl k úspěšnému prodeji naší nemovitosti. Paní Jiskrové bychom takto rádi ještě poděkovali a moc rádi se na ni v budoucnu kdykoliv obrátíme. "

Hodnocení: 5/5

"Se službami p. Jiskrové jsem byla nadmíru spokojená od prvního setkání po předání nemovitosti novému majiteli. Byla velice profesionální, empatická, sympatická a veškerá komunikace s ní byla rychlá a efektivní. Postarala se o vše potřebné včetně dekoracī na prezentaci nemovitosti, kterou prodala rychle a za velice dobrou cenu. Pokud budu ještě někdy potřebovat makléřské služby, určitě jí budu kontaktovat."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Markétě Jiskrové za skvělou spolupráci při prodeji bytu. Původně jsem dostala nabídku prodat byt investiční společnosti bez prohlídek a všech činností, které patří k prodeji přes realitní kancelář. I tak jsem oslovila paní Jiskrovou, která mi hned při první prohlídce bytu řekla, že cena bytu je mnohem vyšší, proto jsem to zkusila a vyplatilo se mi to. Vše, co bylo potřeba, zajistila paní Jiskrová. Naprosto vše. Až na pár detailů, u kterých bylo nezbytné mé spolupráce. A byt se nakonec prodal o 700.000,- více. Jsem velmi spokojená. Děkuji. Simona Drožová"

Hodnocení: 5/5

"makléřka p. Jiskrová je užasná, velice příjemná a ve všech záležítostech obratně funguje. Vše zvládla naprosto skvěle. Moc za ní děkuji Martina Polová"

Hodnocení: 5/5

"Jako vždy, perfektně odvedená práce paní makléřky.Děkuji mnohokrát!"

Hodnocení: 5/5

"rád bych vám poděkoval za velice profesionální přístup a rychlý prodej mého bytu.V budoucnosti velice rád znovu využiji vašich služeb. Přeji krásný den "

Hodnocení: 5/5

"Velká spokojenost, vstřícnost a profesionalita"

Hodnocení: 5/5

"Práce paní makléřky Jiskrové byla zcela profesionální, komplexní a nadstandardně kvalitní. Velmi vstřícně komunikovala, všechny materiály perfektně připravila, vše srozumitelně vysvětlila. Je prostě skvělá. "

Hodnocení: 5/5

"Na tohle hodnocení jsem se opravdu těšila, protože paní Jiskrová je naprosto skvělá profesionálka a dotahuje slogan ReMaxu "realitní služby, jaké si přejete" do dokonalosti, řekla bych "realitní služby, které ani netušíte, že byste si mohli přát". Neváhá dát ze sebe to nejlepší, opravdu se postarat o všechny detaily, má nápady, kvůli který se prostě vyplatí najmout realitku, tedy oprava, ne kdejakou realitku, ale prostě přímo paní Jiskrovou. Profesionální homestaging a rychlost a zápal, se kterým pracuje, mi skoro vyrazil dech. Prodala 2 naše nemovitosti v rekordní době, neváhala obětovat čas o víkendu a v pozdních večerních hodinách, najezdila spoustu kilometrů, byla oporou, když to bylo potřeba, přece jen, reality jsou trošku stres a s paní Jiskrovou máte pocit, že v tom nejste sami a můžete jí naprosto důvěřovat. Mohu porovnat i s jinými makléři a věřte mi, že nechci už nikdy spolupracovat s nikým jiným než s ní. Děkuji Vám! Pavlína Vacková"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojena. Makléřka byla ochotná, vstřícná a hlavně rychlá. Také si cením jejich rad a doporučeních. Je to profesionálka."

Hodnocení: 5/5

"S makléřkou paní Jiskrovou spolupracuji již delší dobu. Perfektně se mi stará o mé nemovitosti k pronájmu a vždy pečlivě vybere, a předem prověří, nájemníka, se kterým jsem nadmíru spokojen. Její služby jsem již doporučil svým přátelům, kterým se také úspěšně stará o nemovitosti k pronájmu a hledá pro ně ty nejvhodnější nájemníky. Děkuji za perfektní servis!"

Hodnocení: 5/5

"S paní Jiskrovou jsem byl velice spokojený. 100% profesionální jednání."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální maléř, který pomohl obchod dokončit i přes obtížkou komunikaci s bankou."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní přístup, profesionalita, ochota, empatie, maximální nasazení. Paní makléřka je milá, komunikativní a má snahu vždy udělat něco navíc."

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla velice profesionální, ochotná, vše vysvětlila, zařídila a během velice krátké doby vybrala seriózní nájemkyni. Jsme naprosto spokojeni s nadstandardním servisem a určitě bychom ji doporučili."

Hodnocení: 5/5

"Markéta Jiskrová je dle mého názoru velmi dobrá a profesionální realitní makléřka. Připravila velmi atraktivní prezentaci bytu, díky které se nemovitost brzy prodala, průběžně s námi konzultovala vše, co jsme během prodeje řešili, vždy byla rychlá, flexibilní a chovala se korektně. Maximálně šetřila náš čas. Pokud budu v budoucnu opět řešit situaci s prodejem či koupí nemovitosti, určitě se obrátím zase na Remax a Markétu Jiskrovou."

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme spokojeni se spoluprácí a s komplexním servisem."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, kvalitní, lidský a důvěryhodný přístup."

Hodnocení: 5/5