Bc. Eva Rozsypalová

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Pozemky
  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 778 517 101
E-mail eva.rozsypalova@re-max.cz
Web www.re-max.cz/progress
Adresa RE/MAX Progress
RE/MAX Progress, Vodní 5178
760 01 Zlín, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

Bez slovního hodnocení zákazníka.

Hodnocení: 10/10

"promptní, seriozní jednání, spokojenost"

Hodnocení: 10/10

"solidní, promptní jednání, celková spokojenost"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální servis"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 778 517 101
E-mail eva.rozsypalova@re-max.cz
Web www.re-max.cz/progress
Adresa RE/MAX Progress
RE/MAX Progress, Vodní 5178
760 01 Zlín, Česká republika

V realitách pracuji od roku 2008. 

Zjistila jsem, že mě tato práce baví, naplňuje a dává mému životu smysl.

Abych si dokázala, že to s realitami myslím naprosto vážně, začala jsem svůj volný čas věnovat vzdělávání se v realitním oboru a zahájila jsem studium Vysoké školy realitní – institut Franka Dysona obor Oceňování nemovitostí. Studium jsem úspěšně dokončila. Troufám si říci, že toto studium spojené s praxí mi pomohlo stát se profesionálem v oboru. Dokážu odborně posoudit a ocenit Vaši nemovitost.

Mám praktické zkušenosti se schvalovacím procesem úvěrů na bydlení a to v několika bankovních domech. Díky tomu znám klady a zápory jednotlivých bank a dokážu své klienty nasměrovat na tu správnou. 

Pracovitost, cílevědomost, vytrvalost, sen, touha dokázat sobě a ostatním, že mám vůli uspět, mě drží na trhu již 10let.

Reference mých klientů:

Vážená paní Rozsypalová

Chtěl bych Vám ještě jednou i písemně poděkovat za Vaše vysoce profesionální realitní služby při prodeji našeho bytu v Morkovicích Slížanech.

Ještě jednou s manželkou Vám děkujeme a přejeme Vám v budoucnu hodně osobních a profesionálních ůspěchů.

Dipl. Ing. Jan Egyud s manželkou

 

Paní Rozsypalová,

dovolte mi ještě jednou poděkovat za Váš vysoce profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti. Vaše rady, odbornost a všeobecný přehled nás vedl k rychlému a úspěšnému prodeji. Ještě jednou díky a pokud se na nás někdo obrátí s radou na dobrého makléře, rozhodně Vás doporučíme dál.

manželé Čechovi

 

Ráda bych poděkovala za skvělé služby v oblasti realit. Jsem ráda, že mám ve Vás člověka, na kterého se mohu se správou svých realit s naprostou důvěrou obrátit a vím, že mi poskytne ty nejlepší služby.

S přáním hezkého dne

Soňa Bolfová

 

Nemohli jsme prodat dům více jak 2 roky. Vyzkoušeli jsme různé realitní kanceláře. Potom jsme dostali dobré doporučení na paní Rozsypalovou, která nám v prvotní fázi jen doporučila nejdříve nemovitost přestat inzerovat. Nejdříve jsme byli v šoku, že se hned nevrhla jako ostatní makléři k podpisu zprostředkovatelské smlouvy se slibem, že dům ihned prodá. Po předem určené době začala paní Rozsypalová náš dům inzerovat. Dokonce odmítla jednoho ze zájemců s nabídkou velice nízké ceny, se kterou jsme již chtěli souhlasit a dům byl prodán do půl roku od začátku inzerce.

Jako třešnička na dortu byla pomoc s daňovým přiznáním, komunikace na finančním úřadě a rady ohledně daně z příjmu. Opravdu všeobecný přehled. Tato paní ví moc dobře co dělá.

manželé Malíkovi

Krásná kancelář a výborná makléřka-jako bonus-pomáhá lidem k lepšímu bydlení.Díky za skvělé služby.

Zdeňka Benešová

 

Profesionální služby, mohu vřele doporučit!

A.Z.

 

Bylo mi ctí potkat se s vašimi službami, které umíte dotáhnout až do cíle. Žádné plané řeči, ale dokonalá realita. Věřím, že podobně to zažijí lidé, kteří za vámi přijdou se stejnou nadějí, jako před nedávnem moje rodina. Jsem vám vděčný. Řekl bych, že na Kroměřížsku nemáte konkurenci. Dál jsem nedohlédl, ale nedovedu si v realitách představit pro teď nic lepšího, než vás. Šest let jsme prodávali s různými realitkami a nic .... Při velmi podobném nastavení prodeje jste to dokázali za pár měsíců. Jak jste řekli, tak to také bylo :-) Skvělá práce! 
Ještě jednou velký dík vám.

Roman Posolda, Kroměříž