Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jiří Völfl - RE/MAX Search

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jiří Völfl

Majitel kanceláře - RE/MAX Search

Telefon:
+420 604 286 504
Adresa:
Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov

Vzdělání a ocenění

CRM ISO 17024

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Podrobné informace

Klamovka a okolí - má expertní oblast

Jsem smíchovský realitní makléř, jehož primární expertní oblastí je jedno z nejkrásnějších míst v Praze, jižní svah mezi Strahovem a Motolským potokem.

Starou, původně viniční a již pár století rezidenční oblast Klamovky, Perníkářky, Hřebenek, Klikovky, Skalky, Císařky jsem sám objevil již před pětadvaceti lety a od té doby zde se svou rodinou žiji.

Nemusím dodávat, že zde znám většinu místních, každý dům, místní specifika a realitní potřeby lidí, kteří zde žijí nebo kteří zde žít chtějí. Pro místní rezidenty pracuji jako makléř rodinný, který se umí o realitní potřeby místních usedlíků kompletně postarat napříč generacemi. K výše uvedené profilaci mě opravňuje již více než 500 realizovaných případů s osobním poděkováním naprosté většiny klientů.

Dovoluji si řici, že férové jednání a stále se vylepšující servis je mou doménou, máte-li nebo budete-li mít v budoucnu Vy a Vaši blízcí jakékoli realitní potřeby, neváhejte mne kontaktovat.

Má hlavní role v RE/MAX Search

S mou manželkou se jako majitelé snažíme u nás v kanceláři vytvářet nejlepší zázemí pro nejlepší realitní makléře.

Mou hlavní rolí je hledání příležitostí, nových postupů, nástrojů, které našim makléřům vytváří podmínky, umožňující odvádět ve prospěch jejich klientů kvalitní práci na vysoce profesionální úrovni.

Respekt k našim partnerům je základním předpokladem naší práce, finálním cílem dlouhodobé spolupráce je pak maximální spokojenost všech zúčastněných. 

Naše kancelář na Andělu

Naše neocenitelné zázemí
Naše neocenitelné zázemí
Naši nejpracovitější kolegové
Naši nejpracovitější kolegové

Více o mně

Realizace

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"S panem Völflem spolupracuji již nějakou dobu, vždy mi velice dobře poradil a pomohl. Vše zařídil bez nejmenších problémů, na mě již čekalo pouze podepsání smluv. S nejlepším svědomím ho mohu doporučit. "

Hodnocení: 5/5

"Vse bylo tak, jak jsme si rekli . Pokud byla nejaka zmena, vzdy jsme se vse vcas dozvedeli. Dokazal nam ve vsem poradit a byl nam vzdy k dispozici. "

Hodnocení: 5/5

"Naprosto dokonalé. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Jedním slovem - Profesionál. Pan Völfl je ten pravý, kterého bych všem doporučila. Osobním přístupem k požadavkům klienta, vstřícností, flexibilitou, schopností zajistit veškeré náležitosti stran prezentace a prohlídky zájemců o nemovitost, průběžnou informovanost o průběhu prodeje, jednáním s advokátní kanceláří, vypracováním smluv, zařízením převodů na katastrálním úřadu a převodu energií na nového majitele, tím vším si získal můj obdiv a poděkování. Poděkování patří i jeho spolupracovníkům. Pan Völfl je pro mne makléřem číslo jedna a budu ho všude doporučovat. "

Hodnocení: 5/5

"Spoluprace s panem Völflem byla vynikajici. Vzdycky jednal velmi profesionalne, dodrzoval to na cem jsme se dohodli, prubezne a podrobne nas informoval o vsech podstatnych vecech tykajicich se prodeje naseho domu. Na nase pozadavky reagoval rychle a dovedl se nam casove prizpusobit. Prodej probehl velmi rychle a hladce. Prostrednictvim REMAX Search jsme ziskali kompletni servis - od bezvadne prezentace naseho domu az po prepsani energii na nove majitele. REMAX Search a pana Völfla vsem vrele doporucujeme."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto super servis ."

Hodnocení: 5/5

"Pan Völfl je profesionál na svém místě,byli jsme s jeho prací i vystupováním velmi spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Vše bylo naprosto v pořádku. "

Hodnocení: 5/5

"S panem makléřem jsem byla velmi spokojená. Byla to naše již druhá spolupráce, vždy byl perfektně připravený k jednání a schuzkám a k tomu velice příjemný a to je v dnešní době velké plus za nás spokojenost"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Se všemi službami jsem byla spokojená, jednání, ochota a spolehlivost makléře, vše bylo v naprostém pořádku a bylo podle mých představ."

Hodnocení: 5/5

"Vše proběhlo velmi rychle a bez problémů. Pan Völfl znal odpověď na každou moji otázku. Vzhledem k mé časové vytíženosti oceňuji jeho samostatnost a minimální potřebu mé přítomnosti v průběhu celého prodeje. Děkuji za spolupráci!"

