Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Michaela Černíková - RE/MAX Progress

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Michaela Černíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 65622090.

Michaela Černíková

 Prodáváte? Kupujete? Zavolejte , neváhejte : ) ...  za 15 let mé realitní praxe jsem díky svému pracovnímu nasazení a referencím spokojených klientů rozšířila svou působnost z rodných Litoměřic na celou ČR a získala řadu mezinárodních realitních ocenění.  Postarám se o prodej Vaší nemovitosti, jako by to byla má vlastní !

Makléřka - RE/MAX Progress

Telefon:
+420 724 505 659
Adresa:
Vodní 5178
76001 Zlín

Vzdělání a ocenění

Hall of Fame CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

LÁZNĚ TOUŠEŇ RESORT

LÁZNĚ TOUŠEŇ RESORT
LÁZNĚ TOUŠEŇ RESORT
LÁZNĚ TOUŠEŇ RESORT
LÁZNĚ TOUŠEŇ RESORT

CRM

CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ
CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ
CRM
CRM

HOF

VÁŠ REALITNÍ MAKLÉŘ

Realizace

Reference

"Maximální spokojenost. Vstřícnost, komunikace a poradenství vše na výbornou. "

Hodnocení: 5/5

"S prací paní Černíkové jsem nadmíru spokojena. Je velmi pracovitá, akční, časově přizpůsobivá, milá a za všech okolností si umí zachovat humor a upřímný úsměv na tváři. Důstojně a neúnavně prezentovala moji nemovitost, která je již úspěšně prodána. Provedla mne šíleným bludištěm papírů týkajících se hypotéky, katastru a právních dokumentů , kterým já-prostý občan vůbec nerozumím. Vše předem připraveno, vysvětleno, vykonáno, takže jsem nemusela vůbec nic zařizovat. Tak takto si představuji perfektní službu! Děkuji Vám paní Černíková."

Hodnocení: 5/5

"Výborná maklerka.Nevtiravy přístup,prirozene chování.Velmi mila a ochotna."

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, rychlost, vstřícnost. Jsem naprosto spokojen a není co vytknout."

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková je velmi profesionální a zároveň empatická makléřka, vždy byla v případě potřeby na příjmu a poradila v každém kroku při prodeji nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Makléřka prodávající mou nemovitost vykonala svou práci výborně. Její strategie prodeje, profesionální jednání s potenciálními kupci a úspěšné uzavření obchodu překonalo má očekávání. Byla jsem nadmíru spokojená s její prací a ráda ji doporučím všem, kteří potřebují prodat svou nemovitost."

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková umí naslouchat, poradit a profesionálně provést svou práci. Byl jsem mile překvapen jejím přístupem při prodeji domu."

Hodnocení: 5/5

"Pěkné jednání ,služby naprosto v pořádku. Komunikace naprosto skvělá. Doporučuji "

Hodnocení: 5/5

"Vždy skvělá komunikace a spolupráce. Profesionál. "

Hodnocení: 5/5

"Perfekní služby"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den ,byl jsem velmi spokojený, přístupem, ochotou a se vším poradenstvím "

Hodnocení: 5/5

"skvělá komunikace, profesionální přístup, ochotná kdykoli pomoci"

Hodnocení: 5/5

"Skvělá komunikace, rychlost vyřízení, časová flexibilita (když bylo potřeba, paní Černíková si vždy našla chvilku času). Až budu opět řešit nějakou podobnou situaci, vždy se obrátím právě za paní Černíkovou. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková je opravdu profesionál. Vše nám vysvětlila, byla nonstop na telefonu a odpověděla nám na všechny otázky, které jsme na ní chrlili. Každý postup nám srozumitelně vysvětlila"

Hodnocení: 5/5

"Moc děkuji paní Černíkové, diky které byl pro mě prodej bytu bez stresu. Komunikace s ní je perfektní, je milá, velmi flexibilní zpravidla nic nebylo problém. Přeji paní Černíkové mnoho úspěšných prodejů a spokojené klienty jako jsem byla já. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Michaela Černíková, velmi milá, spolehlivá, diskrétní a rychlost prodeje bytu jsem nečekala. Opravdu musím jen chválit jak rychle paní našla kupce. Vždy mi vše vysvětlila a pomohla s vyřešení. Moc děkuji . "

Hodnocení: 5/5

"Ano , s paní makléřkou jsme byli velice spokojeni.Precizní a výborná komunikace....poradí a zodpoví vše co potřebujete. ...určitě doporučujeme .....!!!"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, vše probíhalo k naprosté spokojenosti. Makléřka představila plán prodeje, zodpověděli jsme si několik dotazů a následně došlo k podpisu smlouvy. O všech následných krocích mne informovala dostatečně dopředu a postupovali jsme dle domluveného harmonogramu. Makléřka byla časově flexibilní, tedy jsme veškeré následné kroky výborně koordinovali a nedocházelo k žádným prodlevám. Za mě naprostá spokojenost a mohu jen doporučit dále."

