offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Bc. Barbora Vítková - RE/MAX Profi Reality

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Bc. Barbora Vítková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06262686.

Bc. Barbora Vítková

RE/MAX Profi Reality

Telefon:
+420 723 037 437
Adresa:
RE/MAX Profi Reality
RE/MAX Profi Reality, Náměstí Svobody 1519/6
66902 Znojmo, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Ostatní poselství

osobní vzkazy

pro Vás

PF 2021
PF 2021

DO PRÁCE SE TĚŠÍM A JE TO NA MNĚ ZNÁT :-)

Něco o mně

Dobrý den,

     v realitním světe se pohybuji vždy s respektem a úctou k prodávajícím i kupujícím. Považuji za důležité naslouchat Vašim potřebám, představám a reálným snům o bydlení. Vím, že dům či byt znamená pro většinu lidí DOMOV. A tedy i životní spokojenost, štěstí, radost, lásku a jistotu...

     Provedu Vás bezpečně celým procesem koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti. Mým cílem je, abyste měli co nejméně starostí a obchod pro Vás dopadl co nejlépe.

Umím jednat efektivně, rychle, je na mě spolehnutí. Co nevím - zjistím, mám smysl pro humor a dar trpělivosti.

Ráda se s Vámi setkám nad společnou zakázkou.

Reference

"Perfektní spolupráce vše super"

Hodnocení: 10/10

"S paní Vítkovou, realitní makléřkou ,jsme byli nadmíru velice spokojeni, již v minulosti jsme v rodině prodávali dúm též s paní Vítkovou, proto jsme nyní neuvažovali o nikom jiném a to známe i jiné makléře, je to profík na svém místě . Určitě se na ni ještě obrátíme, letos by měla naše kamarádka prodávat dům . Moc, moc šikovná , takového makléře si ve firmě hýčkejte."

Hodnocení: 10/10

"This selling was quite complicated as I wanted to sell the house in full transparency and Ms. Vitkova received from me a very significant flow of information. On the other hand the buyer had an enormous and continuous flow of questions. Ms. Vitkova made a great professional job and all her best to satisfy the seller AND the buyer. Ms. Vitkova is not only selling product she is also fully representing REMAX professionalism, understanding the needs of seller and buyer to ensure the best match, simple and happy business. On first day of visit, even with high price the house has been reserved and complete process (not considering COVID issue) went very fast. Thanks to REMAX for such employees culture and big thanks to Mr. Vitkova. I strongly recommends Ms. Vitkova as agent."

Hodnocení: 10/10

"Hodnoceni pani Barbory Vitkové za výbornou...."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Bezproblémová domluva, vstřícnost, rychlé a seriózní jednání."

Hodnocení: 10/10

"Práci paní Barbory Vítkové není opravdu co vytknout!! Její přístup byl po celou dobu velmi iniciativní a profesionální a to i přesto, že se nejednalo o jednoduchý obchod. Provedla nás celým prodejem nemovitosti trpělivě, dotazy a zádrhely řešila vždy s maximálním nasazením a byla připravena jednat i ve svém volném čase. Pokud bych někdy v budoucnu kupoval /prodával nemovitost, určitě se na ní znovu obrátím."

Hodnocení: 10/10

"S paní makléřkou máme zkušenost už podruhé, a opět naprostá spokojenost. Velmi vstřícná, ochotná, rychlá a profesionální."

Hodnocení: 10/10

"Vysoká kvalita."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem naprosto spokojena, veškeré záležitosti paní makléřka zařídila, výborná komunikace, příjemné vystupování a osobní přístup. Rozhodně doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Paní Vítkovou hodnotíme velice kladně.Zakázku vyřídila v krátkém čase.Provedla profesionální práci."

Hodnocení: 10/10

"S paní Vítkovou byla radost spolupracovat. Byla vždy tam, kde měla být, vyřídila vždy vše, co slíbila vyřídit a připravila vždy vše, co slíbila připravit. Kromě toho vždy vystupovala přátelsky a příjemně. Nad rámec svých běžných povinností komunikovala s nepřátelsky naladěnými uživateli bytu a dokázala je přimět k oboustranně přijatelné dohodě."

Hodnocení: 10/10

"S prací paní Vítkové jsem velmi spokojená. Je ochotná, vstřícná a je s ní dobrá spolupráce. Doporučuji."

Hodnocení: 10/10