Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Michal Broft - RE/MAX Partner

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Michal Broft je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 86815890.

Michal Broft

Dělám svou práci jinak a mám ji rád.

Makléř - RE/MAX Partner

Telefon:
+420 605 853 657
Adresa:
Řeporyjské náměstí 16
15500 Praha 5 - Řeporyje

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Michal Broft, Váš makléř

Zkušenosti, přístup, trpělivost a pečlivost.


Jako odhadce nemovitostí mám dvacetiletou praxi v oboru, jsem členem České komory odhadců majetku, a více než deset let jsem byl externím spolupracovníkem několika bankovních ústavů pro oblast Oceňování nemovitostí pro potřeby hypotečních a provozních úvěrů. V rámci své práce se prakticky obden setkávám s nekompetentními pracovníky v oboru realit. To mne přinutilo, abych se pokusil lidem dokázat, že realitní makléř nemusí být člověk v drahém autě, který Vám za obrovskou provizi přivede zájemce, ale vše ostatní již nechá na Vás. Tím, kdo na Vás nemá čas, protože má hodně nemovitostí a jednotlivosti nestíhá …

Pro mne je realitní makléř tím, kdo Vás zbaví starostí a dokáže Vám účinně pomoci, a to i v komplikovaných případech. Dělám svou práci jinak a mám ji rád.

Každý realitní obchod je pro mě skládačka. Každý dílek má své místo, žádný nesmí být vynechán, poloha každého musí být správná a nejde jej na sílu někam vnutit. Jedině tak je výsledný obraz správný a bez chyb. Věřím, že zkušenosti mých klientů Vás pomohou přesvědčit, že skládat realitní puzzle umím víc, než dobře.

Více informací o mě

Motivace, cesta a cíl ...

Narodil jsem se v roce 1979 a prakticky celý svůj dospělý život věnuji práci s nemovitostmi. Můj otec byl soudním znalcem v oboru oceňování nemovitostí, já začal po víceletém gymnáziu v Roudnici nad Labem studovat na Stavební fakultě ČVUT v Praze, následně pak na vyšší odborné škole CEDUK obor Odhadcovství. Po ukončení studia jsem prošel krátkou praxí v menší realitní kanceláři v Praze a v pojišťovací společnosti Allianz a pak se začal věnovat nemovitostem z hlediska komerčního oceňování. Pracoval jsem pro různé bankovní ústavy i nebankovní společnosti (mj.Česká spořitelna a.s., GE Money bank a.s., Komerční banka a.s., ACEMA Credit apod.), rovněž pak zajišťoval tržní odhady pro jednotlivce a firmy a ve spolupráci rovněž znalecké posudky.
V průběhu tohoto času se na mne obrátilo několik mých klientů a známých s tím, že prodávali dům / byt / pozemek přes realitní kancelář a ta nepodala daňové přiznání, nezajistila znalecký posudek a podobně. Proto jsem před zhruba pěti roky začal sám s nemovitostmi obchodovat, protože služby lze dle mého názoru poskytovat lepší a klienti mohou být spokojenější a ve větším bezpečí. Postupně jsem ale došel k názoru, že malá kancelář (zejména zaměřená na kvalitu), znamená malý obrat, tudíž menší možnost nabrat zkušenosti, menší možnost spolupráce s ostatními partnery, menší marketingové možnosti a v důsledku i vyšší náklady, pokud člověk chce svou práci dělat správně a poskytnout klientu plný rozsah služeb.
Pro mé klienty a můj další rozvoj je v tomto okamžiku přínosnější, pokud začnu jako řadový makléř, byť nikoliv bez zkušeností, a postupně se za pomoci RE/MAX Akademie a dalších školících produktů a praxí stanu dobrým, či dokonce výborným makléřem. Protože to je teď má cesta – stát se dobrým makléřem RE/MAX, který pro Vás zajistí prvotřídní a úplné služby, s celou sítí RE/MAX za zády. A ke kterému se, třeba při dalším prodeji, budete chtít vrátit, protože první zkušenost Vás o mé kvalitě přesvědčila. Protože poskytuji „Realitní služby, jaké si přejete“.

U RE/MAX Partner v součsnosti pracuji čtvrtým rokem, jen v roce 2021 jsem zobchodoval nemovitosti v celkové hodnotě kolem 60 milionů korun českých. V roce 2022 jsem pak v rámci doplnění kvalifikace prošel certifikačním procesem u České společnosti pro jakost, z.s.a mohu se tak prokazovat, jako Certifikovaný realitní makléř dle normy ISO 17024. Vyšší stupeň vzdělání pro realitní makléře v České republice neexistuje. 

A mimo Prahu ?

Jsem z Roudnice !

Rád se s Vámi potkám zejména ve své expertní oblasti, na Podřipsku, či v okolí Roudnice nad Labem a Roudnici samotné. Bydlím zde od narození, má rodina se zde usadila již před věky a s Roudnicí nad Labem je spojena - třeba tím, že můj prapraděd zde dlouhou dobu v meziválečném období dělal starostu. Kancelář mám sice v Praze - Řeporyjích, ale nebojte, místo si najdeme :-).

Rovněž na webu www.pronemovitosti.cz a fb profilu michal.broft.remax. Zde najdete nejnovější a nejčerstvější informace o připravovaných nemovitech, mých úspěších a další.

Těším se na spolupráci ! 

Realizace

Reference

"Velice seriózní jednání bez chybičky. Příjemný, vstřícný."

Hodnocení: 5/5

"Dobrá znalost lokality, dobrý přehled o cenově hladině nemovitostí v lokalitě. Důvěryhodné jednání, zodpovědný přístup."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, důvěra, a slušné vystupování, ochota."

Hodnocení: 5/5

"Jedná se o ochotného a spolehlivého makléře,který vždy vše a perfektně vysvětlil. Naprostá spokojenost protože se jedná o profesionála a mohu pana Brofta všem doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Kvalitní a spolehlivá služba"

Hodnocení: 5/5

"Nemám co vytknout, vše v pořádku"

Hodnocení: 5/5

"Je skvělí a to stačí. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi seriózní a profesionální přístup. Makléř jednal přesně tak jak na začátku vysvětlil, vše proběhlo rychle, bez jakýchkoli problémů. Velice jsem přivítala veškerý nabízený servis od administrativy, přepisy na katastrálním úřadu, advokátní úschovy, po přepis veškerých energií. Pokud budu mít příležitost doporučím makléře svým známým."

Hodnocení: 5/5

"Výborné jednání s panem Broftem. Těším se na další spolupráci."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Broft byl velmi ochotný a pripraveny."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Komplexní servis pana Brofta byl na skvělé úrovni. Komunikace byla rychlá a profesionální. Rozhodně všem doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"P. Broft byl po celou dobu k dispozici, byl velmi flexibilní a pomáhal nám i v otázkách, které jsou daleko za hranicí běžného rozsahu makléřských služeb."

Hodnocení: 5/5

"Pan Broft nám učinil nabídku,všechno přesně vysvětlil včetně písemné nabídky.Zodpověděl i naše doplňující dotazy,se vším nám pomohl a pak už vše rychle pokračovalo k naší spokojenosti.Pana makléře mohu jen doporučit a patří mu náš velký dík."

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální přístup makléře nám pomohl velmi rychle zrealizovat prodej bytu. Makléř předvedl nadstandardní služby i přístup, vše bylo velmi rychle a pohodlně."

Hodnocení: 5/5