Hodnocení: 5/5

"naprosto perfektní servis spojený s prodejem nemovitosti, ideální organizace časového harmonogramu, vždy profesionální příprava a hodnocení. Příjemné vystupování"

Hodnocení: 5/5

"S paní Černíkovou máme naprosto skvělou zkušenost. Je to pro nás jasná volba již několik let. Doporučujeme všem! Děkujeme "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S paní Černíkovou jsem byla moc spokojená, profesionální přístup, milé vystupování. Určitě doporučím dále."

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla velmi ochotná a pro prodej našeho domu udělala maximum. Vše stihla v termínu, jak slíbila. Za mě jí patří obrovských dík a všem ostatním ji vřele doporučuji. "

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych napsala hodnocení stručné, znělo by spokojenost, avšak by to nebylo zcela výstižné. Se službami paní Černíkové jsem velmi spokojena. Je vstřícná, ochotná, komunikativní, chápající a především v mém případě musím vyzdvihnout její vlastnost, kterou si na ní cením, že je velmi a velmi trpělivá. Já bych o její osobě mohla vypsat další kladné vlastnosti a upřímně musím říci, že já být na jejím místě a mít sebe jako klienta, tak nevím nevím, zda bych neskončila u "Chocholouška". Přiznávám, že to se mnou neměla jednoduché, jelikož některé věci nešly tak, jak bych si představovala. V této situaci, kdy jsem podléhala stresu a zoufalství, se mě snažila podpořit a vše opakovaně vysvětlit. Děkuji i za její psychickou podporu. Paní Černíková je určitě odborníkem ve svém oboru, má dostatek znalostí, kterých si cením. Z mojí strany jí děkuji za její lidský přistup, pochopení a slova podpory. Za některá její slova podpory jsem jí vděčná, avšak mnohdy to z mojí komunikace tak nemuselo vypadat. Děkuji jí za kus odvedené práce, jelikož bez jejího nasazení, aktivity, ochoty, vstřícnosti a pochopení by vůbec nedošlo k mé naprosté spokojenosti, kdy mám prodáno a zároveň i koupeno. Pro mě dobrý základ začít nový život. Děkuji za vše paní Černíková ......."

Hodnocení: 5/5

"Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Černíkové za opakovanou skvělou spolupráci, profesionální přístup, jednání a ochotu. Její služby mohu jen vřele doporučit. Děkuji "

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíkovou jsme už oslovili 2x,naprostá spokojenost vše řeší rychle i ve večerních hodinách. Se vším dobře poradí, jsme rádi že jsme hned volali právě jí. S důvěrou a spokojeností můžu velmi doporučit. Děkuji za velmi rychlí prodej nemovitostí a vyřízení. Machovi"

