offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Michal Broft - RE/MAX Partner
Nemovitosti makléře

Michal Broft je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 86815890.

Michal Broft

Dělám svou práci jinak a mám ji rád.
RE/MAX Partner

Telefon:
+420 605 853 657
Adresa:
RE/MAX Partner
RE/MAX Partner, Řeporyjské náměstí 16
155 00 Praha 5 - Řeporyje, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Michal Broft, Váš makléř

Zkušenosti, přístup, trpělivost a pečlivost.


Jako odhadce nemovitostí mám dvacetiletou praxi v oboru, jsem členem České komory odhadců majetku, a více než deset let jsem byl externím spolupracovníkem několika bankovních ústavů pro oblast Oceňování nemovitostí pro potřeby hypotečních a provozních úvěrů. V rámci své práce se prakticky obden setkávám s nekompetentními pracovníky v oboru realit. To mne přinutilo, abych se pokusil lidem dokázat, že realitní makléř nemusí být člověk v drahém autě, který Vám za obrovskou provizi přivede zájemce, ale vše ostatní již nechá na Vás. Tím, kdo na Vás nemá čas, protože má hodně nemovitostí a jednotlivosti nestíhá …

Pro mne je realitní makléř tím, kdo Vás zbaví starostí a dokáže Vám účinně pomoci, a to i v komplikovaných případech. Dělám svou práci jinak a mám ji rád.

Každý realitní obchod je pro mě skládačka. Každý dílek má své místo, žádný nesmí být vynechán, poloha každého musí být správná a nejde jej na sílu někam vnutit. Jedině tak je výsledný obraz správný a bez chyb. Věřím, že zkušenosti mých klientů Vás pomohou přesvědčit, že skládat realitní puzzle umím víc, než dobře.

Více informací o mě

Motivace, cesta a cíl ...

Narodil jsem se v roce 1979 a prakticky celý svůj dospělý život věnuji práci s nemovitostmi. Můj otec byl soudním znalcem v oboru oceňování nemovitostí, já začal po víceletém gymnáziu v Roudnici nad Labem studovat na Stavební fakultě ČVUT v Praze, následně pak na vyšší odborné škole CEDUK obor Odhadcovství. Po ukončení studia jsem prošel krátkou praxí v menší realitní kanceláři v Praze a v pojišťovací společnosti Allianz a pak se začal věnovat nemovitostem z hlediska komerčního oceňování. Pracoval jsem pro různé bankovní ústavy i nebankovní společnosti (mj.Česká spořitelna a.s., GE Money bank a.s., Komerční banka a.s., ACEMA Credit apod.), rovněž pak zajišťoval tržní odhady pro jednotlivce a firmy a ve spolupráci rovněž znalecké posudky.
V průběhu tohoto času se na mne obrátilo několik mých klientů a známých s tím, že prodávali dům / byt / pozemek přes realitní kancelář a ta nepodala daňové přiznání, nezajistila znalecký posudek a podobně. Proto jsem před zhruba pěti roky začal sám s nemovitostmi obchodovat, protože služby lze dle mého názoru poskytovat lepší a klienti mohou být spokojenější a ve větším bezpečí. Postupně jsem ale došel k názoru, že malá kancelář (zejména zaměřená na kvalitu), znamená malý obrat, tudíž menší možnost nabrat zkušenosti, menší možnost spolupráce s ostatními partnery, menší marketingové možnosti a v důsledku i vyšší náklady, pokud člověk chce svou práci dělat správně a poskytnout klientu plný rozsah služeb.
Pro mé klienty a můj další rozvoj je v tomto okamžiku přínosnější, pokud začnu jako řadový makléř, byť nikoliv bez zkušeností, a postupně se za pomoci RE/MAX Akademie a dalších školících produktů a praxí stanu dobrým, či dokonce výborným makléřem. Protože to je teď má cesta – stát se dobrým makléřem RE/MAX, který pro Vás zajistí prvotřídní a úplné služby, s celou sítí RE/MAX za zády. A ke kterému se, třeba při dalším prodeji, budete chtít vrátit, protože první zkušenost Vás o mé kvalitě přesvědčila. Protože poskytuji „Realitní služby, jaké si přejete“.

A mimo Prahu ?

Jsem z Roudnice !

Rád se s Vámi potkám zejména ve své expertní oblasti, na Podřipsku, či v okolí Roudnice nad Labem a Roudnici samotné. Bydlím zde od narození, má rodina se zde usadila již před věky a s Roudnicí nad Labem je spojena - třeba tím, že můj prapraděd zde dlouhou dobu v meziválečném období dělal starostu. Kancelář mám sice v Praze - Řeporyjích, ale nebojte, místo si najdeme :-).

Rovněž na webu www.pronemovitosti.cz a fb profilu michal.broft.remax. Zde najdete nejnovější a nejčerstvější informace o připravovaných nemovitech, mých úspěších a další.

Těším se na spolupráci ! 

Facebook

Reference

"Výborné jednání s panem Broftem. Těším se na další spolupráci."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pan Broft byl velmi ochotný a pripraveny."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Komplexní servis pana Brofta byl na skvělé úrovni. Komunikace byla rychlá a profesionální. Rozhodně všem doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

"P. Broft byl po celou dobu k dispozici, byl velmi flexibilní a pomáhal nám i v otázkách, které jsou daleko za hranicí běžného rozsahu makléřských služeb."

Hodnocení: 10/10

"Pan Broft nám učinil nabídku,všechno přesně vysvětlil včetně písemné nabídky.Zodpověděl i naše doplňující dotazy,se vším nám pomohl a pak už vše rychle pokračovalo k naší spokojenosti.Pana makléře mohu jen doporučit a patří mu náš velký dík."

Hodnocení: 10/10

"Vysoce profesionální přístup makléře nám pomohl velmi rychle zrealizovat prodej bytu. Makléř předvedl nadstandardní služby i přístup, vše bylo velmi rychle a pohodlně."

Hodnocení: 10/10