offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Martina Šťastná - RE/MAX Search

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Martina Šťastná je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 88301141.

Martina Šťastná

RE/MAX Search

Telefon:
+420 727 918 117
Adresa:
RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na bělidle 309/31
15000 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Martina Šťastná

Informace o mě

Jmenuji se Martina Šťastná, jsem realitní makléřkou a zároveň hypoteční poradkyní RX finance, a to pro celou naši kancelář RE/MAX Search. Propojení těchto dvou úzce souvisejících praxí vnímám velmi kladně, především pro to, že máme možnost zjistit ještě před podpisem rezervačních smluv, zda klient na požadovaný úvěr dosáhne.

Má specializace na nemovitosti je především Rudná u Prahy, Praha-západ, Praha 4 a 5, v těchto lokalitách se pohybuji nejčastěji a osobně mi jsou velmi blízké. Nicméně pro klienta pracuji i v jiných lokalitách.

Pár informací o mě:

Ráda se seznamuji s novými lidmi, jsem komunikativní, empatická, ráda pomáhám ostatním. Je pro mne důležité, aby se se mnou klient cítil uvolněně a neměl strach ze spolupráce. Hodně svého času trávím sebevzděláváním, čtením odborných článků, profesními kurzy a jízdou na kole. Na kole se vždy dokážu perfektně odreagovat a zároveň se dívám po nemovitostech a pozemcích, které bych mohla využít do nabídky pro své klienty.

foto
foto

Reference klientů

Reference

Naprosto profesionální, korektní a velmi vstřícný přístup. Maximální spokojenost. Obrátil bych se na makléřku znovu.

Šťěpánek Martin

Reference

"Makléřka Martina Šťastná je opravdu špička ve svém oboru. Se vším nám ochotně poradila, vždy zvedla telefon, když jsme jí volali a že to bylo opravdu často. Prodej nemovitosti netrval zdaleka tak dlouho, jak jsme původně očekávali ( po zkušenostech s jinými realit. makléři, jsme skoro už nedoufali) Paní Martina je skutečně poklad a rádi se na ni s důvěrou opět brzy obrátíme."

Hodnocení: 10/10