Hodnocení: 5/5

"S paní Černíkovou jsme byli velice spokojeni. Lépe jsme si vybrat nemohli. Je to člověk na správném místě. Troufám si říci, že je to špička v oboru. Její profesionální, lidský přístup, ochota, vstřícnost, trpělivost.. mohla bych těch vlastností vypsat tolik.. Člověk, který vás vůbec nezná a tolik vám dokáže pomoci, to se jentak nevidí. Všichni moc dobře víme, že paní Černíková nouzi o klienty rozhodně nemá. Takže nás v tom všem mohla klidně nechat vykoupat. Našli jsme si dům ke koupi, prodej našeho bytu jsme měli domluvený. Jenže v den, kdy jsme poslali zálohu na dům, nám kupec z prodeje bytu couvl. Paní Černíkovou jsme kontaktovali v osm hodin večer. Neváhala ani vteřinu a chtěla nám pomoci. I přesto, že následující den měla dost práce, čas si na nás udělala. Bohužel, teď pro nás z nepochopitelného důvodu, jsme její služby ráno odmítli a důvod? Našli jsme ve schránce lísteček s číslem a zájmem o koupi bytu. Ze zoufalství, kdy jsme potřebovali rychle prodat náš byt jsem pustila cizího pána do bytu, z kterého se nakonec vyklubal realitní makléř, který jen sliboval a sliboval. Ještě musím podotknout, že paní Černíková vzala naše odmítnutí mile a ještě nám popřála štěstí a varovala mě, co nás čeká. Na prodej jsme hodně spěchali a následující den se nedělo i přes sliby vůbec nic. Další den mi paní Černíková volala, zajímalo jí jak jsme na tom, kolik už u nás bylo zájemců apod.. Samozřejmě nikdo. I přesto, že nemusela, ozvala se. Řekli jsme si, že nikoho jiného nechceme. Opět si udělala ihned čas, byt jsme nafotili, vše nám vysvětlila a postarala se, aby vše proběhlo rychle. Během dvou dnů nám našla kupce. Jsme jí nesmírně vděční. O všech krocích nás informovala, mohli jsme se 100% spolehnout. Vše proběhlo rychle, ta aktivita okolo prodeje. Kéž by svoji práci takhle dělal každý. Paní Černíkovou budeme doporučovat všude, kde to půjde. Takového člověka si lidé musí vážit. Nejlepší realitní makléřka se srdcem na pravém místě."

Hodnocení: 5/5

"Aktivni, ochotna, rychla, spolehliva, trpeliva. Nic nebyl problem, krasna komunikace i vysledek :-)."

Hodnocení: 5/5

"S paní Černíkovou jsme byli velice spokojený. Vždy byla k dispozici, vše trpělivě vysvětlila, poradila i zařídila. Byla to naše první zkušenost a rozhodně nelitujeme. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková je velmi milá a ochotná, s profesionálním přístupem."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S paní Černíkovou jsem prodávala dvě nemovitosti. Byla jsem maximálně spokojena. Profesionální i osobní přístup na perfektní úrovni. Skvělá komunikace.Všem doporučuji . V.Cyrkvová"

Hodnocení: 5/5

"s jednáním a kvalitě poskytovaných služeb jsem velice spokojen.Hodnotím i osobní přístup k mému případu kdy prožívám těžké chvíle.Važte si takových pracovníků S pozdravem Josef Mašín"

Hodnocení: 5/5

"Super spolupráce. Pružné a rychlé reakce."

Hodnocení: 5/5

"Brilantní"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ještě jednou bychom rádi poděkovali realitní makléřce Michaele Černíkové za zprostředkování prodeje nemovitosti.Lépe jsme si vybrat nemohli "

Hodnocení: 5/5

"S makléřkou spokojenost jako vždy. Rychlá a ochotná."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ochotná,milá,vstřícná a trpělivá."

Hodnocení: 5/5

"S paní Černíkovou byla výborná komunikace, vše kolem bytu zařídila, vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pani Cernikova je uzasny clovek profesionalni i lidsky pristup. Vsem jeji sluzby doporucuji!!!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ochotna vstricna trpeliva mila"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, přitom milá, vřícná a lidská. Všem doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální přístup!!!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla velmi profesionální, vstřícná a lidsky milá. Jednala na rovinu, nic nezanedbala. Víc takových lidí v oblasti realit."

Hodnocení: 5/5

"super, super, super"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, operativnost,"

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková je absolutně profesiální makléřka poskytující služby na špičkové úrovni. Vše řádně vysvětlila a maximálně se nám věnovala. Je vidět, že svou práci dělá ráda a na klientech ji opravdu záleží. Milá, vstřícná a lidská. Nemohli jsme si vybrat lépe!"

Hodnocení: 5/5

"Vstřícnost,ochota,pečlivost,empatie,dochvilnost, citlivost,profesionální přístup ale ne odtažitost. Organizační schopnosti."

Hodnocení: 5/5

"Michaela byla velmi mila, profesionalni. Spoluprace s ni byla super."

Hodnocení: 5/5

"Dokonale spolehlivá, slušná, chytrá, pracovitá...její špičková a profesionální práce spojená s dokonalou přirozeností nelze obsáhnout v tak krátkém hodnocení! Je dokonalá!"

Hodnocení: 5/5

"Nejlepší makleřka kterou jsem potkala!"

