Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Mgr. Klára Šídová - RE/MAX Power

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Mgr. Klára Šídová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 74537598.

Mgr. Klára Šídová

Makléřka - RE/MAX Power

Telefon:
+420 728 525 474
Adresa:
Komenského náměstí 1725
26301 Dobříš

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Reference

"paní makléřka Šídová byla opravdu super. Trochu jsem se toho bál, ještě jsem služeb vaší realitní kanceláře nevyužíval, ale práce paní makléřky byla opravdu dokonalá. Seznámila nás s postupem prodeje , vždy hned informovala o návštěvách zájemců a pod. Ještě jednou ji za mně poděkujte. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup k zákazníkovi, velmi vstřícné jednání makléře p.Šídové, lidský přístup a ochota na 1.místě...rozhodně doporučují "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Milá, příjemné vystupování, velice ochotná poradit, případně pomoci s jakýmkoli problémem, moc děkuji."

Hodnocení: 5/5

"S paní Šídovou se mi velmi dobře spolupracovalo. Její vystupování je milé a profesionální, zcela změnila můj názor na realitní makléře."

Hodnocení: 5/5

"Pani Mgr.Klára Šídová je profesionál na svém místě. Od podpisu smlouvy se o nic nestaráte, vše vyřídí za vás. Pokud chcete rychle a kvalitně prodat svojí nemovitost. Neváhejte kontaktovat právě ji. Děkuji. Bc. Matěj Sláma"

Hodnocení: 5/5

"milá, vstřícná,aktivní."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s paní Mgr. Šídovou byla velice příjemná. Paní Šídová je velmi milá, vždy ochotná, empatická a hlavně odborník v oboru. Při prodeji domu nám velmi pomohla a to jak odborně, tak lidsky. Hned při prvním setkání na nás působila velmi důvěryhodně. Vždy se chovala jako profesionál, lidsky a slušně."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 4/5

"Osobní přístup, aktivní vyhledávání potencionálních klientů, prohlídky nemovitostí bez mojí účasti, sekání trávy bez mojí účasti, prezentace nemovitosti (fotografie i pomocí dronu), bezproblémová komunikace, vysvětlení všech etap prodeje - naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"profesionalni a pohodove vystupovani"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem nadmíru spokojená."

Hodnocení: 5/5

"rychle, snazive jednani"

Hodnocení: 5/5

"Paní magistra měla výborné znalosti nejen o situaci na regionálním trhu, ale disponovala také detailní znalostí relevantních postupů nezbytných pro završení obchodu, a to jak pro prodávající, tak i pro kupující stranu. Její chování a jednání bylo velmi profesionální, korektní a velice příjemné. Vždy dokázala najít odpověď na položené dotazy, přizpůsobovala se časovým možnostem obou stran obchodního jednání. Je to velmi erudovaný odborník, s velice kladným vztahem ke své práci. Dělá obci realitních pracovníků jen a jen čest. Mnohokráte jí děkuji za vše. Marie Frýdmanová"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost s přístupem a jednáním při prodeji nemovitosti a následném jednání s kupujícím u notáře . Moc děkuji za podporu a pomoc paní Šídové K."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb paní makléřky byla na vysoké profesionální úrovni."

Hodnocení: 5/5