Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Permanentia -, Brno

5,0

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 603 260 651

Realitní kancelář
RE/MAX Permanentia

Telefon:
+420 603 260 651
Adresa:
Střední 622/34a
61200 Brno
zobrazit na mapě

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Management

Volné pozice

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

To nejdůležitější o RE/MAX Permanentia, Brno

Snažíme se zjistit potřeby lidí, hledáme pro ně to nejlepší a zajišťujeme 100% servis v celém procesu našich služeb.

Proč jsem šel do RE/MAXu Permanentia? (M. Zeman)

„Dobré věci trvají – Permanentia“ Přišel jsem na to, že nejcennější v životě člověka jsou vztahy. Ať už jde o vztahy na pracovišti nebo s klienty můžou být trvalé, pokud o ně pečujeme a vážíme si jich. Práce v realitách je pestrá a o vztazích a proto mě baví

Chcete víc?

Staňte se makléřem v RE/MAX Permanentia

Chceme tvořit tým profesionálů i kamarádů. Pokud toužíte po uspokojující práci, být pánem svého času, být patřičně ohodnocen dle vykonané práce, jste na správné adrese.

Google Recenze 4.5

Martin Něnička

před 11 měsíci

"Je to profesionál, který nenechal nic náhodě. Nachystal precizně všechny podklady. V nabídce nic nezatajuje. Nemovitost prodal nad očekávání dobře a problémy, které se mi vyskytly hned řešil."

Pavel Novák

před měsícem

"S realitním makléřem Panem Zemanem jsem byl velmi spokojen. Při koupi nemovitosti mi vše ukázal, vysvětlil a pomohl převést energie na mě."

Vlastimil Verner

před rokem

"Reaguji na předchozí kritiku.Jednání pana Zemana je vysoce profesionální a vždy se snaží svému klientovi maximálně vyhovět.Jsem ten,který měl panu Štroufovi prodat byt,ale který dostal zhruba 4 hodiny před podpisem smlouvy s panem Štroufem daleko výhodnější nabídku.O ní byl pan Štrouf neprodleně informován /ne tedy 40 minut před podpisem smlouvy,jak uvádí /,ale na zvýšení nijak nereagoval.A proto jsem se rozhodl neakceptovat uzavření smlouvy s panem Štroufem,ale zcela logicky dal přednost vyšší nabídce."

Vĕra Kocourková

před měsícem

"Profesionální přistup,dům prodán za cenu vyšší než jsem čekala během 3 měsiců od 1.kontaktu s makléřem. O nic jsem se nemusela starat, zařidil i přepis energií. Doporučuji."