Jan Stárek

Specializace - jazyk

  • - Němčina

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 721 837 670
E-mail jan.starek@re-max.cz
Web www.starekreality.cz
Adresa RE/MAX Profil
RE/MAX Profil, Vodňanská 36
383 01 Prachatice, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně 100% Club Gold

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Pan Stárek je fundovaný makléř, má vynikající přehled o realitním trhu a jeho jednání je na vysoké profesionální úrovni. Všem,kdo mají zájem prodat nebo koupit realitu, bych pana Stárka vřele doporučil. Zdenek Wagner"

Hodnocení: 10/10

"Místo klasického hodnocení bych za sebe rád napsal větu: „Neházejme všechny makléře do jednoho pytle“. Moje první zkušenost s prodejem přes RK nebyla dobrá, byla doslova hrozná a říkal jsem si, již nikdy víc. Avšak nakonec jsem při prodeji druhé své nemovitosti dal na doporučení svého dobrého známého (člověka náročného na sebe i své okolí) a rozhodně jsem nelitoval. Byl mi doporučen realitní makléř p. Stárek a musím naprosto kriticky říct, že jeho práci a jednání nešlo absolutně nic vytknout=byla naprosto profesionální a jedním slovem perfektní. Zcela změnila můj pochroumaný názor na realitní makléře, je to opravdu jen o lidech a jejich přístupu, jako v každém jiném oboru jsou lidé kvalitní a nekvalitní. Pan Stárek patří rozhodně do té skupiny kvalitních. Mé velké díky, Ing. Karel Vácha"

Hodnocení: 10/10

"Děkujeme panu Stárkovi za rychlý a bezproblémový prodej naší nemovitosti. Velmi si ceníme osobní invence, kdy nám pan Stárek pomohl s úkony, které se primárně netýkaly služeb RK. Od nás jednoznačné doporučení, Karel a Věra Benešovi"

Hodnocení: 10/10

"Pana Stárka si cením pro jeho vysoce profesionální a zároveň lidský přístup. Jsem velice ráda, že jsem si pana Stárka vybrala, prodej nemovitosti proběhl rychle a bez komplikací. Miroslava Kalinová"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 721 837 670
E-mail jan.starek@re-max.cz
Web www.starekreality.cz
Adresa RE/MAX Profil
RE/MAX Profil, Vodňanská 36
383 01 Prachatice, Česká republika

Každá nemovitost má svého cílového zákazníka.Pomohu Vám tu Vaši prodat, koupit, pronajmout... Nabízím kompletní servis, poradenství, osobní přístup a žádné starosti pro Vás.

 

 

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MAKLÉŘ KANCELÁŘE RE/MAX PROFIL V LETECH 2013 - 2018

 

NEJLEPŠÍ MAKLÉŘ  RE/MAX ČESKÁ REPUBLIKA ZA 01/2015 - 1. MÍSTO

NEJLEPŠÍ MAKLÉŘ  RE/MAX ČESKÁ REPUBLIKA ZA 02/2016 - 1. MÍSTO

NEJLEPŠÍ MAKLÉŘ  RE/MAX ČESKÁ REPUBLIKA ZA 05/2017 - 2. MÍSTO