Hodnocení: 5/5

"Skvělá spolupráce.Byla jsem velmi spokojená a určitě doporučím i ostatním.Ještě jednou děkuji.Janů"

Hodnocení: 5/5

"Velice ochotná, profesionálně vystupující makléřka."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Michaela moc příjemná a ochotná. Své práci opravdu rozumí"

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková je výborná makléřka na správném místě, která řekla že nemovitost prodá a také jí prodala!, výborná spolupráce, profesionální přístup, příjemné chování a spolehlivost. Děkujem. Všem doporučuji !!!!."

Hodnocení: 5/5

"Míše Černíkové moc děkuji za prodej RD. Vše potřebné mi vysvětlila a když jsem potřebovala radu nebo něčemu nerozuměla, hned mi vše vysvětlila. Prodej byl velmi rychlý. Je to opravdová profesionálka ve svém oboru. Když Míša řekne, že to prodá, tak to opravdu prodá "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ferove jednani,rychlost"

Hodnocení: 5/5

"určitě doporučuji..."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, milá, vstřícná, schopna zařídit nemožné."

Hodnocení: 5/5

"Vstřícné, spolehlivé a ochotné jednání."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a reprezentativní vystupování. Konstruktivní řešení vyvstalých problémů a lidský přístup. DĚKUJEME!"

Hodnocení: 5/5

"Velice jsme ocenili osobní přístup makléřky a zejména její velmi citlivé jednání s naší babičkou, která se loučila s domkem plným vzpomínek. Měli jsme obavu z toho, aby se prodej příliš neprotahoval a aby nedošlo k nějakým poškozením neužívaného domku vlivem zimního počasí. Byli jsme velmi mile překvapeni, jak se podařilo v nabídce vystihnout to podstatné, a tím pádem i zrealizovat prodej v opravdu krátkém čase. Služby makléřky Michaely Černíkové budeme určitě velmi rádi doporučovat."

Hodnocení: 5/5

"Vše bez problému, včas a s úsměvem. Žádné zbytečné sliby, jednání na rovinu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pani Cernikova je maximalni profesional, ochotna, vstricna, flexibilni, schopna resit i neocekavane situace k maximalni spokojenosti klienta. Byli jsme nadmiru spokojeni s jejimi sluzbami a vrele doporucujeme i ostatnim klientum. Pena"

Hodnocení: 5/5

"Skělá práce!"

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme makléřce Michaele Černíkové za ochotu a profesionální přístup při prodeji našeho bytu.Chtěli bychom vyzvednout její nadstandardní péči a odbornost v realitním oboru.Realizace prodeje nás přesvědčila,že jsme zvolili tu správnou realitní makléřku. S pozdravem Chomátovi"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, tímto bych chtěla moc poděkovat za skvělou spolupráci s Míšou Černíkovou. Od samého začátku se prodeji plně věnovala a odvedla skvělou práci. Je prakticky kdykoli k dispozici :-) a nestalo se nám, že bychom ji někdy nezastihli nebo by se nám zpět neozvala. Po předchozí zkušenosti s jinou realitní kanceláří, kde se prodej táhl a makléř neprojevoval zájem, jsem byli opravdu moc mile překvapeni přístupem Míši. Kdybychom ještě někdy potřebovali využít služby realitní kanceláře tak vím, že by to nebyl nikdo jiný než paní Černíková. Všem můžu jen doporučit :-) Míšo díky moc a přeji Vám ve Vaší kariéře mnoho úspěchů a hodně spokojených klientů "

Hodnocení: 5/5

"Vzhledem k tomu, že znám paní Černíkovou osobně již pár let i po pracovní stránce, byla to jasná volba. Ale i tak její profesionální servis a osobní přistup předčil mé očekávání. Měla jsem z jejího jednání pocit, že jsem jediným klientem, kterého má na starosti. Dobrá práce Míšo."