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost, profesionalita, rychlost. Vřele doporučuji všem. Kdybych kdykoliv něco kupoval nebo prodával ohledně nemovitosti určitě oslovím opět pana Völfla."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Přicházím s hodnocením pana Jiřího Völfla č.9, a to s tím, že dosáhnout desítku není v žádném oboru možné, úsměv. Bartolšic L."

Hodnocení: 5/5

"Složitosti byly zvládnuty."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pan Volfl je naprosty profesional. Od pocatku jsem k nemu citil absolutni duveru a tu nezklamal. Jeho pristup byl individualni, empaticky a pruzny. Za mne ma pan Volfl jednoznacne 100% a mohu spolupraci s nim jenom doporucit. Jiri Bily"

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionalni , pan Volfl zorganizoval vse nad ramec specifikovanych ve smlouve, vsechny me prosby o zarizeni toho a onoho byly promtne zorganizovany. Vse probehlo bez problemu prestoze ziji v zahranici a cela trancakce probehla na zaklade emailu. Happy customer."

Hodnocení: 5/5

"S panem Jiřím Völflem jsem uskutečnila prodej tří nemovitostí. Spolupráce s nim byla zcela bezkonfliktní a pro mne velice příjemná. Byl vždy velice profesionální a ochotný, přizpůsobit se možnostem klienta. S panem Völflem budu i nadále spolupracovat a všem potenciálním zájemcům ho mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Pan Jiří Völfl se kterým jsem měla možnost téměř rok spolupracovat při prodeji mých nemovitostí je spolehlivý, ochotný a komunikativní makléř. Práce s ním byla pro mne velmi příjemná a mohu ho dalším zájemcům doporučit. Umí dotáhnout celou kauzu do zdárného konce bez stresů a komplikací. "

Hodnocení: 5/5

"Služba byla poskytována s vysokou profesionalitou, s přesným dodržováním dohodnutých pravidel, časovou přesností a v neposlední míře s lidským přístupem a pochopením potřeb klienta."

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych touto cestou vyjádřila obrovské díky panu Jiřímu Völflovi, který je velký profesionál a v případě, že bych ještě někdy potřebovala služby realitního makléře, pak on je má volba. Z mé strany pouze samá pozitiva. "

Hodnocení: 5/5

"Rychlé, profesionální, velmi vstřícné jednání. "

Hodnocení: 5/5

"Kvalita velmi dobra, vyborna komunikace a dotiahnute veci ako sme sa dohodli. uplna spokojnost."

Hodnocení: 5/5

"Pan Wölfl je jediný slušný makléř, kterého znám, navíc na vysoké profesionální úrovni. V budoucnosti se na něj opět budu obracet."

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální a zároveň osobní přístup ke klientovi. Mohu jen doporučit. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala služby realitní kanceláře, oslovím opět pana Jiřího Völfla."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivost a velké pracovní úsilí."

Hodnocení: 5/5

"Rychlé jednání, spolehlivost."

Hodnocení: 5/5

"Mohu Re/max - makléře Jiřího Völfla jen a jen doporučit. Skvělé až nadstandardní služby a jednání."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, poskytnuté služby o kterých mě přesvědčil pan Jiří Voelfl, zdaleka předčily mé očekávání, jakým způsobem je možné prodat nemovitost.byl po celou dobu prodeje spíše jako můj kamarád než makléř. PS: jen tak dál děkuji Michal Kudláček "

Hodnocení: 5/5

"Ochota, slušné chování, vstřícnost, flexibilita."

Hodnocení: 5/5

"Skvělý přístup,velice rychlé jednání,spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"rychlý a spolehlivý servis, příjemné jednání, pan makléř byl velice ochotný nám vše vysvětlit, co se týkalo smlouvy a záležitostí spojených s úřady"

Hodnocení: 5/5

"S panem Jiřím Völflem jsem byla velice spokojená. Nejen, že je to velmi milý a ochotný člověk s kladným přístupem ke své práci, ale také veškeré služby proběhly přesně tak, jak slíbil. Pravidelně a vždy srozumitelně informoval o dané situaci, takže jsem měla neustálý pocit, že se o mou záležitost vzorně stará. Vždy ochotně vysvětlil, čemu jsem nerozuměla a ve všem mi vyšel vstříc. Každou záležitost se mnou předem konzultoval po telefonu i e-mailu, a proto se nestalo, že bych o něčem nevěděla. Nemám tak jedinou výtku k jeho práci a vřele bych ho všem doporučila."

Hodnocení: 5/5

"Se službami makléře jsme byli maximálně spokojeni. Po seznámení s prodávanou nemovitostí nám velmi podrobně vysvětlil všechny okolnosti ovlivňující cenu nemovitosti a seznámil nás s cenovým vývojem prodeje nemovitostí v naší lokalitě. Jako první makléř nás vrátil do "reality" a jeho předpoklady se zcela vyplnily. Od samého počátku vystupoval velmi aktivně a zřejmě také proto byl prodej realizován v řádu několika týdnů. Po celou dobu nám poskytuje perfektní servis a jedinou "zátěží" pro nás byly podpisy smlouvy. "

Hodnocení: 5/5