Hodnocení: 5/5

"Super komunikace paní Michaelu určitě doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, moc děkuji Michaele Černíkové za pomoc s prodejem RD. Z jejího přístupu ke klientům plyne maximální vstřícnost, časová flexibilita a především lidskost. Jako s absolutním neznalcem v této profesi se mnou paní Čeníková měla maximální trpělivost při vysvětlováním všech fází a úkonů, které byly třeba od začátku do konce. Nalezení nového majitele a vše potřebné provedla v bleskově krátkou dobu s perfektní informovaností pro mne i kupující. Jsem moc ráda, že jsem poznala člověka, který v dnešní době a tomto oboru má profesionální přístup s vřelým lidským přístupem. Budu li v budoucnu opět potřebovat služby RK, obrátím se ze 100% jistotou právě na ní. Mockrát děkuji, Věra Mikulová"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ohodnotit službu Míši Černíkové ? Myslím, že jsem zvolil profesionála a když mi má teta z Kanady řekla, tak ten můj pozemek prodej, že to bude zase další trápení, dohadování, jednání se zájemci o koupi .... nic takového se nestalo, no prostě jsem zavolal Míše Černíkové z Remaxu a ono to šlo vlastně .... úplně samo ... největší zátěž byla jen napsat něco o pozemku .... a bylo to, nevím jak to udělala, ale prostě zavolala : " mám kupce " , teta přiletěla na týden na návštěvu do Čech ( alespoň jsem ji viděl :-), podepsala a bylo ... zdá se vám to neskutečné ? Mě už ne. Prostě když Míša řekne, že to prodá a zařídí vše potřebné tak tomu věřte .. ona to opravdu umí, jo a peníze ? :-) k nezaplacení .... všechno... to bylo fakt strašně rychlé ... Ještě jednou děkuji za super profesionální výkon ....Remax doufám ví, kdo nosí jeho značku. Míša rozhodně "

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální postup, osobní přístup, vstřícnost, okamžité odpovědi na dotazy, znalost chování realitního trhu. S paní Černíkovou spolupracujeme již několik let."

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková je profesionál, který svojí práci a znalost trhu v regionu zná bez výhrad. Má specifický přístup ke klientovi a ovládá dobře psychologii obchodu a tím, dosáhla rychlého prodeje naší nemovitosti. "

Hodnocení: 5/5

"Tak nějak si představuji realitního makléře, paní Černíková aktivně řešila prodej nemovitosti, přizpůsobila se časovým termínům prohlídek a věnovala veškeré úsilí ke spokojenosti klientů - jak kupujícího tak prodávajícího. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková byla dokonalá,vše bylo v pořádku ajejí jednání je neuvěřitelné,je příjemná,vše rychle vyřídí a nic pro ní není problém."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Se spoluprací s paní Černíkovou jsem byl nadmíru spokojený, její přístup je profesionální a zároveň osobní v tom nejlepším smyslu slova. Dá se na ni spolehnout, když je potřeba, tak poradí a na dotazy reaguje okamžitě. Prodej nemovitosti proběhl rychle, bez komplikací a ke spokojenosti obou stran. Všem zájemcům o zprostředkování prodeje nemovitosti spolupráci s paní Černíkovou (a s RE/MAXem) vřele doporučuji. "

Hodnocení: 5/5

"Taková kvalitní makléřka jako je paní Černíková se jen tak nenajde.Vždy si na nás udělala čas a se vším poradila.Ve všem vyšla vstříc.Prostě nemá chybu!"

Hodnocení: 5/5

"Jsem velmi spokojen, po celou dobu prodeje byla paní Černíková velmi ochotná, vždy mě informovala o možnostech a následný prodej byl velmi plynulý a rychlý z pohledu vyřízení smluv atd. Jednala jako velký profesionál."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"vstřícný a zároveň profesiolální přístup"

Hodnocení: 5/5

"Věc: spokojenost s realitní makléřkou paní Michaelou Černíkovou Co se týká mé spolupráce s paní Černíkovou, tak tady bych chtěl konstatovat, že mé zkušenosti jsou v tomto směru velmi pozitivní, paní Černíková myslím poskytuje (musím mluvit za stranu pronajímatele) služby vysoko nad rámec toho co je běžné, ve smyslu vyhledání vhodného nájemce, spolupráce s předáním bytu, podpisu smluv, předávání dokladů apod. Se spoluprácí s paní Černíkovou jsem velmi spokojen. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi aktvní a fundovaná"

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíková vždy splnila to na čem jsme se dohodli, její přístup je velmi profesionální, vždy přidá něco navíc. S jejím přístupem jsem byl vždy spokojen."

Hodnocení: 5/5

"Díky makléřce jsem se nemusela o nic starat, vše zařídila... Profesionální jednání, spolehlivost, rychlost a příjemné chování.... Děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Černíkovou mohu vřele doporučit každému kde zamýšlí prodat/pronajmou nebo koupit nemovitost. Vstřícné jednání, rychlost, dochvilnost, prostě vše jak má být. Byla jsem maximálně spokojena. Martina Holá"

Hodnocení: 5/5